Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
E-ticaret Paketleri Karşılaştırma Tablosu E-ticaret Paketleri Karşılaştırma Tablosu

e-ticaret paketleri karşılaştırmasıİşletmelerde bulunan ürünlerin internette satışa sunulabilmeleri için e-ticaret paketlerinin kullanılması gerekir. E-ticaret paketleri her türlü tehlikeye karşı güvenlik önlemlerinin alındığı, her an destek alınabilen, tasarımların geliştirilebildiği, arama motorlarına uyumlu hale getirilmiş, hosting ve alan adı hizmetlerini beraber verebilen ve online satış yapılabilmesi için gerekli bütün özellikleri bütünleşik çözümler ile sunabilen paketlerdir.

Neticaret e-ticaret paketleri ile birlikte, sitenizi, internette bir marka haline getirebilir ve alacağınız eğitimler sayesinde sorunsuz bir şekilde yönetim paneli üzerinden istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Online sipariş alabilir, satış raporlarını istediğiniz ayrıntılara göre çıkartabilir, sınırsız sayıda sanal pos entegrasyonu yapabilir ve istenilen tedarikçi firmanın bütün ürünlerinin sitenize entegre edilmesini sağlayabilirsiniz.

Neticaret e-ticaret paketleri, Pro, Plus, Perfect ve Premium paketler olmak üzere 4’e ayrılmaktadırlar. Farklı e-ticaret süreçlerine göre modellenebilen bu paketler ile işletmenizin ihtiyaçlarına uygun olarak dilediğiniz paketi seçerek sadece 1 iş günü içerisinde internette ticarete başlama imkanınız bulunmaktadır. Neticaret e-ticaret paketlerini daha yakından tanımak gerekirse;

Neticaret Pro

B2C e-ticaret için uygundur. Hosting, alan adı, 128 bit ssl şifreleme hizmetleri ücretsiz olarak sisteme eklenmektedir. Müşterilere aylık 10 bin mail gönderme hakkınız bulunmaktadır. Sitelerin barınacağı sunucular Firewall güvenlik duvarı ve IPS-IDS güvenlik sistemi ile koruma altına alınmıştır. Sınırsız sayıda site yöneticisi yetkilendirme dahilinde eklenebilir. Online olarak menü, haber, banner ve anket yönetimi yapılabilmektedir. Yönetici paneli sayesinde sipariş takibi, müşteri yönetimi, ziyaretçi defteri, TC kimlik no doğrulama, TCMB kur güncelleme, online ürün yönetimi, sınırsız kategori ekleme yapılabilmektedir. Müşteriler ürünlere özel yorumlar yapabilir, sizler bu yorumların takibini gerçekleştirebilirsiniz. Toplu bir şekilde ürün güncelleme, Excel ürün güncelleme, ürün listelerini export etme, limitlere bağlı fatura indirimleri ve hediye puan modülleri belirleyebilirsiniz.

Sınırsız sayıda sanal pos entegrasyonu sağlayabilir ve istediğiniz kadar ödeme tipinin kurulumu sitenize sağlayabilirsiniz. Otomatik, desi ve limite bağlı şekilde kargo ücretlendirmesi gerçekleştirebilirsiniz. Arama motorlarında üstün performans sağlayabilmeniz için otomatik sitemap oluşturulmak, Google akıllı linkleme özelliği aktif edilmekte, sayfaların seo analizlerinin daha yüksek çıkabilmesi için özel alanlar sayesinde iyileştirmeler sürekli yapılmaktadır. Sosyal medya optimizasyonunuz için facebook beğen paylaş, ve diğer bütün sosyal medya sitelerinin paylaşma butonları online aktif olarak kullanılabilmektedir.

Google üzerinden yapılan satışların geri dönüşüm takibi yapılabilmektedir. Kategori ve marka bazında fiyatlandırma tanımlamaları eklenebilir. Online canlı destek alınabilmektedir. 500+ temadan istenilen tema siteye entegre edilebilir. Ayrıca geliştirilebilir tasarım özelliğine sahip olması sayesinde sitenize kendi tasarladığınız ya da herhangi bir grafikerden yardım alarak düzenlediğiniz tasarımları kolay bir şekilde entegre edebilirsiniz. Ziyaretçi istatistiklerini görebilir, detaylı site analiz raporlarına yönetim paneli sayesinde ulaşabilirsiniz. 250 Tl değerinde Google kuponu, 100 TL değerinde Simri.com ve 150 TL değerinde Efiyat.com kuponuna ücretsiz sahip olabilmektesinizdir. UPS Kargo ile Neticaret işbirliği sayesinde özel fiyat listesi ve tek fiyat üzerinden ürünlerinizi kargolaya bilmektesinizdir.

Pro e-ticaret paketi Neticaret e-ticaret paketleri arasında en az özelliğin verilmekte olduğu e-ticaret paketidir. Buraya tıklayarak ya da üst menüde bulunan ürünlerimiz alanı ile Plus, Perfect ve Premium paketlere ulaşabilirsiniz. E-ticaret paketleri sayfasında bulunan detaylı karşılaştırma tablosu sayesinde e-ticaret paketleri karşılaştırma tablosuna ulaşabilirsiniz.

Demo Talebi ile Sistemi Ücretsiz İnceleyin

Online demo talebi göndererek Neticaret e-ticaret paketlerini ücretsiz bir şekilde inceleme şansına sahip olabilirsiniz. Aşağıda bulunan butona tıkladıktan sonra sizden istenen kısa bilgiler sayesinde Neticaret e-ticaret uzmanlarımızın sizlerle mail üzerinden ya da isteğe bağlı telefon ile iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.
Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle