Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Neticaret E-ticaret Paketlerinin Tercih Edilme Sebepleri Neticaret E-ticaret Paketlerinin Tercih Edilme Sebepleri
teknoloji

Neticaret’i tercih eden, güvenli, rahat ve kolay bir şekilde e-ticaret yapan firma sayısı 1700’ü geçmiş durumda. Peki niçin binlerce işletme e-ticaret çözümleri için Neticaret’i tercih ediyor ?

Hızlı ve güvenli çözümler

Neticaret e-ticaret paketleri ile ticarete başlamak oldukça kolaydır. E-ticaret sitenizi açmak istediğiniz gün içerisinde sistemini kurulu ve hemen sanal mağazanız üzerinden satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Dijital pazarlamada modelleri

Neticaret e-ticaret sistemi kullanılarak açılan elektronik ticaret siteleri bir çok kampanya ve pazarlama modülünün sitenize entegre edilmiş hali ile sizlere teslim edilir. Özel olarak geliştirilen dijital pazarlama modülleri sayesinde e-ticaret sitelerinizde dilediğiniz stratejileri uygulayabilirsiniz.

Arama motorlarında üstün performans

Nette e-ticaret yaparken en değerli olan trafik arama motorlarından sağlanır. Akıllı linkleme, özel seo eklentileri ve arama motoru optimizasyonu ile ilgili verilen eğitimler sayesinde, Google ve diğer arama motoru sıralamalarında üstün performanslar sergileyebilirsiniz.

Entegrasyonlar sayesinde tasarruf

Tedarikçi firmaların ürün entegrasyonları, XML ürün entegrasyonu ve muhasebe – ERP entegrasyonları sayesinde hem zaman tasarruf eder hem de fazla iş gücüne maruz kalmazsınız.

Hep destek tam destek

Neticaret e-ticaret paketlerini satın alan her işletmenin sanal mağazası Neticaret tarafından garanti altına alınmış olur. Her türlü sorun, en kısa sürede telefon, mail ya da sistem üzerinde ticket yolu ile çözüme kavuşturulmaktadır.

NEDEN E-TİCARET SİTESİ AÇMALI

Kredi kartlarının sayısı her geçen gün hızlı bir şekilde artmaktadır. Kredi kartı kullanmak insanlar için kolay olmanın yanı sıra daha avantajlı gelmektedir.Nakit taşımaya gerek kalmaz. Ya da alışveriş yapılacağı zaman sadece bir kaç bilgi girilerek ya da pos cihazından kart geçirilerek ürün alınabilmektedir. Bilindiği üzere internet üzerinden alışveriş yapılabilinir. Alacağınız ürünü belirlersiniz. Kredi kartı bilgilerinizi yazarsınız ve ödemeyi online olarak yaparsınız. Ardından ilgili firma size ürününüzü gönderir.

Yukarıdaki yazımızda insanların kredi kartlarına oldukça ilgi duyduğunu, internet üzerinden kredi kartı ile alışveriş yaptıklarından bahsetmeye çalıştık. Bütün bu işlemler e-ticaret yazılımları ile yapılmaktadır.

E-Ticaret Sitesi Kurmak

E-ticaret sitesi kurmak istiyorsunuz ve nasıl yapıldığını bilmiyor musunuz ? Ürünleriniz var ve bu ürünleri sağlıklı bir şekilde internetten satışa sunmak mı istiyorsunuz ? O zaman okumaya devam ediniz. E-ticaret yazılımları ile internet üzerinden ürün satışı yapabilirsiniz. Sizin için özel olarak açılan web sitenize ürünlerinizi koyabilir, ve internet üzerinden bu ürünleri satışa sunabilirsiniz. E-ticaret yazılım paketleri sayesinde internet yolu sizlere de açılıyor. Ayakkabıcı, kuyumcu, çiçekçi, bilgisayarcı, market, elektrikçi veya diğer mesleklerden olabilirsiniz. İnternete e-ticaret sistemleri giriş yaptığınız zaman ürünlerinizi hızlı bir şekilde satabilir ve cirolarınızı katlayabilirsiniz.

E-ticaret Paketleri

E-ticaret paketlerinden birini aldığınız zaman paketin özelliklerine göre işlemleriniz yapılmaya başlanmış olur. İlk olarak sizlere e-ticaret yapabileceğiniz bir site açılır. Sanal posunuz var ise sanal poslarınız kurulur. Eğer yok ise sanal almanıza da gerek yoktur. Sanal posunuz çözüm ortaklarımız tarafından tedarik edilecektir.

Açılan siteniz sizin e-ticaret sitenizdir. Bu site içerisindeki her şeyi yönetebilirsiniz. Ödemeler, farklı kampanya uygulamaları, çoklu fiyat listesi, seo ayarları, kullanışlı ve dizaynı sizleri yormayacak olan bir admin paneli. Örnek olarak http://www.btsony.com/ bu siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Müşteriler nasıl alışveriş yaparlar

Dikkat ederseniz sağ üst kısımda üye olmak için bir yer bulunmaktadır. Kullanıcı yani müşteriniz sitenize üye olur. Siteye sizlerin koyduğu ürünleri inceler. Ardından ödeme yapmak için ödeme yap a basar ve kredi kartı bilgilerini yazarak ödemesini yapar. Ödeme sizin sanal posunuzun hesabına geçer. Sadece bir kaç dakika içerisinde ürününüzü internet üzerinden pazarlayabilirsiniz. Admin panelinden ne kadar ödeme yapılmış hangi ürün saat kaçta alınmış gibi bütün işlem raporlarına bakabilirsiniz. Artık e-ticaret yapmak daha hızlı ve kolay olacak.

demo

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle