Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Neticaret'te sınırsız e-ticaret ile tanışın Neticaret'te sınırsız e-ticaret ile tanışın

eticaret sepetiE-ticaret yazılımları ile kuracağınız siteler sorunsuz bir şekilde çalışabilmeli ve bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilmelidir. Geliştirilen sistemlerin sizlere profesyonel çözümler sunması gerekmektedir. Bu yazılımlar internette, ürün ve hizmetlerin, tüketicilere ya da bayilere sunulmasını sağlayan sistemlerdir. Bu sebeple online sipariş alınabilmesini ve aynı zamanda online satış yapılabilmesini sağlayan kolay, ekonomik ve güvenli e-ticaret sistemlerinin tercih edilmesi önemlidir.

Neticaret işletmelerin seçmiş olduğu alan adını almakta, kendi logo ve kurumsal kimlikleri ile beraber profesyonel yazılımlar içeren e-ticaret siteleri kurmaktadır. Online alışveriş sitesi açmak isteyenlerin ekstra bir yazılım ya da donanım bilgisine sahip olmalarına gerek yoktur. Neticaret e-ticaret sistemlerinde her şey kurulu olarak teslim edilmektedir ve sadece 2 iş gününün ardından internette satış yapılmaya başlanabilir.

SINIRSIZ E-TİCARET YAZILIM ÖZELLİKLERİ

Sınırsız e-ticaret hızlı kurulum ve kolay yönetim

Neticaret e-ticaret sistemleri sadece iki gün içerisinde kurulabilmektedir. Sizlerin internet sitesi açmak istiyorum demeniz yeterlidir. İnternette satış yapabileceğiniz şekilde bütün sistemlerinizin kurulumu yapılır ve siteniz size teslim edilir. Yönetim paneliniz oldukça kolay ve rahat anlaşılacak bir şekilde uzman grafikerler tarafından hazırlanmıştır.

Sınırsız e-ticaret geliştirilebilir özel altyapı

Açılan sitenizde Neticaret’in size sunmuş olduğu özelliklerin yanı sıra sizlerde geliştirmeler yapabilirsiniz. Size sunulmuş e-ticaret tema tasarımlarının yanı sıra kendi tasarımınızı oluşturma imkanınız bulunmaktadır. Herhangi bir grafiker ile çalışarak istediğiniz, hayalinizde olan tasarımları geliştirebilirsiniz. Aynı zamanda Negrafik ekibi ile birlikte idealinizdeki site tasarımını oluşturma imkanınız da bulunmaktadır.

Sınırsız e-ticaret eğitim, destek, danışmalık

Neticaret bünyesinde bulunan e-ticaret uzmanları tarafından hem e-ticaret sitenizi nasıl yöneteceğinizi hem de eticaret sitenizde hangi stratejileri uygularsanız daha fazla satışlara sahip olabileceğinize dair özel eğitim ve danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Bu eğitim, destek ve danışmanlık hizmetleri sayesinde e-ticarete bir adım önde başlama imkanınız bulunmaktadır.

Sınırsız e-ticaret Üstün arama motoru performansı

E-ticaret sitenizin arama motorlarında üstün performans sağlayabilmesi için özel alanlar ve otomatik link oluşturma eklentisi geliştirilmiştir. Bu sayede ürünlerinizin arama motorlarında nasıl çıkmasını ve hangi uzantıya sahip olmasını istiyorsanız bunu kendiniz belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda SEO uzmanlarımızdan alacağınız eğitimler sayesinde arama motorlarının istekleri doğrultusunda sitenizde değişiklikler yapabilirsiniz.

Sınırsız e-ticaret kampanya ve sosyal medya modülleri

Siteniz içerisinde satışlarınızı hızlı bir şekilde arttırabilmeniz için site içerisinde özel kampanya modülleri oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte sosyal medya yer alabilmeniz için geliştirilmiş olan eklentiler sayesinde daha fazla kullanıcıya ulaşmanız için bütün ayrıcalıklar sitenize tanımlamıştır.

Ödeme sistemlerinin kurulumu

E-ticaret yazılımlarınıza bütün ödeme sistemlerinin kurulumu sorunsuz bir şekilde yapılabilmektedir. Sizlerin hangi ödeme sistemini kullanmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Hem kurulum hem  de alternatif ödeme sistemleri başvurularında Neticaret tarafından sınırsız destek verilmektedir.

Güvenlikli altyapı özellikleri

Hem kredi kartı ile alışveriş yapılan ödeme sayfalarında hem de yazılım altyapısında ileri teknoloji güvenlik önlemleri kullanılmaktadır. Neticaret sitelerinizi garanti altına almakta ve güvenlikte yaşanacak olan sorunları en kısa sürede çözüme ulaştırmaktadır.

Yukarıda anlatılan ve çok daha fazlasına sahip olan e-ticaret paketlerini daha yakından tanımak ve ücretsiz olarak satın almadan önce test etmek isterseniz online demo talebi göndermeniz yeterli olacaktır. Demo talebiniz sonucu yönetim paneli ve sahip olacağınız siteyi inceleyebileceğiniz adresler sizlere gönderilmektedir. Demo talebi için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

online demo

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle