Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Paynet Arena Sistemi Hazır Kurulu E-ticaret Siteleri Paynet Arena Sistemi Hazır Kurulu E-ticaret Siteleri
paynet

E-ticaret firma ve tüketiciler arasında ürün ve para alışverişinin sağlanmasını sağlayan bir internet yazılımıdır. Bu yazılım sayesinde elinizde bulunan ürünleri kredi kartı sahibi olan müşterilerinize internet üzerinden online bir şekilde satabilirsiniz.

E-ticaret Paketlerini Alınca Kendi Ürünümü İnternetten Satabilir miyim?

E-ticaret paketleri ile internet üzerinden sahip olduğunuz ürünleri online bir şekilde satışa sunabilirsiniz. Diyelim ki cep telefonu, bilgisayar parçaları, elektronik eşyalar satan bir marketiniz var. Ancak internet üzerinden bir türlü bu ürünlerinizi satamıyorsunuz. Ne yapmalıyım diye düşünüyorsanız işte sizlere çözüm. ÜRÜNLERİMİZ

E-ticaret paketlerini aldığınız taktirde ürünlerini satabileceğiniz bir internet sitesine sahip olursunuz. Bu internet sitesine ürün bilgilerinizi yazar resimlerini koyar ve satışa sunabilirsiniz. Eğer sanal pos alabiliyorsanız aldığınız sanal poslar sisteme entegre edilir. Ve bu entegre sayesinde online kredi kartı tahsilatı yapabilir ve müşterilerinizin sepetteki ürünleri karşılığında kredi kartlarından çekim yapabilirsiniz.

Müşterileriniz Nasıl Alışveriş Yapar

Müşteri siteye girer. Ürünü beğenir. Satın al kısmına tıklar. Ödeme sayfasına yönlendirilir. Daha sonra kredi kartı bilgilerini girer ve 3D secury güvenliği altında ödemesini tamamlar. Yaptığı ödeme sizin banka hesabınıza geçer. 128bit SSL şifreleme sistemleri ile donatılmış ödeme sayfaları sayesinde kredi kart bilgileri güvenlik altına alınmış olur.

Sanal posunuz yok ise Arena'nın sağlamış olduğu 7 adet sanal posu kullanabilirsiniz. Sanal pos alamıyor olabilirsiniz. Bu yüzden Paynet sanal poslarını Arena'daki ürünleri de satmak şartı ile yada bilişim ürünlerinizin yanında Arena ürünlerini satmak şartı ile kullanabilirsiniz. Binlerce bilişim ürününe sahip olan Arena ile internet üzerinden ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz.

Nasıl Başvuru Yapabilirim

İnternette alışveriş sitenizi olmasını ve bilişim ürünlerinizi bu siteden satmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey 0 212 256 60 00 numaralı telefonu aramak. Sizlere özel çözümler sunan Neticaret paketleri sayesinde tasarım, yazılım, hosting, domain, reklam ve bir e-ticaret sitesinin sahip olması gereken bütün özelliklere bir arada sahip olabileceksiniz. Dilerseniz bu sistemi online olarak da ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz. Hemen alt kısımda bulunan sarı butona tıklayarak formu doldurunuz. Sistem yöneticilerimiz demo e-ticaret sitelerini deneyebilmeniz için sizle irtibata geçecektir.

demo

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle