Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Profesyonel kurumsal e-ticaret siteleri Profesyonel kurumsal e-ticaret siteleri

e-ticaret özellikler

Neticaret kurumsal firmalar için profesyonel e-ticaret sistemleri geliştirmektedir. Bu sistemler kullanılarak sadece bir (1) iş günü içerisinde internetten ürün satışı yapılmaya başlanabilir. Uzman yazılım ve tasarım kadrosu ile birlikte 12 yılın vermiş olduğu eTicaret tecrübesi ile geliştirilen e-ticaret sistemleri, online alışveriş sitesi kurabilmeniz ve sipariş alarak dijital pazarlama yapabilmeniz için hazır bir şekilde teslim edilmektedir.

Anahtar kelime “e-ticaret sitesi açmak istiyorum

Sizlerin sadece e-ticaret sitesi açmak istiyorum demeniz yeterlidir. Bu süreçten sonra firmanıza uygun olan e-ticaret paketi seçilir. Paket seçilimin ardından alan adı (domain adınız) alınır, alınan bu adres Turkcell alt yapısında bulunan sunucularda host edilmeye başlanır ve son olarak e-ticaret yazılımı siteye entegre edilir. Yönetim paneli ile birlikte çalışır halde elektronik ticaret siteniz açılmıştır. Bu noktadan sonra yapmanız gereken şey sitenizde hangi ödeme sistemlerini kullanacağınıza karar vermektir.

Kullanılan ödeme sistemleri

Kurumsal e-ticaret sitelerinizde bir çok ödeme sistemi alternatifi bulunmaktadır. Ancak en çok kullanılan ödeme yöntemi havale/eft, kredi kartı ve kargoya kapıda ödeme seçeneğidir. Bütün bu sistemlerin ödeme teknikleri sorunsuz bir şekilde sitenize entegre edilebilmektedir. Kredi kartı ile ödeme alınacaksa sanal pos yada online ödeme sistemleri (payu, paynet, ipara, paypal) başvurusu yapılmalı, havale ve eft ile ödeme alınacaksa bir şirket hesabı olmalı, kargoda kapıya ödeme alınmak isteniyor ise herhangi bir kargo şirketi ile anlaşmalı olarak çalışılmalıdır. Bütün bu konularda özel olarak bilgilendirme alabilmektesinizdir.

Uluslararası güvenlik önlemleri

Kurumsal e-ticaret sitelerinde uluslar arası güvenlik önlemleri alınmaktadır. Bu önlemler sayesinde sitenizde yaşayabileceğiniz tehdit, veri kaybı ve saldırılar önlenmektedir. Özellikle sunucu ve ödeme sayfası bazlı alınan güvenlik önlemleri ile hem sizler hem de sitenizden alışveriş yapan kullanıcıların sıfır hata ile alışveriş yapması sağlanmaktadır. Ödeme sayfalarında bilgilerin korunabilmesi için SSL şifreleme sistemleri kullanılmakta, sunucular ise güvenlik duvarı (firewall), ips – ids sistemleri ve raid5 yedekleme sistemleri kullanılmaktadır. Yazılımsal hatalar giderilmiş ve sorunsuz bir şekilde alışveriş yapılması sağlanmıştır.

Site yönetim paneli

Elektronik ticaret sitelerindeki değişiklikler bir yönetim paneli üzerinden gerçekleşmektedir. Bu yönetim paneli aracılığı ile online sipariş, kargo, ürün ekleme ve üyelik yönetimi başta olmak üzere bütün değişiklikler ve işlemler gerçekleştirilebilir. Yönetim panelinin ara yüzü oldukça rahat ve kolay kullanıma sahiptir. Ücretsiz olarak nasıl kullanılacağına dair eğitimler verilmekte ve en yüksek verimle sitenizi yönetebilmeniz sağlanmaktadır.

Xml ürün, muhasebe ve ödeme sistemi entegrasyonları

E-ticaret sitesi açtıktan sonra en çok kullanılan terimlerden bir tanesi de entegrasyondur. Binlerce ürünü bütün özellikleri, görselleri, açıklamaları ve stok bilgileri ile birlikte ekleyebilmeniz için xml ürün entegrasyonu özelliği, muhasebe programları ile birlikte çalışabilmeniz için cari ve ekstre entegrasyonu, bütün ödeme sistemlerini kullanabilmeniz için ise online ödeme sistemleri entegrasyon özelliklerinin yazılımınızda olması gerekir. Neticaret e-ticaret paketleri ile açılan sitelerde yukarıda anlatılan entegrasyonlar kolayca gerçekleştirilir.

Geliştirilebilir tasarım özelliği

Neticaret paketleri içerisinde yüzlerce hazır e-ticaret teması bulunmaktadır. Bu temalar farklı sektörler baz alınarak dizayn edilmiştir. Sitelerinizde dilerseniz bu temalardan herhangi bir tanesini kullanabilir, dilerseniz de kendinize özgü idealinizdeki tasarımı geliştirerek sitenize entegre edebilirsiniz.

Online destek, eğitim ve danışmanlık

E-ticaret siteniz kullanım süresi dahilinde Neticaret tarafından garanti altına alınmaktadır. Onlien olarak yönetim panelinizden destek alabileceğiniz gibi telefonla destek birimine ulaşarak da sorunlarınızın çözümünü sağlayabilmektesinizdir. Ayrıca e-ticaret sektörünün en önemli konuları olan sosyal medya, arama motoru optimizasyonu, dijital pazarlama konularında da özel eğitim ve danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Yukarıda özelliklerin yanı sıra onlarca gelişmiş özelliğe sahip olan kurumsal e-ticaret sitelerini denemek ister misiniz ? Ücretsiz olarak inceleme imkanı sunan demo talep formu sayesinde satın alma aşamasında bu sistemleri kontrol edebilmektesinizdir. Demo talebinde bulunabilmeniz için sayfanın sağ üst alanında bulunan ücretsiz demo talebi butonuna tıklamanız ve sizlerden istenen kısa bilgileri doldurmanız yeterlidir.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle