Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
İnternette halı, kilim online satış sitesi açmak İnternette halı, kilim online satış sitesi açmak
viral içerik

Bir evde en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden bir tanesi halı, kilim ve türevleridir. Halısız bir ev bulmak neredeyse imkansızdır. Bu sebeple büyük bir pazar hacmi bulunmaktadır. Genellikle eskiyen halılar yenilenmekte ya da daha büyük bir eve taşınıldığı zaman yeni halılar alınmaktadır. Halı satın almak isteyen müşteriler, bu isteklerini yerine getirebilmek için mağazalara gitmekte ve kataloglardan istedikleri halıyı seçerek taşıma işlemlerinin gerçekleşmesini sağlamaktadırlar. 

Son yıllarda ise teknolojinin hız ve hız gelişimi paralel olarak internet kullanım sayısını da artırmıştır. Bu sebepten dolayı da internette halı ve türevlerinin aram hacimlerinin sayısı da artmaya başlamıştır. Yani, halı satın almak isteyenler, ilk olarak alacakları ürün hakkında bilgi sahibi olabilmek için internete başvurmaktadırlar. Halılar ise, genellikle, görselleri, fiyatları, çeşitleri ve diğer özellikleri ile birlikte internet üzerinden incelenerek satın alınmaya başlanmıştır. Hatta bir çok tüketici, internette incelediği halı ve türev ürünlerinin siparişini yine direk olarak internet üzerinden vermektedir. Halı satışı yapmakta olan mağaza ise, internette alınan sipariş üzerine, ilgili ürünü sipariş veren tüketiciye iletmektedir.

İnternette Halı, Kilim Online Satış Sitesi Açmak

İnternet üzerinden online olarak halı ve türevlerini satmak isteyen mağazalar bu istekleri e-ticaret paketlerini kullanarak yerine getirebilmektedirler. E-ticaret, internette online sipariş alarak satış yapılabilmesi için geliştirilmiş yazılımlara verilen isimdir. E-ticaret paketleri ise, anahtar teslim bir şekilde işletmelere sunulan ve internette onlien satış yapılabilmesi için gerekli bütün yazılım, tasarım, güvenlik, ödeme sistemleri, yönetim paneli, teknik hizmet, alan adı, hosting, eğitim ve diğer prosedürleri bir arada sunan paketlerdir. Peki internette halı, kilim ve türevlerinin satışı yapabilmek için sanal mağaza nasıl kurulur ?

Neticaret E-ticaret Paketleri

Neticaret, Türkiye'de 2001 yılından beri hizmet vermekte olan ve binlerce işletmenin e-ticaret altyapısına imza atmış bir elektronik ticaret paketidir. İnternette online halı ve kilim satışı yapmak isteyen işletmeler, Neticaret e-ticaret paketlerini kullanarak bu isteklerini yerine getirebilmektedirler. Neticaret, e-ticaret hukukuna göre dizayn edilmiş, ileri derece güvenlik önlemleri ile donatılmış ve sıkıntısız bir şekilde hizmet verebileceğiniz sanal mağaza sahibi olabilmeniz için gerekli bütün ayrıcalıkları müşterilerine sunmaktadır. Başvuru yapıldıktan sonra, belirlemiş olduğunuz alan adına e-ticaret paketi kurularak sadece 1 iş günü içerisinde online satış mağazanız açılır.

Neticaret E-ticaret Paketleri ile Açılan Halı ve Kilim Online Satış Sitesinin Özellikleri

İnternette onlien satış yapabilmeniz için yönetim paneline sahip bir e-ticaret sitenizin olması gerekir. Neticaret e-ticaret paketleri ile birlikte sitenizde yapılan bütün satışları, üyeleri, ürünleri, ve sitenizin genel geçer bütün ayrıntılı raporları ile birlikte tasarımınızı yönetebilirsiniz. Şimdi dilerseniz Neticaret e-ticaret paketleri ile brlikte açılan online halı ve kilim satış sitesinin genel özelliklerinden bahsedelim.

✔ Alan adı, hosting, tasarım, güvenlik, teknik destek, ödeme sistemleri gibi e-ticarette ihtiyaç duyulan bütün özellikler tek bir paket içerisinde sunulmaktadır.

✔ Yönetim paneli sayesinde siteye halı ve kilim ürünlerinizi bütün detayları, özellikleri, resimleri ve fiyatları ile birlikte ekleyebilirsiniz.

✔ Online satış sitenizin ödeme sayfaları 256Bit SSL şifreleme sistemleri ile, sunucular ise Firewall, IPS, IDS ve Raid5 güvenlik önlemleri ile koruma altına alınmaktadır.

✔ İstenilen kadar halı ve kilim ürünü siteye eklenebilir.

✔ Kredi kartı, havale, eft ve kargoda kapıda tahsilat yöntemleri ile ödeme alınabilmektedir. Aynı zamanda İpara, Paypal, Payu, Paynet, İyzico gibi alternatif ödeme seçenekleri de kullanılabilir.

✔ ERP - Muhasebe programı entegrasyonu sayesinde, yapılan bütün ödemeler otomatik olarak kullanılan muhasebe programına işlenmektedir. Bu sayede muhasebe programı işlemleri için ekstra bir işlem yapılmasına gerek kalmaz.

✔ E-ticaret sitesinin bütün ayarlamalarının yapıldığı yönetim paneli kullanımı özle olarak verilen eğitimler sayesinde öğretilmektedir. Bu sayede profesyonel bir şekilde online satış sitenizi yönetme imkanınız bulunmaktadır.

✔ Geliştirilebilir tasarım özelliği sayesinde, herhangi bir grafiker ile birlikte ya da profesyonel grafik tasarım ekibi Negrafik ile birlikte istenen tasarım siteye uygulanabilmektedir.

✔ İnternette daha etkili bir şekilde satış nasıl yapılır sorusunun cevabı, özel olarak yazılmış olan makaleler ve e-ticaret uzmanları tarafından verilen eğitimler ile işletmelere aktarılmaktadır.

Neticaret e-ticaret paketlerinin diğer bütün özelliklerini inceleyebilmek için E-ticaret Paketleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sistemi ücretsiz bir şekilde test ederek denemek isterseniz 0 212 256 60 00'ı arayabilir ve e-ticaret uzmanlarımızdan yardım alabilir ya da ücretsiz demo talebi göndererek sistemi canlı bir şekilde nasıl bir yapıya sahip olduğunu inceleyebilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle