Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Neticaret E-ticaret Yazılımları Neticaret E-ticaret Yazılımları
paynet e-ticaret

Neticaret, elektronik ticaret kısa adı ile e-ticaret yazılımları geliştirmektedir. Uzman yazılım, tasarım ve teknik ekibi ile geliştirilen bu yazılımlarda bir e-ticaret sitesinin bütün gereksinimleri karşılanmaktadır. Aynı zamanda müşterilerin e-ticareti daha iyi anlayabilmesi için özel eğitimler verilmektedir. Banka, kargo, ve tedarikçi firmalar ile Neticaret arasında yapılan anlaşmalar sayesinde müşterilerin bu firmalardan ayrıcalıklara sahip olması sağlanmaktadır.

Neticaret Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutmaktadır

Neticaret 12 yıldır e-ticaret sektöründe yazılımlarını geliştirmeye devam etmektedir. 1600’ün üzerinde müşterisine tam destek vererek çalışmaktadır. E-ticaret siteleri üzerinden ticket oluşturularak ya da direk telefon üzerinden teknik destek ekibinden yarım alınabilmektedir. Müşteri memnuniyetini ilke edinen ve destek ekibi ile her türlü yaşanan soruna çözüm olan Neticaret bütün müşterilerinin sitelerini garanti altına almaktadır. ARGE çalışmaları İstanbul Teknik Üniversitesi içerisinde bulunan Teknokent’te yürütülmektedir.

Neticaret E-ticaret Yazılımları Nasıl Kullanılmakta

Neticaret paketleri 2 iş günü içerisinde kullanıma hazır bir şekilde e-ticaret sitesi açmak isteyen işletmelere teslime edilmektedir. Kaliteli tasarımları ve güvenilir alt yapısı ile birlikte internetten online satış yapılabilmesi için hazır hale getirilmektedir. Şu an kullanılmakta olan bütün ödeme sistemleri e-ticaret sitenize entegre edilebilir haldedir. Sizlerin sadece kullanmak istediğiniz ödeme seçeneklerini seçmeniz yeterli olacaktır.

E-ticaret Yazılımları Hangi Özelliklere Sahip

Neticaret tasarfından geliştirilen e-ticaret yazılımları ile açılan sanal mağazalarınızda; online sipariş alma, kredi kartı, havale, kargoda kapıya ödeme, eft, mobil ödeme, online ödeme sistemleri ile tahsilat yapma ayrıcalıklarına sahip olabilirsiniz. Müşterilerinize gönderilen kargolarda UPS kargo ile yapılan anlaşma sayesinde en ucuz gönderimlere sahip olabilirsiniz. Kolay ve rahat yönetilebilir yönetici paneli sayesinde ürünlerinizi sıkıntısız bir şekilde arama motorları ile uyumlu halde sitenize ekleyebilirsiniz. Online kargo takibi yapabilir ve müşterilerinize ürünleriniz hakkında toplu mailler gönderebilirsiniz.

Yazılım Bilgisine Sahip Olmanız Gerekir mi ?

Neticarete-ticaret paketlerini kullanabilmeniz için herhangi bir yazılım bilgisine sahip olmanıza ihtiyaç bulunmamaktadır. Bütün sistem kolay yönetilebilir bir şekilde dizayn edilmiştir. Aynı zamanda e-ticaret sitenizde yapabileceğiniz her türlü değişiklik merkez ofisimizde verilen eğitimler sayesinde sizlere aktarılmaktadır. Sadece yönetici paneli eğitimi değil aynı zamanda satışlarınızı arttırabilmeniz için SEO, Dijital Pazarlama ve Sosyal medya kursları da sizlere temin edilmektedir.

Neticaret Paketlerini Kullanmaya Karar Verdiniz, Ne Yapmanız Gerekiyor?

Sizlerin tek yapması gereken şey alan adınızı yani internette bulunacak olan domain adresinizi belirlemeniz oluyor. Sizler için alan adı alınıyor, bu alan adı ileri derecede güvenlikli sunucularda barındırılmaya başlanıyor, içerisine e-ticaret sistemi entegre ediliyor ve sizlere anahtar teslim bir şekilde siteniz veriliyor. Artık tek yapmanız gereken şey ürünlerinizi sitenize yerleştirmeye başlayarak satışa sunmanız oluyor.

Neticaret Paketlerini İncelemek İster misiniz ?

Her üründe olduğu gibi bir ürünü test etmeden almamanızı tavsiye ediyoruz. Bunun için Neticaret sizlere özel demo siteler geliştirmiştir. E-ticaret sitenizin nasıl bir görünüme sahip olacağını, yönetim panelinde hangi değişiklikleri yapabileceğinizi bu demolar sayesinde görebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan demo siteleri kullanmaya başlamak ve sistemi daha yakından öğrenebilmek için hemen alt kısımda bulunan butona tıklayarak sizden istenen bilgileri saniyeler içerisinde doldurabilirsiniz.

demo

Daha detaylı bilgi; E-ticaret Yazılımları İle İlgili Profesyonel Makalaler

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle