Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Online Çeyiz ve Ev Tekstili Satış Sitesi Nasıl Açılır Online Çeyiz ve Ev Tekstili Satış Sitesi Nasıl Açılır

çeyiz evi sitesiÖzellikle evlilik çağına gelmiş olan genç kızlar ve onların anneleri için çeyiz ve ev tekstili ürünleri önemli bir yere sahiptir. Arama motorlarında bu ürünler ile ilgili yapılan aramalar da ilginin ne kadar fazla olduğunun bir göstergesidir. Bu makalemizde çeyiz ve ev tekstil ürünlerinizi internetten online satışa sunabileceğiniz alışveriş sitenizi nasıl açabileceğinizi anlatacağız.

Site açılışı hakkında bilgi vermeden önce e-ticaret kelimesinin anlamından bahsetmek istiyoruz. Bu konu ile ilgili herhangi bir bilgi birikiminiz olmayabilir. E-ticaret, elektronik ticaret demektir. Yani fiziksel mağazanızda bulunan ürünlerinizi internette satışa sunabileceğiniz sitelerin geliştirilmesini sağlayan sistemlerdir. Bu siteler aracılığı ile hem online sipariş hem de online ödeme alınabilmektedir. E-ticaret hakkında kısa bilgi paylaşımı yaptıktan sonra çeyiz dükkanınız için online alışveriş sitenizi nasıl açabileceğinizden bahsedelim.

İnternet kullanabiliyor olmanız yeterli

Online alışveriş sitesi konusunda yapamayacağım diye tereddütte kalıyor olabilirsiniz. Belki de elektronik ticaret kavramını daha önce ilk defa duymuşsunuzdur. Korkmayın. Hiçbir bilgi birikiminiz dahi olmasa internetten online ticaret yapabilirsiniz. Bu yazıyı okuduğunuza göre internete girerek araştırma yapabiliyorsunuz demektir. Sahip olduğunuz bu bilgi e-ticaret yapabilmeniz için yeterlidir.

Çeyiz ve ev tekstili sitesi açabilmek için ne yapmanız gerekir

Sadece çeyiz ve ev tekstil ürünlerimin satışını yapabileceğim bir internet sitesi açmak istiyorum demeniz yeterli olacaktır. Sizler için özel e-ticaret paketleri oluşturulmuştur. Bu paketler bütünleşik çözümler sunmakta ve internette satış yapabilmeniz için bütün gereksinimleri bir araya getirmektedir. Minimum 1 (bir) maksimum 2 (iki) gün içerisinde e-ticaret siteniz hazır bir şekilde sizlere teslim edilir. Siteniz açıldıktan sonra yönetim panelinizin kontrolü için e-ticaret uzmanlarımız tarafından kısa bir eğitim almanız yeterli olacaktır.

Gereksinimler nelerdir

İnternette satış yapabilmeniz için şirket sahibi olmanız gerekmektedir. Zaten fiziksel mağazanızda ürün satıyorsanız şirket sahibisiniz demektir. Eğer bir mağazanız yoksa ancak şirket sahibi olarak internetten satış yapabilirsiniz. Şahıs, anonim ya da limited şirketinizin olması fark etmemektedir. Satılacak olan ürünlerin vergilerinin verilmesi yeterli olacaktır.

Örnek bir ev ve çeyiz tekstili ürünleri sitesi

Daha önce Neticaret paketleri tarafından geliştirilmiş olan ev ve çeyiz tekstili ürünleri satışı yapan referans e-ticaret sitesini incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Nasıl bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz

0 212 256 60 00’ı arayarak açmak istediğiniz online alışveriş sitesi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bununla birlikte sağ üst kısımda yer alan ücretsiz demo talebi butonuna tıklayarak nasıl bir yönetici paneline sahip olacağınızı gönderilecek olan demo site sayesinde öğrenebilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle