Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Online Matkap (Breyz) Satış Sitesi Nasıl Açılır Online Matkap (Breyz) Satış Sitesi Nasıl Açılır
matkap satış sitesi

Matkap, delik delmek ve aynı zamanda havşa açmak için kullanılan iki kesme kenarına sahip bir kesici alettir. Genellikle duvara herhangi bir eşyayı sabitlemek amacı ile matkaplar yardımı ile açılan delikler kullanılır. Sadece delik delme işlemleri için değil, son zamanlarda teknolojinin de gelişmesi ile birlikte hızlı bir şekilde vida sökümü ve takımı içinde kullanılmaktadır. Halk arasında matkap adı ile bilinen aletlerin adı ise aslında breyzdir. 

İnternette breyz ve matkap satın almak için oldukça fazla arama yapılmaktadır. Başta ustalar olmak üzere evinde kendi işini yapmak isteyenlerin kullandığı ve her eve lazım bir alettir. Bu sebeple arama hacimleri yani internetten alma istekleri de bu duruma paralel bir şekilde fazla olmaktadır. Son zamanlarda internet kullanımının artması ve e-ticaret sitelerinin vermiş olduğu güven duygusu da sanal mağazalar üzerinden matkap satın almak isteyen birey sayısını arttırmıştır.

Online Matkap Satış Sitesi Nasıl Açılır

İnternette matkap satışı yapabilmek için elektronik ticaret yani e-ticaret sistemlerinin kullanılması gerekmektedir. E-ticaret sistemleri bir web sayfası üzerinden satıl yapılabilmesi için gerekli olan bütün prosedürleri bir araya getiren sistemlerdir. Neticaret e-ticaret paketleri kullanılarak 1 iş günü içerisinde anahtar teslim bir şekilde sunulan sanal mağazalara sahip olabilirsiniz. E-ticaret hukukuna göre tam 14 yıldır profesyonelce geliştirilmiş olan Neticaret e-ticaret yazılım sistemleri mağazanızda bulunan matkap, ürünleri ve türevlerini internet ortamında satışa sunabilirsiniz.

Neticaret E-ticaret Paketlerinin Özellikleri

İnternette satış sitesi açmaya karar verdikten sonra e-ticaret uzmanlarımız ile yapacağınız görüşmelerin ardından 1 iş günü içerisinde e-ticaret siteniz hazır hale getirilir. E-ticaret paketleri ile birlikte alan adı (sitenize girilecek olan isim. öR: www.breyzmatkap.com), e-ticaret yazılımı, sunucu hizmetleri (sitenizin barındırıldığı alan), tasarım, güvenlik hizmetler, ödeme sistemleri entegrasyonu, teknik destek, özel eğitim, satışları arttırmak için yapılması gereken çalışmalar, entegrasyonlar, kargo takip hizmetleri ve daha bir çok ayrılık bir arada sizlere sunulmaktadır. Sizin adınıza alan adınız alınır.

E-ticaret yazılımı alan adınıza eklenir ve uluslar arası güvenlik önlemleri ile donatılmış sunucularda barındırılmaya başlanır. Sitenizin bütün güvenlik önlemleri alındıktan sonra profesyonel bir dizayn ile siteniz tasarlanır. Sitenize özel bir yönetim paneli kurulur ve e-ticaret uzmanlarımız tarafından bu sistemi nasıl kullanacağınız profesyonel bir şekilde sizlere aktarılır. Hiç bir yazılım, donanım ya da internet bilginiz dahi olmasa sizlerde kendi sanal mağazanız üzerinden satış yaparak cirolarınızı artırabilirsiniz.

şarjlı matkap

Matkap Satışı Nasıl Gerçekleştirilir

E-ticaret siteniz anahtar teslim bir şekilde sizlere sunulduktan sonra ürünlerinizi sitenize eklemeye başlarsınız. Ürünler görselleri, detay özellikleri, fiyatları ve eklemek istediğiniz ayrıntıları ile birlikte sitenizde yer almaya başlar. Sitenize eklenen her ürün arama motorları (Google, yandex, Bing, Yahooo ve benzeri) tarafından indekslenmeye yani kullanıcılara gösterilmeye başlanır. İnternette arama yapan kullanıcılar sizin sitenize giriş yaparak beğendiği matkabı satın almak için satın al butonuna tıklar. Sunmuş olduğunuz ödeme seçenekleri (Havale, EFT, Kredi Kartı, Kargoya Kapıda Ödeme) seçeneklerinden herhangi bir tanesini seçerek ödemelerini tamamlarlar. Ürün ödemesi alındıktan sonra ilgili adrese ilgili ürün kargo ya da kurye hizmetleri ile gönderilir.

Havale/EFT ile ödeme alabilmeniz için herhangi bir bankadan hesap açtırmanız, kredi kartlarından ödeme alabilmek için bankalara sanal pos başvurusu yapmanız ve kargoya kapıda ödeme alabilmek için ise herhangi bir kargo firması ile anlaşmanız yeterli olmaktadır. Bu süreçlerin tamamında Neticaret e-ticaret uzmanları sizlere teknik destek sağlamaktadır.

Matkap Satış Sitesi Yönetim Paneli

Yönetim paneliniz üzerinden bütün istatistiklere ulaşabilirsiniz. Yapılan satışlar, sitenize üye olan müşteriler, gelen siparişler, grafiksel raporlar, kullanıcı raporları ve daha fazlası bildirimler ve özel alanlar ile takip edilebilmektedir. Aynı zamanda sahip olacağınız e-ticaret sitesi üzerindeki bütün değişiklikleri yönetim paneli üzerinden gerçekleştirirsiniz. Logonuzun değişimi, banner yönetimleri, ürün ekleme, sayfa ekleme, stok değişikliği ve istenilen alanın yönetimi gerçekleştirilebilmektedir. Neticaret e-ticaret paketleri ile açılan siteleri inceleyebilmek için E-ticaret Siteleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz demo talebi göndererek Neticaret e-ticaret paketlerini inceleyebilmek için ise buraya tıklayabilir ve sizden istenen kısa bilgileri doldurabilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle