Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Ortopedi, tıbbi cihaz malzemelerini internette online satmak için site açmak Ortopedi, tıbbi cihaz malzemelerini internette online satmak için site açmak

ortopedi tıbbi malzemelerTıbbi malzemeler ve medikal ürünlerin satışının yapıldığı bir mağazanız varsa ve ürünlerinizi internetten online bir şekilde satışa sunmak istiyorsanız, Eçözüm tarafından geliştirilmiş olan Neticaret e-ticaret paketlerini tercih edebilirsiniz. E-ticaret paketleriinternette medikal ürün ve cihazlarınızın satışını yapabilmeniz için gereksinimi duyacağınız her şeyi bir araya getiren ve sizlere bütünleşik çözümler sunan paketlerdir.

E-ticaret kavramı size biraz yabancı gelmiş olabilir. İnternette online medikal ürünleri satışı nasıl yapılır anlatmadan önce e-ticaret kavramı hakkında biraz bilgi verelim. E-ticaret uzun adı ile elektronik ticarettir. Yani elektronik ortam olan internette ürünlerinizi satışa sunabilmeniz için gereksinimi duyacağınız özellikleri bir araya getiren sistemlerdir. Hiçbir yazılım ya da internet bilginiz dahi olmasa, kaliteli tasarımlarla şık bir hale getirilmiş olan sanal mağazanız üzerinden ürün satışı gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır.

Örnek E-ticaret Siteleri

Neticaret 2000’in üzerinde e-ticaret site referansına sahiptir. Referans örnek sitelere ulaşabilmek için hemen üst kısımda bulunan Referanslar sayfasına tıklamanız yeterli olacaktır. Karşınıza çıkacak olan referans sitelere tıkladığınız taktirde e-ticaret kavramı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabileceksinizdir. İlgili sitelerde satılan ürünler yerine kendi medikal ürünlerinizi hayali bir şekilde koymanız yeterli olacaktır. Neticaret e-ticaret sitelerine istenilen tasarımlar uygulanabilmektedir. Yani sizin kendi medikal satış yapan mağazanıza özel bir şekilde tasarlanacak bir siteye sahip olmak istemeniz yeterlidir. Neticaret e-ticaret paketlerinde 500’ün üzerinde kullanabileceğiniz tasarım bulunmaktadır. Ancak sizler istediğiniz taktirde düşlediğiniz bir internet sitesi tasarımına sahip olabilirsiniz.

Online satış sitesi sistemi nasıl işler

Siz internette medikal ürünlerinizi, tıbbi cihazlarınızı, ya da hastane ekipmanlarınızı satmak istiyorsunuz. İlk yapılan işlem firmanızın adına bir alan adının alınmasıdır. aaaamedikal.com gibi. Ardından bu alan adı barındırılmak üzere bir sunucuya bağlanmaktadır. Sunucu sitelerin barınması gereken yerlere verilen isimdir. Son işlem ise Neticaret e-ticaret paketinin buraya entegre edilmesidir. Buraya kadar olan bütün işlemler Neticaret yazılım ve tasarım ekipleri aracılığı ile yapılır. Bu tabirler sizlere yabancı gelmiş olabilir bu sebeple direk olarak sizlerin nasıl bir şekilde bu sistemi kullanacağınızdan bahsedelim.

Yukarıdaki işlemler tamamlandıktan sonra online medikal ürünleri satabilmeniz için siteniz hazır hale getirilmiş olur. Anahtar teslim bir şekilde sizlere sunulur. Sitenize medikal ve tıbbi cihazlarınızı eklemeden önce kısa bir eğitim (1 gün içerisinde birkaç saat sürer) verilir. Bu eğitimi aldıktan sonra online bir şekilde ürün satışı yapmaya başlayabilirsiniz.

Medikal ürünlerin online satış sitesine eklenmesi

E-ticaret sisteminiz sayesinde hem bir yönetim paneline hem de bir online satış sitesine sahip olursunuz. Yönetim paneli kolay ve rahat kullanıma sahiptir. Eğitim aldıktan sonra sizler kendi online satış sitenizi yönetebilir hale gelirsiniz. Medikal ürünlerinizi açıklamaları, fiyatları, görselleri ve stok miktarları ile birlikte sitenize eklemeye başlarsınız. Ürünler eklendikten sonra siteniz onlien medikal cihazlarınızın satışına hazırdır. Bu andan itibaren hangi ödeme sistemlerini kullanacağınıza karar vermeniz gerekir. Havale, eft, kredi kartı ya da kargoda kapıda ödeme seçenekleri sitenize rahat bir şekilde kurulabilmektedir. Sistemin devamı ise şu şekilde işler. Sitenizi hem aram motorlarına (google, yandex gibi) ekler hem de sosyal medya ya da reklam alarak tanıtımlarını yaparsanız. Sitenize giriş yapan tüketicileriniz almak istediği ürünün hemen altında bulunan satın al tuşuna basarlar. Ardından sizin sunmuş olduğunuz ödeme seçeneklerinden herhangi bir tanesini seçerler. Ödemelerini tamamlarlar ve bu anda sizin yönetim panelinize bir sipariş bildirimi düşer. Siparişi onayladıktan sonra ürün hazır hale getirir ve kargo ya da diğer teslimat yollarınız ile müşterinize gönderirsiniz.

Yönetim paneli hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz İnternette Yönetim Panelli Online Satış Sistemi konu başlıklı yazımızı mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Online Demo Talebi ve Sistemin Detaylı Bir Şekilde İncelenmesi

Şu ana kadar belki de sadece online satış yapabileceğiniz bir site hayali oluşturabildik kafanızda. Belki de daha önce hiç duymadığınız elektronik ticaret sistemi ile bu yazıyı okurken tanıştınız. Bu ihtimalleri düşünerek sistemi ücretsiz bir şekilde inceleme fırsatını sizlere sunuyoruz. Ücretsiz demo talebi göndererek ya da 0 212 256 60 00’ı arayarak medikal, tıbbi ve hastane ürünlerini internette satışa sunabileceğiniz kurumsal bir siteye nasıl sahip olabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Demo talebi için aşağıda bulunan butona tıklayarak sizden istenen kısa bilgileri doldurabilirsiniz.

demo


İlginizi Çekebilecek Konular

E-ticaret Sitesi Açmak İstiyorum Ancak Prosedürleri Bilmiyorum

İnternette Online Alışveriş Sitesi Açmak ve Satış Yapmak

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle