Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
İnternetten Saat Satmak İstiyorum Diyen İşletmeler İnternetten Saat Satmak İstiyorum Diyen İşletmeler

İnternetten saat satmak isteyen işletmelerin bu hayallerini yerine getirebilmek için e-ticaret sitesi açmaları gerekmektedir. E-ticaret, internette, ürünlerin online satışının yapılabilmesi için gerekli bütün gereksinimleri bir araya getiren sistemler bütünüdür. Elektronik ticaret olarak bilinmektedir. Neticaret profesyonel e-ticaret paketleri kullanılarak sadece 1 gün içerisinde online satış sitesi kurulabilmekte ve internette saat satışı yapılmaya başlanabilmektedir.

İnternetten Saat Satmak İçin Ne Kadar Bilgi Sahibi Olunmalı

İnternette satış yapan işletmelerin sadece herhangi bir tarayıcıyı kullanabiliyor yani internete girebiliyor olmaları yeterlidir. Bu makaleyi okuduğunuza göre sizlerde saatlerinizi internette satabilecek bilgiye sahipsiniz demektir. 14 yıldır e-ticaret ve e-tahsilat sistemleri geliştiren Eçözüm tarafından kurulmakta olan online satış siteleri, gereksinimi duyacağınız bütün özellik ve prosedürlere sahiptir. Şimdi dilerseniz Neticaret e-ticaret paketlerinin genel özelliklerinden ve internette saat satışı nasıl yapabileceğinizden bahsedelim.

Neticaret E-ticaret Paketlerinin Özellikleri

Güvenlidirler. Siteler Turkcell iştirakı olan Tellcom’da Neticaret’e ait 29 farklı sunucuda çalışmaktadır. Kullanılan sunucularda Firewall, IPS-IDS ve Raid5 güvenlik önlemleri alınmıştır. Kredi kartlarının güvenliğini sağlamak amacı ile uluslar arası geçerliliği olan 128 bit SSL şifreleme sistemleri kullanılmaktadır.

Arama motorlarında (Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğerleri)  daha üstün performans sağlanabilmesi için otomatik linkleme ve özel SEO araçları kullanılmaktadır. Eğitimler ile birlikte arama motorlarından daha iyi yerlerde nasıl yer alınabileceğine dair kurslar verilmektedir.

Tasarımlar geliştirilebilir özelliğe sahiptir. İstenirse 500 + tasarım arasından biri seçilebilir istenirse de profesyonel tasarımlar sisteme entegre edilebilmektedir. Herhangi bir grafiker ile çalışarak ya da Negrafik ekibi ile birlikte ideallerdeki tasarımlar gerçeğe dönüştürülebilmekte ve sisteme uygulanabilmektedir.

Ödeme sistemlerinin kurulumu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal posları, alternatif ödeme sistemleri, muhasebe programları ve xml yani çoklu ürün entegrasyonları en hızlı ve sıkıntısız bir şekilde sitenize entegre edilebilmektedir.

Daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için http://www.neticaret.com.tr/e-ticaret-paketleri sayfasına giriş yapabilir ve hemen üst kısımda bulunan “Detaylı Karşılaştırma” Tablosu butonuna tıklayabilirsiniz.

İnternetten Nasıl Saat Satılır

Neticaret paketleri ile birlikte hem online satış siteniz hem de yönetim paneliniz 1 iş günü içerisinde (yoğunluğa bağlı 2 iş günü) açılır. Ardından yönetim panelini nasıl kullanacağınıza dair sizlere kısa bir eğitim verilir. Bu eğitimin ardından mağazanızda bulunan saatleri özellikleri,  görselleri, stok miktarları, ücretleri ile birlikte sitenize eklersiniz. Ya da tedarikçi firmanızda ürünlerinizin toplu bir şekilde özelliklerinin bulunduğu sayfası varsa, xmlürün entegrasyonu sayesinde bütün ürünlerinizi sitenize ekleyebilmektesinizdir. Ardından e-ticaret sitenizi internette tanıtmaya ve tüketicileri sitenize çekebilmek için tanıtım ve reklam çalışmaları yapmaya başlarsınız. Gerek belrili bir bütçe ayırarak gerekse de Neticaret uzmanlarından alacağınız eğitimler sayesinde ücretsiz bir şekilde sitelerinize potansiyel müşterilerinizi çekebilmektesinizdir. Bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için E-ticaret sitemde satışlarımı arttırmak istiyorum diyorsanız konu başlıklı makaleyi okuyabilirsiniz.

Online Saat Satış Sitesi Açmak İçin Neler Gereklidir

E-ticaret yani online satış sitesi kurabilmeniz için bazı prosedürleri yerine getirmeniz gerekmektedir. E-ticaret sitelerinizde Türk Ticaret Hukuku’na uygun bir şekilde bazı sözleşmeler bulunmalı, sanal pos kurulumu yani kredi kartı ile ödeme alabilmek için bankalara ya da online ödeme sistemleri kuran firmalara başvurmalı ve statüsü fark etmeden bir şirket sahibi olmanız gerekmektedir. E-ticaret Sitesi Kurmak İçin Gerekenler makalesinde bu konu hakkında detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır.

İnternetten saat satmak isteyen işletmeler 0 212 256 60 00’ı arayarak daha detaylı bilgiler alabilir ya da ücretsiz demo talebi göndererek sistemi online bir şekilde inceleyebilirsiniz. Demo talep butonuna sayfanın sağ üst kısmından ulaşabilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle