Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Ofis, büro, aksesuar malzemelerini internetten online satışı Ofis, büro, aksesuar malzemelerini internetten online satışı

ofis büro mobilyalarıMağazanızda bulunan ofis mobilyaları ve koltukları, kanepe ve bekleme grupları, panel sistemleri ve aksesuarları internetten online satıla sunabilirsiniz. Sektörünüz ofis, büro ve aksesuarları ise ve müşterilerinize online satış imkanı sunmak istiyorsanız e-ticaret sistemlerini kullanabilirsiniz. E-ticaret sistemleri internette sanal mağaza sahibi olmanızı sağlamakla beraber farklı ödeme yöntemleri ile sipariş alarak satış yapmanızı sağlamaktadır.

Ofis, büro mobilyaları ve aksesuarları oldukça fazla aratılmakta ve oldukça fazla ihtiyaç duyulmakta olan malzemelerdir. İnternette yaşanan bu talebi karşılayabilmek için, kurumsal bir sitenin yanında en çok ihtiyacınız olan şey online satış gerçekleştirebileceğiniz bir yazılımdır. Neticaret e-ticaret paketleri sizler için profesyonel çözümler sunarak ofis malzemelerinizi internette satışa sunabilmeniz için sanal mağazanızı açmaktadır. Açılan mağaza sayesinde isterseniz kredi kartı ile, isterseniz havale-eft, isterseniz kargoya veya nakliyeye kapıda ödeme sistemlerini kullanarak satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sadece kredi kartı ile ödeme almak istiyor iseniz Netahsilat sistemlerini kullanarak kredi kartlarından ister taksitli, ister tek çekim yaparak ofis ve büro malzemelerinizin satışlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Neden online satış sitesi ?

Şu anda büro ve ofis malzemelerinin arama motorlarında aranma hacmi oldukça fazladır. Özellikle büro malzemeleri fiyatları, ve büro malzemeleri satış kelimelerinde Google Trends yüksek değerler göstermektedir. Sonuç olarak bu ürünlere online talep oldukça fazladır. Bununla birlikte ofis ve büro yetkilileri internette online bir şekilde araştırma yaparak, mağazanıza uğramadan alışveriş yapmak isteyebilmektedir. Neticaret e-ticaret paketleri arama motorlarında sahip olduğu üstün performans ile daha üst sıralarda yer almanıza yardımcı olmakta ve aynı zamanda ürünlerinizin online satışını yapmanızı sağlamaktadır. Kendi kurumsal logonuz, idealinizdeki tasarım (Negrafik ekibi tarafından yapılmaktadır) ve profesyonel yazılım kadrosu tarafından geliştirilen paketler sayesinde aynı gün içerisinde internette ofis ve büro malzemelerinin online satışını yapmaya başlayabilirsiniz.

Ofis ve büro malzemeleri online satışı için e-ticaret sitesi açmak

Sizlerin sadece ürünlerinizi online olarak satışa sunmak istemeniz yeterlidir. Neticaret e-ticaret paketlerinden işletmenize uygun olanı paketi seçtikten sonra sadece bir gün içerisinde e-ticaret siteniz açılmaktadır. Herhangi bir yazılım ya da internet bilgisine sahip olmanıza gerek bulunmamaktadır. Siteniz açılır, yönetim panelinize kurulur ve sizlere kolay ev rahat anlaşılır e-ticaret sistemi için kısa bir eğitim verilir. Bu eğitimin ardından ofis ve büro malzemelerinizi kendi online satış sitenize özellikleri ile birlikte ekleyebilir ve internette işletmelere özel çözümlerinizi tanıtabilirsiniz.

E-ticaret sitesi nedir ?

E-ticaret konusu hakkında bilgi sahibi olmayabilirsiniz. E-ticaret yani elektronik ticaret, internette online satış yapabilmeniz için gerekli olan her şeyi bir araya getiren sistemlerdir. Genel prensibi ise şu şekildedir; e-ticaret sitesi açılır. Tanıtı ve reklamları yapılır. Doğal ya da ücretli çalışmalar ile siteye kullanıcı sağlanır. Siteye gelen kullanıcılar, alacakları ürünlerin fotoğraflarını, fiyatlarını ve aynı zamanda özelliklerini incelerler. Satın almak istedikleri ürünleri sepetlerine(satın alma alanı) eklerler. Ödeme yap butonuna tıklarlar. Ardından sizlerin sunmuş olduğu online ödeme sistemlerini kullanarak ödemelerini yaparlar. Bu anda sizlerin yönetim paneline sipariş bilgileri düşer. Alınan bilgiler sayesinde müşteri ile iletişim kurularak ilgili ürün, ilgili adrese gönderilir.

E-ticaret sitesi kurmak için gerekenler ve ücretsiz demo talebi

E-ticaret sitesi yani ofis ve büro malzemelerinizi online satışa sunabilmeniz için hangi prosedürleri yerine getirebilmeniz ve aynı zamanda ofis ve büro malzemelerinizin satışını yapacağınız e-ticaret paketlerini online test ederek inceleyebilmek için “ E-ticaret Sitesi Kurmak İçin Gerekenler “ konu başlıklı makalemize göz atabilirsiniz. Konu üzerinde tıklamanız yeterli olacaktır.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle