Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Online Satış sitesi Açmak İstiyorum Diyorsanız ! Online Satış sitesi Açmak İstiyorum Diyorsanız !

online alışveriş dükkanOnline alışveriş sitesi açmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz ? Sorunsuz bir şekilde internetten satış yapmak istiyor ancak hangi firma ile çalışacağınız hakkında ya da hangi yazılımı kullanacağınıza dair bir fikriniz yok mu ? İnternet bilginiz çok az ve yine de rakiplerinizden bir öne geçebilmek için bir online ticaret sitesi mi kurmak istiyorsunuz ? Eğer bu sorulardan bir tanesine evet cevabı verebiliyorsanız makalemizi dikkatli bir şekilde okumanızda fayda vardır.

PROFESYONEL E-TİCARET PAKETLERİ

İlk olarak profesyonel e-ticaret paketlerinden bahsedelim. Bu paketler internette online ticaret yapabilmeniz için gerekli olan bütün özellikleri bir araya getirmiş olan paketlerdir. Bir elektronik ticaret sitesi yapabilmek için farklı çalışmaların yapılması gerekmektedir. Profesyonel e-ticaret paketleri bütün bu çalışmaları bir araya getirerek sizlere bütünleşik çözümler sunan hizmetlere verilen isimdir. Peki bu paketler içerisinde hangi özellikler mevcuttur ?

Yönetici paneli

E-ticaret sitenizi yönetebilmeniz için bir yönetici paneline ihtiyacınız bulunmaktadır. Yönetici paneli sayesinde sitenizde istediğiniz her türlü değişikliği yapabilmeniz gerekir. Ürünlerinizi dilediğinzi kategorilerde ekleyebilmeli, kampanyalar oluşturabilmeli, müşteriler ile ilgili bütün işlemleri gerçekleştirebilmeli, sipariş takibi yapabilmeli, sitenizi yönetebilmeli, tasarımda değişiklikler yapabilmelisinizdir. Yönetici panelini daha yakından inceleyebilmek için hemen sayfanın sağ üst kısmında bulunan butondan demo talebinde bulunmanız yeterlidir.

Ödeme sistemleri

E-ticaret siteleri online ödeme sistemlerinin kullanılması gerektiği sitelerdir. İstenildiği taktirde bütün ödeme sistemlerinin entegrasyonu siteye sağlanabilmektedir. Örneğin kredi kartı ile ödeme alınacaksa sorunsuz bir şekilde sanal pos ve 3D secure entegrasyonu gerçekleştirilebilmektedir. E-ticaret sitelerinde havale, eft, kargoda kapıya ödeme sistemleri hazır halde olmakta ve bu ödeme seçenekleri için özel form alanları geliştirilmektedir.. Ayrıca mobil ödeme, payu, paynet, paypal, ipara gibi online ödeme sistemlerinin de kurulumu hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.

garanti akbank sanal pos Özel anlaşma

E-ticaret paketlerini geliştiren firmalar banka ve kargo firmaları ile özel anlaşmalara sahiptirler. Örnek olarak Neticaret e-ticaret paketlerini kullananlar ücretsiz garanti bankası sanal posuna sahip olabilirler, Akbank sanal poslarını %50 indirimli kullanabilirler, UPS kargoyu tercih ederek uygun fiyatlarda tüm Türkiye’ye aynı ücrette kargo gönderebilirler.

Kargo takip, facebook özellikleri

Online alışveriş sitelerinden ürün alan müşteriler kargolarının nerede olduğunu merak ederler. Bu sebeple e-ticaret paketlerine kargo takip özelliği eklenmiştir. Kullanıcılar saatlik bazda kargolarını takip edebilmektedirler. Aynı zamanda bir siteye üye olmadan önce bir çok bilgi istenmektedir. Bu bilgilerin doldurulması yerine kullanıcılar facebook ile bağlan özelliğini kullanarak siteye üye olabilirler. Son olarak dünyada en çok tercih edilen sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden de bir sanal mağazaya sahip olabilirler. Facebook Store eklenti özelliği sayesinde bu site üzerinden de fiziksel mağaza da bulunan ürünlerin satışı gerçekleştirilebilmektedir.

SEO Arama Motoru Optimizasyon Özellikleri

İnternetle ilginiz var ise arama motoru optimizasyonunun ne kadar değerli bir çalışma olduğunu biliyorsunuzdur. Ancak bu konu hakkında bilgi sahibi olmadığınızı düşünerek kısa bir bilgi vermek istiyoruz. Günlük hayatınızda bir bilgiye ulaşabilmek için ya da bir ürün satın alabilmek için Google, yandex, bing, yahoo gibi arama motorlarında aratmalar yaparsınız. Karşınıza sırası ile siteler çıkmaktadır. İşte bu siteler arasında sizin sitenizin üst sıralarda yer alabilmesi için yapılan çalışmalara ya da iyileştirmelere arama motoru optimizasyonu çalışması adı verilmektedir.

E-ticaret paketleri SEO (arama motoru optimizasyonu) ile tam uyumlu bir şekilde geliştirilmişlerdir. Akıllı linkleme özelliği ve seo eklentisi mevcuttur. Seo eklentisi sayesinde arama motorlarında sitenizin nasıl çıkacağını belirleyebilmekte, akıllı linkleme etiketleme sayesinde de kullanıcıların sitenizi daha rahat bir şekilde bulabilmesini sağlayabileceksiniz.

Güvenlik

Bir e-ticaret sitesinin olmazsa olmazıdır güvenlik. Siteniz ne kadar güvenli olursa o kadar tehlikelerden uzak durabilmektesinizdir. İnternet siteniz üzerinden çok sayıda alışveriş yapılacağı ve para akışı sağlanacağı için uluslararası güvenlik önlemlerinin alınması gerekir. E-ticaret paketlerinde hem ödeme sayfalarında hem de sunucularda özel güvenlik önlemleri alınmaktadır. Ödeme sayfalarında kredi kart bilgilerinin başka şahısların eline geçmesini önlemek için 128bit şifreleme sistemleri, sunucularda saldırı ve tehditlere karşı önlem alınabilmesi için IPS-IDS, Firewall ve RAID5 güvenlik önlemleri kullanılmaktadır.

Sınırsız destek

E-ticaret paketi kullanıyorsanız sizlere sınırsız destek verilmektedir. Karşılaşacağınız herhangi bir sorunda destek ekibi ile telefon üzerinden konuşabilmekte ya da yönetici panelinizde bulunan destek alanı ile yardım alabilmektesinizdir. En kısa süre en doğru çözümler sitenize uygulanmaktadır.

Geliştirilebilen tasarımlar

E-ticaret paketleri özel yazılımlar ile geliştirilmişlerdir. Kendi içlerinde hazır olarak kullanılabilecek 600 tema tasarımı bulunmakta ve her geçen gün bu sayı artmaktadır. Ancak tasarımın kendine özgü olmasını isteyenler mutlaka olmaktadır. Bu sebeple geliştirilebilir tasarım özelliği de eklenmiştir. Dilerseniz bir grafiker ile dilerseniz ise Negrafik ekibimiz ile idealinizde bulunan tasarımı sitenize uygulayabilmektesinizdir.

Online Alışveriş Sitesi Açmak İstiyorum Diyorsanız

Online alışveriş sitesi açmak istiyorum diyorsanız en etkili çözümleri Neticaret’in geliştirmiş olduğu e-ticaret paketlerinde bulabilirsiniz. Hemen bu profesyonel e-ticaret sistemlerini incelemek isterseniz aşağıda bulunan butona tıklamanız yeterli olacaktır.

demo talep

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle