Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
İş Ortaklarımız İş Ortaklarımız

  Logo Yazılım

  Neticaret e-ticaret yazılımları Logo Yazılım ürünleri ile tam entegre olarak çalışmaktadır. Entegrasyon sisteminde lokalden sanal mağazaya ürün-stok güncellemesi, sanal mağazadan lokal muhasebeye cari hesap-sipariş entegrasyonu mevcuttur. Entegrasyon sistemi manuel işleme gerek olmaksızın otomatik olarak çalışmakta ve işletmelerin e-ticaretine kolaylık sağlamaktadır. Logo Yazılım CEO ‘su Buğra Koyuncu ‘nun yapılan entegrasyon ve işbirliği ile ilgili görüşü şu şekilde; "……E-Çözüm ile başlattığımız iş birliği ile KOBİ ve kurumsal müşterilerimizin online tahsilat ve e-ticaret ihtiyaçlarına çözüm sağlamış olduk. Müşterilerimiz internet ortamında çalışan ve son derece verimli olan online tahsilat ve e-ticaret sistemleri ile karlılıklarını ve verimliliklerini daha da artırmış olacaklar."

  ETA Yazılım

  ETA ticari programları Versiyon 8 ve ETA SQL Neticaret e-ticaret programları ile entegre çalışmaktadır. Geliştirdiğimiz ara entegrasyon modülü ile yönetilebilir ve parametrik bir entegrasyon sistemine sahip olan bu yapı ile ETA kullanan müşterilerimiz e-ticaretten üst düzey verim alabilmekteler.

  Mikro Yazılım

  Mikro ticari programları ile Neticaret e-ticaret sitelerini entegre çalıştıran modülümüz ile Mikro programına sahip işletmeler muhasebe programlarıyla bütünleşik entegre çalışan sanal mağaza işletebilmekteler. Stok, cari, sipariş, faturalandırma işlemlerinin entegre olduğu sistem müşterilerimizin e-ticaret süreçlerini kolaylaştırmaktadır.

  SAP

  Neticaret e-ticaret ürünlerimiz dünyanın en ileri seviye ERP sistemlerinden olan SAP ile de entegre olarak çalışmaktadır. SAP ile kapsamlı ve özgün bir entegrasyon yapısı ile çalışmakta olan Neticaret ürünleri kurumsal ölçekli firmaların bütünleşik çözüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

  Diğer

  Neticaret e-ticaret yazılımları aşağıda isimleri bulunan veya bulunmayan tüm ticari programlarla ve ERP sistemleri ile entegre çalışabilmektedir.

  AkınSoft – Nebim – Netsis – Vega - Mega