Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Eticaret Yazılımları Eticaret Yazılımları

Neticaret Paketleri ile Sanal Mağaza Açmak


Sanal mağaza sizin internet tabanlı müşterilerinizden online bir şekilde ürün satışı yapmanızı sağlayan bir e-ticaret sistemidir. Sahip olacağınız sanal mağaza ile yerel işletmenizde bulunan ürünlerinizi internet ortamında da satışa sunabilirsiniz.

 

Sanal mağaza işletmenizin web servislerine taşınmış halidir. Yani işletmenizde satmak istediğiniz ne kadar ürün varsa bunları sanal mağazanıza ekleme şansınız bulunmaktadır. Örneğin mobilya ürünleri satıyorsunuz. Mobilyalarınızı ve diğer ev eşyalarını internet üzerinden de tanıtmak ve müşterilerinize satmak istiyorsunuz. Sanal mağaza e-ticaret paketi aldığınız taktirde bu anlattıklarımızı yapabilmeniz için bir sanal mağaza açılıyor. Açılan sanal mağaza içerisine bütün ürünlerinizin resimlerini, fiyatlarını, açıklamasını yazarak koyuyorsunuz. Daha sonra ise yapmanız gereken şey tüm dünyaya açılan sanal mağazanıza gelecek olan müşterilerinizi beklemek oluyor.

 

sanal magaza

 

Sanal mağaza ile internetten bütün banka kredi kartlarına taksitli veya tek çekim yaptırılarak ürün satabilirsiniz. Bunun yanı sıra havale ile ödeme ve kargo ile kapıda ödeme gibi seçenekleri de sitenize ekleyebilirsiniz. Müşterileriniz ürün almak için sitenize girer. Sizin yazdığınız açıklamalar, koyduğunuz resimler ve belirlediğiniz fiyatlara bakarak almak istediği ürünü seçer. Ardından ödeme yap butonuna basar. 3 ayrı ödeme sisteminden bir tanesi karşısına çıkar. Bunlar kredi kartı ile ödeme, havale ile ödeme ve kargo ile kapıda ödeme seçenekleridir. Siz dilerseniz ek olarak diğer ödeme sistemlerini de sitenize ekleyebilirsiniz. Müşteri bu seçeneklerden bir tanesi seçip işlemlerini tamamladıktan sonra sizin yönetici panelinize yapılan sipariş düşer. Dilerseniz mail adresinize yapılan ödeme hakkında bilgiler de gönderilmektedir. Siz havale ile mi, kredi kartı ile mi yoksa kapıda kargo ile ödeme mi yapılacak bunu görebilirsiniz. Yapılan ödeme miktarını, hangi ürünün istendiğini ve diğer bütün önemli bilgileri yönetim panelinizden görebilirsiniz.

 

Açacağınız sanal mağazanın yanında, sizin bu sanal mağazayı yönetebilmeniz için bir yönetim paneli açılmaktadır. Bu yönetim panelinize girerek sitenize koyacağınız ürünleri belirleyebilir, içerik yazı ve sayfa ekleyebilir, sanal mağazanızın tasarımında değişiklikler yapabilirsiniz.

 

Neticaret sanal mağaza e-ticaret paketlerinden bir tanesini aldığınız taktirde, size verilen eğitimler ile anal mağazanızı tamamen yönetebilir bir seviyeye gelirsiniz. Ayrıca verilen arama motoru optimizasyonu ve google adwords eğitimleri ile müşterilerinize daha kolay ve hızlı bir şekilde nasıl ulaşabileceğinizi öğrenirsiniz.