Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
E-ticaret Paketleri | Online Sanal Mağaza Çözümleri E-ticaret Paketleri | Online Sanal Mağaza Çözümleri
e-ticaret paketleri

E-ticaret paketleri internette sanal mağaza çözümleri sunan sitelerin yapılabilmesi için gerekli olan ve bütünleşik çözümler sunan bir pakettir. Eticaret paketleri ile yerel mağazanızda satışa sunduğunuz ürünleri, online ödeme sistemlerini kullanarak sanal mağazanız üzerinden de pazarlayabilirsiniz.

E-ticaret paketlerinin özellikleri

E ticaret paketleri firmanızın tanıtımını, reklamını yaparak ürün satışı gerçkleştirmenizi sağlayan, bir online alışveriş sitesinde olması gereken her türlü özelliğe sahip paketlerdir. Sadece bir gün içerisinde size özel çözümler sunan sanal mağazanızın kurulabilmesini sağlamaktadır. Sitenize, satacağınız ürünleri; fotoğrafları, açıklamaları, detaylı bilgileri ve yorum yapılabilecek bir şekilde ekleyebilirsiniz. Ardından sizlere sunulan imkanlar sayesinde bu ürünleri sanal ortamda tanıtarak ve online ödeme sistemlerini kullanarak satışa sunabilirsiniz.

Güvenlidir

Elektronik ticaret paketleri ile oluşturulan e-ticaret siteleri güvenlidir. Bu sitelerde ödeme sayfalarında bilgilerin korunabilmesi amacı ile özel şifreleme sistemleri kullanılmaktadır. Bu sistemlerin başında uluslar arası mecra da kabul görmüş 128bit, 256bit SSL şifreleme sistemleri gelmektedir.

Sunucular sağlam alt yapılar oluşturularak kullanılmaktadır. Yedekleme yapabilmek için yani sitenize girilen her türlü içeriği koruyabilmek için raid5, saldırılara karşı önceden güvenlik alabilmek için firewall ve sitenizde oluşacak olan tehditleri tespit ederek anında çözümler üreten ips,ids sistemleri bir arada kullanılmaktadır.

Ürün, sipariş ve gelişmiş opsiyon yönetimi

E-ticaret paketlerinde site sahiplerine özel bir yönetici paneli kurulmaktadır. Bu panel sayesinde site üzerinde her türlü değişiklik yapılabilmektedir. Ürün eklenir, siparişler takip edilir, kampanyalar, indirimler belirlenebilir, kullanılacak ödeme sistemleri değiştirilebilir ve bunlar gibi bir çok işlem gerçekleştirilebilir.

Kullanılabilen ödeme sistemleri

E ticaret paketleri ile birlikte oluşturulan e-ticaret sistemlerinde istenilen her ödeme sistemi kullanılabilmektedir. Kurulumlar sadece dakikalar içerisinde gerçekleştirilebilir. En çok kullanılmakta olan kredi kartı ile ödeme, havale yaparak ödeme, gelen kargoya kapıda ödeme ve cep telefonlarından mesaj ile ödeme gibi sistemlerin entegrasyonu sağlanabilmektedir.

Arama motorlarında üstün performans

Arama motoru optimizasyonu (SEO) yani arama motorlarında üstün performans gösterilebilmesi için özel alanlar ve eklentiler geliştirilmektedir. Yapılacak olan sistemlerin seo analizi yapılarak yazılımlar bu doğrultuda geliştirilir. Başlık, açıklama, kelime alanları oluşturulur ve siteye girilen ürünlerin akilli linkleme özelliği sayesinde ürün adında bağlantıya sahip olması sağlanır.

Geliştirilebilir tasarımlar teknolojik temalar

E-ticaret paketlerinde her sektöre uygun tema bulunmaktadır. Bu temalar ücretsiz bir şekilde kullanılır. Ayrıca istenildiği zaman özel tasarımlar yaptırılarak bu tasarımlar e-ticaret sitelerinize anında entegre edilebilir.

Facebook store

Sanal mağaza paketleri alındığında sadece kendi siteniz üzerinde değil aynı zamanda Türkiye’de ve dünya da en çok kullanılmakta olan sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta da bir mağazaya sahip olursunuz. Bu siteyi kullanan milyonlara Facebook Store’unuz sayesinde ulaşabilirsiniz.

Online kargo yönetimi ve anlaşmalı teslimat

Eticaret paketlerini kullananlar açılan sitelerinde saatlik bazda gönderilen ürünlerin nerede olduklarını takip edebilirler. Ayrıca e-ticaret firmalarının yapmış oldukları özel anlaşmalar sayesinde indirimli bir şekilde ürünlerinin teslimatını sağlayabilirler.

Neticaret e-ticaret size özel çözümler sunar

Neticaret e-ticaret paketleri sunduğu sanal mağaza çözümleri sayesinde yukarıda anlatılan özelliklerden çok daha fazlasını sizlere sağlamaktadır. E-ticaret konusunda henüz detaylı bilgi sahibi değilseniz ve online alışveriş sitenizden ürün satışını nasıl gerçekleştireceğinizi canlı bir şekilde görek istiyorsanız hemen aşağıdaki alandan demo talebinde bulunabilirsiniz. İleri teknolojiyi paketlerinde sunan Neticaret yazılımlarını online inceleyebilirsiniz.

demo

BENZER KONULAR

E-ticaret Yazılımlarına Dair Herşey Burada

E-ticaret Sitesi Kurmak İçin Gerekenler

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle