Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
İnternette yazıcı, kartuş, toner satışı için e-ticaret sitesi açmak İnternette yazıcı, kartuş, toner satışı için e-ticaret sitesi açmak

Yazıcı, kartuş, toner ve benzeri malzemelerin satıldığı bir mağazanız var ise ve ürünlerinizi internette satışa sunmak istiyorsanız Neticaret e-ticaret paketleri ile bu isteğinizi yerine getirebilirsiniz. İnternette açılacak olan bir kartuş, toner, yazıcı satış mağazası ile sadece bulunduğunuz bölgede yaşayanlara değil aynı zamanda interneti kullanarak bu ihtiyaçlarını karşılamak isteyen insanlara da ulaşabilirsiniz.

yazıcı kartuşTürkiye’de 40 milyona yakın aktif bir şekilde internet kullanıcısı bulunmakta. Fiziksel mağazanızda sadece yaşadığınız yerden gelecek olan müşterilere ulaşabiliyorken sanal mağaza açtığınız taktirde internette bu sektör ile ilgili arama yapan kullanıcılara ulaşabilirsiniz. E-ticaret sitesi açarak ürün satışı yapabilmeniz için ise ileri derece bir bilgi birikiminize gerek bulunmamaktadır. Bu sayfaya gelmenizi sağlayan internet bilgisi sizlerin internette online bir şekilde sipariş alarak ürünlerinizi pazarlayabilmenize yeterli olacaktır.

Online satış siteniz nasıl kurulur

Sizlerin fiziksel mağazanızda bulunan ürünleri e-ticaret sistemini kullanarak internette satışa sunmak istiyorum demeniz yeterlidir. 2 iş günü içerisinde ürünlerinizi ekleyebileceğiniz ve yönetim paneline sahip olabileceğiniz internet siteniz kurulur. Kurulum tamamlandıktan sonra yönetim paneli hakkında özel bir eğitim verilir. Bu eğitimi aldıktan sonra ise profesyonel bir şekilde ürünlerinizi sitenize eklemeye başlayabilir ve internette online satış yapabilirsini. Eğer ürünlerinizi tedarikçi bir firmadan sağlıyorsanız xml ürün entegrasyonu sayesinde sizlerin eklemesine gerek kalmadan ürün satın aldığınız firmadan bütün özellikleri ve görselleri ile birlikte satış yapacağınız ürünler sitenize aktarabilmektedir.

Müşteriler nasıl sipariş vermektedirler

E-ticaret siteleriniz anahtar teslim bir şekilde işletmenizin logosu ve renk tonuna uygun olarak açılır. Sizler ürün eklemeye başladıktan sonra online satış yapabilir hale gelir. İnternette sizi arayan ve sitenizdeki ürünlere ihtiyacı olan tüketiciler beğendikleri ürünleri satın almak istediklerinde hemen ürünün alt kısmında bulunan satın al butonuna tıklarlar. Sizlerin sunmuş ödeme seçeneklerinden herhangi bir tanesini seçerler ve ödemelerini tamamlarlar. Bu anda sizin yönetici panelinize ürün satın alan müşterinin bilgileri ve seçtiği ödeme seçeneği ile ilgili detaylı bilgiler gelmektedir. Sizler ödemeyi kontrol ettikten sonra onay verdiğiniz taktirde müşterinize kargo ya da diğer yollar ile gönderirsiniz.

Hangi ödeme sistemlerini kullanabilirsiniz

Kartuş, yazıcı, toner ve türevlerinin satışını yapacağınız e-ticaret sitenizde havale, eft, kargoda kapıya ödeme, kredi kartı ile ödeme gibi online ödeme sistemlerini kullanabilmektesinizdir. Havale ve eft ile ödeme alabilmek için bankalardan hesap numarası açtırmanız yeterli olmakta, kargo ile ödeme alabilmek için herhangi bir kargo ile anlaşma yapmanız yeterli olmaktadır. Kredi kartı ile online ödeme almak istiyorsanız bankalara sanal pos başvurusu yapmanız gerekmektedir. Yapılan başvurular kabul edildikten sonra kredi kartı ödeme sisteminiz sorunsuz bir şekilde sitenize entegre edilmektedir. Bu konuyu okumanızda fayda bulunmaktadır >> Sanal pos nasıl alınır ?

Güvenlik nasıl alınmaktadır

Açılan sitelerinizde ileri derecede güvenlik önlemleri alınmaktadır. Uluslar arası geçerliliği olan 128bit SSL şifreleme, Firewall, IPS/IDS, ve Raid5 güvenlik ve yedekleme sistemleri ile gönül rahatlığı ile internette satış yapmanız sağlanmaktadır. Daha detaylı güvenlik bilgisi için: Neticaret E-ticaret ve Güvenlik Protokolleri konu başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

Neticaret tarafından verilen destek ve eğitimler

Sizler hiçbir yazılım bilgisine sahip olmadan profesyonel bir online satış sitesine sahip olursunuz. Siteleriniz Neticaret tarafından garanti altına alınmaktadırlar. İnternette daha sağlıklı ve daha fazla satış yapabilmeniz için özel olarak eğitimler verilmektedir. Ayrıca Neticaret destek ekibi sizlerle telefon ve sistem üzerinde bulunan özel e-posta alanından her konuda yardımcı olmakta ve internette satış yapabilmeniz için gerekli her türlü bilgiyi sizlere aktarmaktadır.

Neticaret e-ticaret paketleri yukarıda anlatamadığımız yüzlerce ayrıcalığa sahiptirler. Sizlerde bu ayrıcalıkları incelemek isterseniz ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Demo talebinizin ardından sistemi online test etme şansınızın bulunduğu özel yönetici paneli ve site bilgileri sizlere gönderilmekte ve karar aşamanızda sizlere bu sistem yardımcı olmaktadır. Aşağıdaki butonu kullanarak ücretsiz demo talebinizi oluşturabilirsiniz.

demo

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle