Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Online Kitap Satış Sitesi Açmak Online Kitap Satış Sitesi Açmak

online kitap sattış sistemiSahaflar eskisi kadar insanlar tarafından ziyaret edilmemektedir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık kitaplar internet üzerinden satışa sunulabilmektedir. Teknolojinin vermiş olduğu bu ayrıcalık ile kredi kartı dahi kullanılarak online kitap satış sitelerinden roman ve benzeri kitaplar satın alınabilmektedir.

Yapılan tahminlere göre, 2015 yılında, kitap satışlarının yaklaşık %40’lık bir kısmı internet üzerinden yapılacaktır. Şu anda ise internette online kitap satışı yapan işletme sayısı oldukça azdır. Arama motorlarında yapılan aratmalara bakıldığında insanların “kitap satın almak”, “online kitap satış sitesi”, “kitap almak istiyorum”, “roman satış siteleri”, “online roman sitesi”, “roman satın al”, “ev yemekleri kitabı”, “çocuk kitapları satışı” ve benzeri kelimeleri çok sayıda arattıkları görülmektedir. İnternetten kitap almak için talep sayısı oldukça fazladır ancak kitap satış sayısı da taleplere karşı ters orantı da azdır.

İnternette Online Kitap Satış Sitesi Açmak

İnternetten kitap satma hayaliniz var ise bu düşünceyi online kitap satış sistemleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Neticaret tarafından geliştirilmiş olan e-ticaret paketleri ile sadece 2 iş günü içerisinde online kitap satış sitesine sahip olabilmektesinizdir. Sizlerin hiçbir yazılım ya da donanım uğraşmasına gerek yoktur. E-ticaret paketi satın alındıktan 2 gün sonra tüm özellikleri ile birlikte online kitap satış siteniz açılır.

Site açıldıktan sonra ise satışa sunacağınız kitapları nasıl ekleyeceğiniz, yönetim panelini nasıl kontrol edeceğiniz, sitenizi kitap severlere nasıl tanıtacağınıza dair özel bir eğitim verilir. Bu eğitimlerden sonra internette kitap satışı yapabileceğiniz ve profesyonel bir şekilde online pazarlama yapabileceğiniz sanal kitap satış mağazasına sahip olursunuz. Neticaret online kitap satış sitesi referanslarını aşağıdaki linklerden kontrol edebilirsiniz.

http://market.ilkkitaplarim.com/

http://kitap.tasari.com.tr/

http://www.kirtasiyece.com/

Kitap Satış Sitelerinizden Nasıl Ödeme Alabilirsiniz

Online kitap satış siteniz üzerinden ister kredi kartı, ister havale-eft, isterseniz de mobil ödeme yapılmasını sağlayarak kitapların ücretlerini tahsil edebilirsiniz. Bütün sistemlerin entegrasyonu rahatlıkla kitap satış sitenize yapılabilmektedir.

Hayalinizdeki Kitap Satış Sitesi Tasarımını Yaptırabilirsiniz

Kitap satış sitenizin kendi idealleriniz ve hayaliniz doğrultusunda bir tasarıma sahip olmasını istiyorsanız Negrafik ekibi ile birlikte dilediğiniz tasarımda bir kitap satış sitesine sahip olabilirsiniz. Aklınızdan geçenleri ve hayalinizi Negrafik ekibine aktarmanız yeterli olacaktır.

Online kitap satış sitesi açtırmak ve bu konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız 0 212 256 60 00’ı arayabilir ve satış siteniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

"Bugünün gerçek üniversitesi, bir kitaplıktır." CARLYLE

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle