Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
İnternette Online Çiçek Satış Sitesi Açmak İnternette Online Çiçek Satış Sitesi Açmak

Türkiye’de ve Dünya’da her zaman sürekliliği olan ve ilginç fikirler ile birlikte her geçen gün büyümeye devam eden çiçek sektörü artık internet üzerinden de dikkate değer bir şekilde aratılmaya başlandı. İnsanlar çiçek siparişi verecekleri zaman online çiçek satış sitelerini tercih etmekteler. Bunun en büyük sebebi ise yaşanılan yerde istenildiği zaman çiçekçi bulunamaması.

online çiçekçiBüyük şehirler başta olmak üzere (İstanbul, İzmir, Ankara) tüm Türkiye’de internette hızla bir artışla çiçek siparişi veren siteler aratılmaktadır. İnsanlar çiçek ihtiyaçlarını ilgili mağazaya gitmeden karşılamak istemektedirler. Doğum günlerine, sevgililere, hastalara geçmiş olsuna, düğünlere, açılışlara, kutlamalara, annelere, babalara, yıl dönümlerine ve daha bir çok yere çiçek siparişi verilmektedir. İnternetten sadece birkaç dakika alacak şekilde ve online çiçek satış sitelerinde bulunan görseller sayesinde verilebilen siparişler insanlara daha çok cazip gelmektedir. Bu sebeple online çiçek satış sitelerinin değeri her geçen gün artmaktadır.

ONLİNE ÇİÇEK SATIŞ SİTESİ NASIL AÇILIR

Peki online çiçek sitesi nasıl açılır ? Çiçeklerinizin fotoğraflarını çekebileceğiniz, onları türlerine göre ayırabileceğiniz, fiyatlarını ve özelliklerini yazarak online sipariş alabileceğiniz çiçek sitesi açabilmek için Neticaret’in geliştirmiş olduğu profesyonel e-ticaret yazılımlarını kullanabilirsiniz. Sadece 2 iş gün içerisinde online çiçek satış sitenize sahip olabilir ve site üzerinden satış yapmaya başlayabilirsiniz.

ONLİNE ÇİÇEK NASIL SATILIR

Mağazanıza özel çiçek siteniz açılır. Ardından bu siteye sizler çiçeklerinizi türlerine göre eklemeye başlarsınız. Fiyatlarını belirtirsiniz. Yapacağınız sanal reklamlar ve reklamsız çalışmalarınız ile sitenize kullanıcı çekmeye başlarsınız. Siteye giriş yapan ve çiçek almak isteyen potansiyel müşteriler siparişlerini vermek için çiçeğin satın al butonuna basarlar. Ardından nereden, nereye sipariş verileceği, hangi ödeme seçeneğini tercih edeceği ve diğer istediğiniz bilgileri girerler. Sipariş verildiği anda sizin yönetici panelinize bir bildirim düşer.

Çiçek sipariş sayfanız

Bildirim düştüğü yer sizlerin bütün işlemleri gerçekleştirdiğiniz yönetici panelinizin bir alanıdır. Buradan kim ne zaman ne kadar sipariş vermiş, hangi adresten hangi adrese sipariş verileceği ve diğer bütün bilgileri görme şansınız bulunmaktadır. Sipariş onaylandıktan sonra onaylandı butonuna basmanız yeterli olacaktır. Bu noktadan sonra tek yapmanız gereken şey ilgili adrese çiçeği teslim etmektir.

NASIL BAŞVURABİLİRSİNİZ

Online çiçek sitesi açmak istediğinizi 0 212 256 60 00 numaralı telefonumuzu açarak belirtebilirsiniz. Sizlere açılacak olan online çiçek sitesi hakkında bilgilendirmeler yapıldıktan sonra bu sistemin demosu gönderilecek ve incelemenize izin verilecektir. Ardından istediğiniz günden sonra iki iş günü içerisinde çiçek siteniz açılmaktadır.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle