Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Sanal Mağaza Sanal Mağaza
Temmuz
2013
30

Neticaret Paketleriyle Sektörünüze Özel E ticaret Tasarım


Eğer işletmenize özel bir e-ticaret sitesi yapmak ve bu site üzerinden ürünlerinizi pazarlamak istiyorsanız sitenizin görünümüne oldukça fazla önem vermeniz gerekir. Arama motorlarından ya da reklamlar yardımı ile sitenize çektiğiniz müşterilerin ilk dikkat edeceği şey sitenizin tasarımı olacaktır.

Temmuz
2013
30

E-ticaret Sitelerinde Müşteri Hizmetleri Servisi Neden Çok Önemli?


E-ticaret sitesi sahibi olan herkesin dikkat etmesi gereken en önemli konulardan bir tanesidir müşteri hizmetlerinde verilen destek. İnsanlar alışveriş yaparken sitedeki müşteri hizmetleri servisine göre karar verirler. Anlık ve online verilen servisler...

Temmuz
2013
29

Neticaret Tasarım,Ödeme Sistemleri ve Ürünlerin E ticaret Entegrasyonları


E ticaret entegrasyonları son yıllarda oldukça fazla önem kazanmaya başladı. Özellikle kişiye özgü yapılan tasarım entegrasyonları, çoklu ürün entegrasyonları ve ödeme sistemi entegrasyonları eticaret sitesi sahibi olmak isteyenler için büyük kolaylıklar sağladı.

Temmuz
2013
27

E-ticaret Sitelerinde Başvuru Yapmadan Ücretsiz Sanal Pos Kullanımı


E-ticaret sitesi açtıktan sonra en önemli sıkıntılardan bir tanesi sanal pos almaktır. Banakalara başvuru yapmanız ve sanal pos alabilmek için beklemeniz gerekmektedir. Her banka için ayrı ayrı başvuru yapmak oldukça zaman almaktadır. Başvuru sonuçlarının ise olumlu...

Temmuz
2013
26

Neticaret E-ticaret Portalı - Sanal E ticaret Kitabınız


Sizler için sanal bir e ticaret kitabı olan e-ticaret portalı sayesinde eticaret sektörü hakkında bütün bilgilere detaylı bir şekilde ulaşabilir, girişimci adayları bu sektöre adım atmadan önce başarıya nasıl ulaşılabilir öğrenebilirsiniz. E-ticaret sitelerinin ne anlama geldiği...

Temmuz
2013
25

Eticaret Şirketlerinde Sosyal Medya Facebook Twitter Google + Tercihi


Son zamanlarda sosyal medya oldukça fazla kullanılmaya başladı. Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlar herkesin dikkatini çekmekte. Neredeyse tüm hayatımızda girmiş durumda. Gün içerisinde vaktimizin çoğunu sosyal paylaşım sitelerinde...

Temmuz
2013
24

Tüketiciler E-ticaret Sitelerini Neden Tercih Etmektedirler?


Günden güne e-ticaret ile uğraşan firma sayısı artmakta. E-ticaret sitesi olan ve bu alana ağırlık veren işletmelerin ciroları ise her geçen sene daha da artıyor. Bundan bir kaç yıl öncesine kadar bir çok kimse tarafından bilinmeyen e-ticaret sitelerinin bu konuma gelmesinin sebebi...

Temmuz
2013
23

Yerel İşletmenizi E-ticaret'e Taşımadan önce Bilmeniz Gerekenler


Eticaret üzerinden de mağazalarını tanıtanlar yerel işletmelerine göre oldukça fazla yere sahip olurlar. E-ticaret sitelerinde herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Bunun yanında eğer bir sanal mağazanız varsa ulaşacağınız müşteri sayısını...

Temmuz
2013
20

E-ticaret Sitelerine Gelen Müşteriler Kaça Ayrılır?


E-ticaret sitesine gelen müşterilerin profilleri genel olarak bellidir. Kimileri sadece sitede dolaşır, kimisi indirimli ürünleri almak için siteye giriş yapar, kimisi de özel ihtiyaçlarından dolayı siteye giriş yaparlar.

Temmuz
2013
19

Sanal Pos - VPOS Virtual Point of Sale Nedir?


İnsanlar günlük hayatlarında kredi kartlarını kullanmaktadırlar. Kredi kartı ile bir alışveriş yapılacağı zaman kartın cihaza okutulması gerekmektedir. Bu cihazın adına POS denir. Point of Sale yani ödeme noktası olarak adlandırılmaktadırlar.

Temmuz
2013
18

Eticaret Sitelerini Kullanmak Ürün Satışları İçin Neden Önemlidir?


Eticaret oldukça önemlidir çünkü potansiyel müşterilerinizin tamamına ulaşmanızı sağlayan bir araçtır. Eticaret ile sadece mağazanızın bulunduğu yerde değil, tüm dünyaya ürünlerinizi tanıtabilir ve satışını yapabilirsiniz.

Temmuz
2013
17

E-ticaret Siteleri Arama Motorlarında Hangi Anahtar Kelimelere Yoğunlaşmalı


E-ticaret sitelerinde dikkat edilmesi gereken ve en çok değerli olan müşteriler arama motorlarında gerçekleştirilen aramalardan gelen organik hitlerdir. E-ticaret siteleri bu trafiğe arama motorları sayesinde ücretsiz bir şekilde ulaşmaktadırlar.

Temmuz
2013
17

Bilişim Firmalarına Özel 7 Adet Sanal Pos İçeren E-ticaret Ürünleri


7 adet sanal pos ile hazır bir şekilde e-ticaret sitenize sahip olabilirsiniz. Banka başvurusu yapmadan ve sanal pos ücreti ödemeden müşterilerinizden kredi kartları ile ödeme alabilirsiniz.

Temmuz
2013
16

Kaliteli E-ticaret Paketleri İle Farkınızı Yaratın


Türkiye’de şu anda yaklaşık olarak 40 milyon internet kullanıcı bulunmaktadır. Bu kullanıcılar ortalama olarak 1 saat internet kalmakta ve çoğunluğu ise neredeyse gününün tamamını internette geçirmektedir.

Temmuz
2013
16

Firmalara ve Şirketlere Özel Eticaret Sistemleri


Firma, işletme ya da dükkanında ürün satan bir bireyin aklından sürekli şu soru geçmektedir. E-ticaret sitesi nasıl yapılır. Bu sorunun akıllarından sürekli geçmesinin sebebi ise ürünlerini internet üzerinden satışa sunma isteğidir.

Temmuz
2013
15

Yeni Nesil E-ticaret Siteleri


Neticaret yeni nesil şık tasarımları ile her geçen gün kendisini yenilemeye devam ediyor. Teknolojinin gelişmesi ile kendini geliştiren ve müşteri odaklı eticaret siteleri yapan Neticaret, e-ticaret konusunda çektiğiniz bütün sıkıntılara çare oluyor.

Temmuz
2013
15

E-ticaret Sitesi Nasıl Yapılır


Firma, işletme ya da dükkanında ürün satan bir bireyin aklından sürekli şu soru geçmektedir. E-ticaret sitesi nasıl yapılır. Bu sorunun akıllarından sürekli geçmesinin sebebi ise ürünlerini internet üzerinden satışa sunma isteğidir. Sadece yerel mağazalarında değil internet üzerinden tüm dünyaya açılmak isterler.