Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Paynet | Arena Bayi E-ticaret Paketi Paynet | Arena Bayi E-ticaret Paketi
paynet-arena

E-ticaret sitesi kurmak her firmanın ya da şirketin hayallerinden biridir. Çünkü internet üzerinden de ürünlerini pazarlamak isterler. Ancak e-ticaret yapabilmeleri için sanal posa sahip olmaları gerekmektedir. Bankalar bazı işletmelere sanal posu kolay bir şekilde vermeyebilir.

Paynet Bayi E-ticaret Paketi

Ancak Paynet-Bayi E-ticaret paketi sayesinde internet üzerinden online bir şekilde ürün satışı yapabilirsiniz. Sanal pos başvurusu, sanal posa ücret ödeme ve bankaların sanal poslarını kullanmanıza gerek kalmadan internet üzerinden rahat ve kolay bir şekilde ürün satışı gerçekleştirebileceksiniz.

Öncelikle bu paketi kullanabilmeniz için Arena Bayisi ve paynet üyesi olmanız gerekmektedir. Paynet sitesine üye olabilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sistem nasıl işliyor

Arena bayisi ve paynet üyesi olduktan sonra yapmanız gereken tek şey ise size uygun e-ticaret paketlerimizden herhangi birini seçmeniz. E-ticaret yazılım paketlerinden birini seçiyorsunuz. Sizin için bir e-ticaret sitesi açılıyor. Ve bu e-ticaret sitenize paynet'in sunmuş olduğu 7 adet sanal pos entegre ediliyor. Garanti, Yapı Kredi, Akbank, İş Bankası, Finansbank, HSBC, Halkbank ın poslarını siteniz üzerinden kullanarak siteniz üzerinden satış yapmaya başlayabiliyorsunuz.

Satılan ürünlerin parasını nasıl alabilirim ?

Hemen şu soru aklınıza gelebilir. Sattığım ürünlerin parası nereye yatıyor? Sattığınız ürünler karşılığında aldığınız ödemeler Arena'daki cari hesabınızda birikiyor. Buradan dilerseniz haftalık olarak para iadesi alabilir dilerseniz de Arena'da bulunan bilişim ürünlerinden satın alabilirsiniz.E-ticaret sistemi sayesinde öncelikle bir internet sitesine sahip oluyorsunuz. Sahip olacağınız internet sitesine örnek; http://www.goldmagaza.com/

E-ticaret farkını yaşayın

Sitenize ürünlerinizi teker teker yerleştirebiliyor ya da Arena'da bulunan ürünleri yapılmış olan entegrasyonlar sayesinde ekleyebiliyorsunuz. Müşteri sitenize giriyor. Herhangi bir ürünü beğeniyor. Satın butonuna basıyor ve ödeme sayfasına yönlendiriliyor. Daha sonra ise tek yaptığı şey kredi kartı bilgilerini girmek ve ödemeyi tamamlamak oluyor. Ve ödeme yapıldığı anda sizin hesabınıza paranız geçiyor. Daha sonra admin panelinden alınan ödemelerin kontrolünü yapabiliyorsunuz.Bütün bu sistemin kurulması ise sadece bir kaç gününüzü alıyor.

İnternet üzerinden satış yapmaktan korkmayın. Sizde e-ticaret sistemini kullanarak hem cironuzu arttırabilir hemde internetten online bir şekilde ödeme alabilirsiniz. Ürünlerinizi daha hızlı ve güvenli bir şekilde yaşadığınız yerden uzaktaki müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Yani tüm Türkiye'de kendinize bir pazar açmış olursunuz.

PAYNET

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle