Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
İnternette Takı Yüzük Kolye Satmak İçin Site Açmak İnternette Takı Yüzük Kolye Satmak İçin Site Açmak

İnternette takı, kolye, yüzük, bileklik ve küpe gibi ürünlerin satışını yapmak istiyorsanız, online ödeme alabileceğiniz bir internet sitesi açmanız gerekmektedir. Açılan bu siteler e-ticaret siteleri olarak adlandırılır. Online sipariş alınır, ödeme yapılıp yapılmadığı kontrol edilir ve müşterilere ilgili ürün teslim için gönderilir.

takı kolye yüzükTakı, kolye, yüzük ve bileklik tarzında ürünler kadınların oldukça ilgisini çekmektedir. Kozmetik ürünlerinden sonra internette en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadırlar (Kozmetik Ürünleri Satan Online Alışveriş Sitesi Yapmak).Bu sebeple online satış hasılatları da yüksektir. Şimdi online takı sitesi nasıl açılır ve örnek olarak bir takı, kolye, yüzük gibi ürünlerinizin satışını yapabileceğiniz referans siteleri sizlerle paylaşalım.

E-ticaret paketi alınması

İnternette, sahip olduğunuz bir ürünü satabilmeniz için e-ticaret paketi kullanmanız gerekmektedir. Bu paketler yönetim paneli ve ana siteden oluşmaktadır. Yönetim paneli aracılığı ile bütün işlemler gerçekleştirilebilir. Örnek olarak yüzükler, küpeler, kolyeler vb gibi kategoriler oluşturularak bu kategorilerin içerisine fotoğrafları ve özellikleri ile birlikte ürünler eklenebilir.

Satış ve sipariş kontrolleri

İnternet siteniz üzerinden yapacağınız satışları, alınan siparişleri, yapılan hasılatları yönetim paneliniz üzerinden takip edebilmektesinizdir.  Örnek olarak sitenize bir müşteri giriş yaptı ve bir kolye siparişi verdi. Sipariş verilir verilmez yönetim panelinize bir bildirim gelmekte ve aynı anda belirlemiş olduğunuz mail adresinize bir e-posta gönderilmektedir. Bu bildirimle ödemenin nasıl yapıldığı müşteriden daha önce istemiş olduğunuz bilgiler ve tahsilatın onaylanıp onaylanmadığı yazmaktadır. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra müşteri  ile iletişime geçilmekte ve ürün ilgili adrese gönderilmektedir.

Kullanabileceğiniz ödeme sistemleri

E-ticaret paketi ile açılan sitelere bütün ödeme sistemleri sorunsuz bir şekilde entegre edilebilmektedir. İster kargo ile kapıda, ister havale isterseniz de kredi kartı ile ya da mobil ödeme alabilme şansınız bulunmaktadır. Kredi kartı ile ödeme alabilmek için sanal posunuzun olması gerekir. Sanal pos alabilmek için bankalara başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Banka sanal başvurusunun yanı sıra kredi kartı ile ödeme alabilmek için alternatif online ödeme sistemleri kullanılabilmektedir.  Bu sistemler hakkında bilgi sahibi olabilmek için aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.

Sınırsız destek ve hizmet

Siteniz Neticaret tarafından garanti altına alınır. Yaşanılan her türlü sorun için online ve telefonda destek alınabilmektedir. Bunlarla birlikte özel olarak e-ticaret yazılımı ve sitenize potansiyel müşteri sağlayabilmeniz için özel eğitimler verilmektedir.

Takı sitenizin açılma süresi

Takı siteniz iki iş günü içerisinde açılmaktadır. Yani sadece 2 günde internette online satış yapmaya başlayabilirsiniz. Neticaret paketleri içerisinde bulunan 500+ temadan herhangi bir tanesini kullanabilir ya da özel olarak geliştirilebilir tasarım özelliği ile istediğiniz tasarımı sitenize uygulayabilirsiniz. Güvenlik önlemleri ve alt yapı son derece ileri teknolojiler kullanılarak alınmaktadır.

Örnek takı, kolye yüzük sitesi

İnternette nasıl satış yapabileceğinizi inceleyebilmek ve bu sistemleri daha yakından tanıyabilmek için referanslarımızı kontrol edebilirsiniz. E-ticaret siteleri.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle