Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
İnternette Online Kol Saati Satışı Nasıl Yapılır İnternette Online Kol Saati Satışı Nasıl Yapılır
kol saatleri

Kol saati insanların zamanı daha yakından takip edebilmeleri için kullandıkları bir aksesuardır. Cep telefonlarında bulunan saatler sebebi ile önemini kaybetmiş olabilir ancak hem prestij hem de şık görünüm açısından hala milyonlarca kişinin tercihi olmaktadır. Takım elbiseleri ile, spor yaparken ya da günlük hayatta farklı farklı modeller kullanılabilmektedir.

Saat Alırken İnternet Siteleri Tercih Ediliyor

İnsanlar saat satın alırken artık online saat satan sitelerini tercih etmektedir. Bunun 3 büyük sebebi vardır. İlk sebebi online olarak satılan saatlerde mağaza masrafı olmadığı için daha düşük ücretlere müşterilere sunulabilmektedir. İkinci sebebi saat sitelerinde yapılan kampanya ve indirimlerdir. Üçüncü sebebi ise binlerce çeşit saate bu siteler aracılığı ile ulaşılabilmesidir. Yani çeşitliliğin fazla olması insanları cezbeden ayrı bir özelliktir.

Online Saat Satışı Yapan Sitelerin Özellikleri

Saat satan bir işletme ya da saat almak isteyen bir tüketici olarak mutlaka online saat satışı gerçekleştiren sitelerle karşılaşmışsınızdır. Sizlerde internetten saat satışı gerçekleştirmek isterseniz e-ticaret paketlerini kullanarak bu hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. İnternette saat satışı nasıl yapılacağını kısaca anlatalım. Online satışa sunacağınız saatleri açılan sitenize özellik, resim ve fiyatları ile eklersiniz. Tüketicilere sitenizin tanıtımını yaparsınız. Sitenize gelen saat severler online ödeme sistemlerini kullanarak siparişlerini verirler. Sizlerde çalıştığınız kurye ya da kargo firması ile saati müşteriye gönderirsiniz.

kol saatleri

İnternette Saat Satışı Yapmak İçin Ne Gerekir

Eçözüm 12 yıllık tecrübesi ile her yıl güncellediği e-ticaret paketlerini geliştirmiştir. Bu paketlerde internette ticaret yapmanızı sağlayan yazılım, tasarım, ve diğer bütün her şey bir araya getirilerek bütünleşik çözümler sunulmaktadır. E-ticaret paketlerinden herhangi bir tanesini seçtiğiniz anda internette sadece bir gün sonrasında online saat satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Saat Satışında Nasıl Ödeme Alabileceksiniz

İnternette ürün satarken bir çok ödeme yöntemi bulunmaktadır. Ancak sektörünüz itibari ile en çok kullanılacak olan ödeme sistemleri havale, eft, kargoda kapıya ödeme ve kredi kartı ile ödeme olacaktır. Bu sistemlerin gerekli yazılımları e-ticaret sitenizde hazır olarak yer almaktadır. Kredi kartıyla saat severlerden tahsilat yapabilmeniz için sadece bankalara sanal pos başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Kargo ile ödeme alabilmeniz için sizlere yönlendirmeler yapılmakta ve anlaşmalı kargolar ile en uygun fiyatta gönderim sağlayabilmeniz için sizlere çözümler sunulmaktadır. Havale ve eft ile ödeme alabilmeniz için ise sadece bir banka hesabınızın olması yeterlidir.

Mağazanızın Tanıtımını Yapın

Kullanacağınız e-ticaret paketleri sayesinde hem mağazanızın tanıtımını yapabilecek hem de internette online saat satabileceksiniz. Kurumsal ve aynı zamanda ürün satışı gerçekleştirebileceğiniz saat satış siteleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. 0 212 256 60 00 numaralı telefonu arayarak ya da sağ üst alanda bulunan ücretsiz demo talebinde bulunarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle