Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Kişisel bakım ve sağlık ürünlerinin internette online satışı Kişisel bakım ve sağlık ürünlerinin internette online satışı

gençlik ve sağlık sitesiKişisel bakım ve sağlık ürünleri başta kadınlar olmak üzere Türkiye’de en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Özellikle kadınlar kendileri için kişisel bakım ürünlerine, bebekleri için ise sağlık ürünlerine ayrı bir önem vermektedirler. Aynı zamanda erkeklerde kişisel bakım ürünlerini kullanmaktadırlar.

Son zamanlarda ise bu ürünlerin internette aratılma oranları oldukça artmıştır. Yani kişisel bakım ve sağlık ürünlerine aşırı bir talep bulunmaktadır. İstenilen her yerde ulaşılamayan ürünler oldukları için internet üzerinde satışları yapıldığı takdirde müşteriler tarafından sipariş verilme potansiyeli yüksek olan ürünler arasında yer almaktadırlar. Bugünkü makalemizde kişisel bakım ve sağlık ürünleri satan işletmelerin, mağazalarını internete taşıyarak nasıl online satış yapabilecekleri anlatacağız.

Kişisel bakım ve sağlık sitesi nasıl nasıl açılır

Kişisel bakım sitesi açmak ve ürünlerinizi internetten satışa mı sunmak istiyorsunuz ? Bu isteğinizi Neticaret tarafından geliştirilen profesyonel e-ticaret sistemleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerinizi online olarak sanal mağazanız üzerinden satışa sunabilir ve online sipariş alabilirsiniz. Sadece kişisel bakım değil aynı zamanda sağlık ürünlerinizi de kategorileştirerek online satış siteniz üzerinden pazarlayabilirsiniz.

Kişisel bakım ve sağlık sitesi açmak için koşullar

Ürünlerinizi satmakta olduğunuz bir işletmeniz var ise ya da ürünlerinizi tedarik ederek satışa sunduğunuz bir şirket sahibi iseniz kişisel bakım ve sağlık ürünlerinizi internetten satışa sunabilirsiniz. Neticaret e-ticaret paketleri sizler için bütünleşik çözümler sunarken, internette ticaret yapabilmeniz için gerekli her türlü özelliği de bir araya getirmektedir. Yani hiçbir e-ticaret bilginiz dahi olmasa, e-ticaret uzmanlarımız tarafından verilen eğitimlerin ardından aynı gün içerisinde internette online satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Referans kişisel bakım ve sağlık ürünleri sitesi

Neticaret e-ticaret yazılımlarının yanı sıra profesyonel tasarımlarda geliştirmektedir. Neticaret tarafından geliştirilen ve aynı zamanda profesyonel e-ticaret yazılımları ile birlikte ileri derece güvenlik önlemleri ile donatılmış bir alt yapıya sahip olan kişisel bakım ve sağlık ürünleri referansı için sayfanın başında bulunan resme tıklayabilirsiniz. Neticaret e-ticaret paketlerinde toplam 500+ e-ticaret teması bulunmaktadır. Aynı zamanda referans sitede olduğu gibi hayalinizdeki tasarım da e-ticaret yazılımınıza uygulanabilmektedir.  

Online satış nasıl yapılır

E-ticaret siteniz en geç iki iş günü içerisinde açılmaktadır. Havale, eft ve kargo ile ödeme alabilmeniz için gerekli olan formlar ve yönetici paneli sitenize özel olarak tanımlanmaktadır. Bu sistemleri kullanarak sipariş ve ödeme alabilir, ürünlerinizi internette satışla sunabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme alabilmeniz için bankalara sanal pos başvurusu yapmanız ya da alternatif online ödeme sistemlerini kullanmanız gerekmektedir. Ödeme sistemleriniz Neticaret tarafından sorunsuz bir şekilde kurulmaktadır ve aynı zamanda bu sistemlerin başvuruları ve kurulumları hakkında sizlere detaylı bigilendirmeler yapılmaktadır.

E-ticaret yazılımlarını ücretsiz olarak denemek ister misiniz ?

Neticaret e-ticaret paketlerini keşfedebilmeniz için ücretsiz bir şekilde demo talebi göndermenizi sağlamakta ve sistemleri satın almadan önce karar verebilmeniz için demo sitelerini incelemenizi önermektedir. Ücretsiz demo talebinde bulunarak kişisel bakım ve sağlık sitenizde kullanacağınız e-ticaret yazılımlarının sahip olduğu özelliklerin tamamını inceleme şansınız bulunmaktadır. Hemen sayfanın sağ üst kısmında bulunan “ücretsiz demo talebi” butonuna tıklayabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek konular

E-ticaret uzmanından tavsiyeler

Online Çeyiz ve Ev Tekstili Satış Sitesi Nasıl Açılır

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle