Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Fırsat Sistemli Tek Ürün Eticaret Sitesi Fırsat Sistemli Tek Ürün Eticaret Sitesi
tek ürünle ticaret

İnternette tek ürün eticaret yaparak ürün satışı yapmak isteyen kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış olan fırsat sistemleri ile birlikte, özel tasarımlı ve son derece güvenlikli sanal mağazanıza sahip olabilirsiniz. Sadece bir ürüne odaklanarak, indirim ve kampanyalarla beraber o ürünün satışını hızlı bir şekilde arttırmak isteyenler için son derece etkili çözümler sunan tek ürün eticaret sistemlerinin özelliklerine gelince;

ÖZEL TASARIMLAR

Estetik tasarımları ve gelişmiş kampanya yapıları kullanılarak hayalinizdeki private shopping siteniz tasarlanmaktadır. Sahip olunan dinamik alt yapı sayesinde tasarımlar dilendiği zaman geliştirilebilmekte ya da değiştirilebilmektedir.

İNDİRİM KUPONLARI

Neticaret tarafından uzman yazılım ekipleri öncülüğünde geliştirilen tek ürün eticaret yazılımlarında gelişmiş kupon yapısı kullanılmaktadır. Müşterilerinize tek kullanımlık ya da çoklu kullanabilecekleri indirim kuponları ile ayrıcalıklar tanıyabilirsiniz. Markaya, ürüne, ya da kategoriye göre uygulanabilen indirim kuponları sayesinde müşterilerinize ürünlerinizin daha cazip hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

GERİ SAYIM SAYACI

Fırsat sisteminizde kullanabileceğiniz geri sayım sayacı özelliği sayesinde, ister belirlediğiniz bir sayfada isterseniz de sitenizin anasayfasında, ürünlerinizi geri sayım yaparak kampanyalı bir şekilde satışa sunabilirsiniz. Geri sayım sayacı özelliği sayesinde kampanyalarınızı daha efektif bir halde yönetebilirsiniz. Bu sayaç kullanılarak fırsatlar daha çekici hale getirilir ve satış grafiğinde istediğiniz eğime ulaşabilirsiniz.

DAVET ET PUAN – TL KAZAN

Sitenize giriş yapan kullanıcılara, her davet ettikleri kullanıcı için TL ya da puan kazanmalarını sağlayabilirsiniz. Bu sayede sitenize ulaşan kullanıcı sayısını arttırmakla beraber sitenizden ürün alan müşteri sayısının da artışına sebebiyet verebilirsiniz.

KAMPANYA – FIRSAT SİSTEMİ

Neticaret tek ürün eticaret sisteminde farklı kampanyalar kurgulanabildiği gibi markalara ve kategorilere özel olarak kampanya modülleri oluşturulabilmektedir. Kullanılmakta olan bu sistem sayesinde sitenize giriş yapan kullanıcıların bir kez daha sitenizi ziyaret etmesini ve aynı zamanda bu kullanıcıların sitenizde uzun süre kalmalarını sağlayarak arama motorlarında üstün performans gösterilmesini sağlayabilirsiniz.

DİJİTAL PAZARLAMA

Fırsat sistemleri ile birlikte kurulmakta olan tek ürün eticaret sitesi için kullanacağınız e-ticaret paketleri ile birlikte SEM, sosyal medya, SEO ve dijital pazarlama konularında eğitim alma ayrıcalığına da sahip olabilirsiniz.

FACEBOOK MODÜLLERİ

Tek ürün eticaret sistemleri içerisine kurulmakta olan facebook store ve facebook ile bağlan özelliklerine de sahip olabilirsiniz. Facebook ile bağlan özelliği sayesinde müşterilerinizin üye olurken yaşadıkları vakit kaybının önüne geçebilir, facebook store sayesinde ise bu site üzerinde açabileceğiniz dükkan üzerinden satış gerçekleştirebilirsiniz.

12 yılın vermiş olduğu tecrübe ve uzman yazılım-grafik ekibi ile birlikte oluşturulan tek ürün eticaret paketlerini daha yakından tanımak ve bu paketleri inceleyebilmek için demo talebinde bulunabilirsiniz. Hemen sayfanın sağ üst kısmında yer almakta olan ücretsiz demo talebi gönder butonuna tıklayarak, karşınıza çıkan formu birkaç saniye de doldurabilir ve demo sitesini test etme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle