Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Profesyonel E-ticaret Tasarımı Geliştiren Grafikerler Profesyonel E-ticaret Tasarımı Geliştiren Grafikerler

e-ticaret tasarımıTasarımı iyi olan bir alışveriş sitesi hem akılda kalıcıdır, hem de yapılan satışlara dolaylı bir şekilde arttırıcı etkisi bulunmaktadır. Bu sebeple tasarım yaptırılırken profesyonel bir şekilde e-ticaret tasarımı yapabilen uzman ekipler ile çalışılması önemlidir. Sizlerin hayallerinin yanı sıra bu hayali gerçeğe dönüştürebilecek ve aynı zamanda kendi tecrübelerini katarak en doğru grafik tasarımı ortaya çıkartabilecek uzmanlar ile yapılacak siteler sayesinde kaliteli ve şık bir e-ticaret tasarımına sahip olunabilmektedir.

Neticaret’in bünyesinde bulunan ve yüzlerce başarılı tasarıma imza atmış olan profesyonel Negrafik tasarım ekibi ile birlikte sizlerde elektronik ticaret sitenizde idealinizdeki tasarımın gerçeğe dönüştürülmesini sağlayabilirsiniz. Uzman grafiker kadrosuna sahip ve uzun yıllardır e-ticaret sektörü için çalışmalar yapan Negrafik ekibi en etkili ve en kaliteli tasarımlarını sizlerle buluşturmaya devam etmektedir. Yapılan özel toplantıların ardından görüşleriniz ve istekleriniz doğrultusunda ileri teknoloji alt yapı kullanılarak, tüketicilerinizin beğenisini toplayacak olan prestijli bir tasarıma sahip olabilirsiniz.

Negrafik Ekibi referans Tasarımları

Negrafik ekibi e-ticarette farklı sektörlerde bir çok hayali gerçeğe dönüştürmüş bir tasarım ekibidir. Her geçen gün artan referansı ile birlikte teknolojinin getirmiş olduğu gelişmeleri takip ederek en etkili tasarımları oluşturmaktadırlar. Negrafik ekibi tarafın yapılan örnek tasarımlara ve aynı zamanda tasarım ücretlerine http://www.neticaret.com.tr/grafik/ adresine giriş yaparak görebilirsiniz.

E-ticaret Tasarımlarınız Neden Bu Kadar Önemli ?

Farkınızı ortaya koyabilmeniz, müşterilerinizin güvenini kazanmanız ve aynı zamanda onların akılda kalmalarına sağlayacağınız bir e-ticaret sitesine sahip olmanız cirolarınızı olumlu yönde etkileyecek olan stratejik çalışmalardan bir tanesidir. Tüketiciler bir siteden alışveriş yapmadan önce iki şeye dikkat ederler. Bunlardan ilki sitede paylaşılmış olan şirket bilgileri ve iletişim adresleri, ikincisi ise tasarımın kalitesidir. Tasarımı kaliteli, şık ve iletişim bilgileri eksiksiz bir şekilde yazılmış olan e-ticaret siteleri üzerinden tereddütsüz bir şekilde alışverişler tamamlanmaktadır.

Sadece müşterilerin güvenini kazanmak değil aynı zamanda arama motorları tarafından daha sağlıklı bir şekilde incelenerek sitenize verilen önemin artmasından kaynaklı olarak da e-ticaret tasarımların yeri ve önemi büyüktür. Tasarımı kaliteli olan bir sitede kalma süreleri artacak ve buna paralel olarak arama motoru optimizasyonuna (SEO) olumlu katkılar sağlanacaktır. E-ticaret tasarımların bir diğer önemi ise akılda kalıcılıktır. Gerek logosu, ürün sayfa yapısı ve anasayfası ile akılda kalıcı olan siteler sık kullananlara eklenecek ev daha sonra bakılmak üzere ziyaret edilecek olan siteler arasında tarayıcılarda yerini ayırtacaktır.

İlginizi Çekebilir

Eticaret Tasarım Ekibi: Negrafik

​Neticaret E-ticaret Paketleri

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle