Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Online Ticaret Sistemi | Neticaret E-ticaret Yazılım Özellikleri Online Ticaret Sistemi | Neticaret E-ticaret Yazılım Özellikleri
eticaret sistemi

E-çözüm tarafından uzun yılların vermiş olduğu tecrübeler ve teknoloji birleştirilerek geliştirilen profesyonel e-ticaret sistemi Neticaret, internet ortamında online pazarlama yapmanızı sağlayan eticaret yazılımıdır. Neticaret, sunmuş olduğunuz ürün yahut hizmetlerin müşterilere veya bayilere sunulması, online sipariş alınarak takibinin yapılabilmesi, online satış ve satışların raporlarının çıkarılmasını sağlayan güvenli bir sanal mağaza kurmanızı sağlamaktadır.

İşletmeler kendi alan adları, kendi logoları, kendi kurumsal kimlikleri ve şirketlerine özel tasarımlar ile birlikte kaliteli ve teknolojik e-ticaret siteleri ile buluşmaktadırlar. Eticaret yazılımları üstün kalitede performans gösterebilmeleri için özel eklentilere sahiptirler. Neticaret tarafından geliştirilen elektronik ticaret sitelerinin genel özellikleri;

Kolay yönetim ve Anında Kurulum

Neticaret ile birlikte alan adı, hosting (sitenizin barınması gereken alan), tasarım, gerekli yazılım hizmetleri bütünleşik çözümler sunularak tek bir paket içerisinde bulunmaktadır. Bu paket sayesinde e ticaret sitelerinizi kolay bir şekilde yönetebilir ve aynı gün içerisinde sitenizin kurulumunu sağlayabilirsiniz.

Geliştirilebilir Tasarım ve Alt Yapı Özellikleri

Alınan paketlerin içerisinde bulunan tasarımlar istenildiği zaman geliştirilebilmektedir. Aynı zamanda kategori, yazı alanları, anasayfa ve kısacası sitenizin tasarımının tamamını bir tasarımcı vasıtası ile kendinize özel geliştirebilirsiniz. Ya da 500’ün üzerinde hazır olarak sizlere sunulmuş olan temalardan herhangi bir tanesini seçebilirsiniz.

Online Destek, Danışmanlık, Özel Eğitimler

Neticaret e-ticaret uzman kadrosu ile birlikte katılacağınız özel eğitimler sayesinde hem arama motoru optimizasyonu, hem dijital pazarlama hem de e-ticaret sisteminizin bütün detayları ile ilgili bilgi birikimine sahip olabilirsiniz.

Ödeme Sistemlerinin Kolay Kurulumu

Türkiye’de işlev görmekte olan bütün bankaların sanal poslarını e-ticaret sitenize sadece dakikalar içerisinde entegre edebilirsiniz. Sınırsız sayıda sanal pos entegrasyonu yapabileceğiniz eticaret yazılımları ile kolay ve rahat bir şekilde tahsilat yapabilirsiniz.

İleri Derece Güvenlikli Altyapı

Neticaret paketleri ile birlikte kurulan e-ticaret siteleri, ileri derece güvenlik önlemleri ile donatılmaktadır. Hem sunucu tarafında hem de site içerisinde en önemli olan ödeme sayfasında uluslar arası güvenlik önlemleri alınmaktadır. Sunucular Firewall ve IPS/IDS güvenlik sistemleri ile birlikte saldırı ve tehditlere karşı korunmaktadır. Ayrıca sunucu bazlı periyodik olarak sitenizde bulunan bilgilerin yedeği alınmaktadır. Ödeme sayfalarında kullanılan 128bit SSL şifreleme sistemi ise müşterilerinizin sizlere güvenerek tereddütsüz bir şekilde alışveriş yapmalarını sağlamaktadır.

Sizde Bu Sistemi Yakından Tanımak İster misiniz ?

E- ticaret paketleri daha yakından tanıyabilmeniz için özel demo e-ticaret siteleri geliştirilmiştir. Ücretsiz bir şekilde demo talebi göndererek, eticaret paketlerini satın alma zorunluluğunuz olmadan bu sistemi detayları ile birlikte inceleyebilirsiniz.

demo

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle