Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Nette Elektronik Ticaret | E-ticaret Nasıl Yapılır Nette Elektronik Ticaret | E-ticaret Nasıl Yapılır
mouse alışveriş sepeti

Elektronik ticaret e-ticaret olarak adlandırılır. İnternette alışveriş sitesi açabilmek için kullanılmakta olan sistemlerdir. Online alışveriş yapılabilmesi için ödeme sistemleri kullanılmaktadır. Ödeme sistemlerinin yanında ürün eklemesi ve site yönetimi için özel yönetici paneli içermektedirler. E-ticaret paketleri halinde bütünleşik çözümler sunan sistemler geliştirilmiştir.

Elektronik ticaret yapmak için ilk şart

İnternette elektronik ticaret sistemlerini kullanarak ticaret yapmanın ilk şartı şirket sahibi olmaktır. Günümüzde en çok bilinen 3 adet şirket bulunmaktadır. Bunlar sırası ile anonim, limited ve şahıs şirketleridir. E-ticaret yapabilmek için bu üç şirketten bir tanesine sahip olmanız gerekmektedir. Şahıs şirketi nasıl açılır bilgi almak isterseniz Şahıs Şirketi Nasıl Açılır | Kurmak İçin Gerekli Belgeler isimli makeleyi okuyabilirsiniz.

E-ticaret nasıl yapılır

Şirket sahibi olan herkes internetten online alışveriş yapılabilen e-ticaret sitelerini açabilirler. Elektronik ticaret yapabilmek için bütünleşik çözümler sunan e-ticaret paketlerinden herhangi bir tanesini tercih etmeniz yeterlidir. Bu paketlerde hem eticaret yapmanız için gereken bütün ihtiyaçlarınız karşılanmakta hem de e ticarette sizlere özel fırsatlar sunulmaktadır.

E-ticaret paketi kullanmanın avantajları nelerdir

İnternette ürün satışı yapabileceğiniz siteniz bütün alt yapısı ile hazır hale getirilir. Ödeme sistemlerinin entegrasyonu dakikalar içerisinde yapılabilir. Yönetim paneli sayesinde sipariş ve kargo takibi online olarak gerçekleştirilebilir. Toplu mail gönderim özelliği ile aylık binlerce e-posta gönderilebilir. Arama motorlarından ve çeşitli reklam mercilerinden özel kuponlara sahip olunur. Yüzlerce tema içerisinde dilediğiniz kullanılabilir. Bunlar gibi bir çok özelliğe e-ticaret paketlerini satın aldığınızda ulaşabilirsiniz. Paketler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilmek için buraya tıklamanız yeterlidir.

Elektronik ticarette Neticaret farkı

Neticaret bütün müşterilerine bütünleşik çözümler sunmakta ve aynı zamanda sınırsız telefon ve mail desteği vermektedir. Neticaret farkı ile yapılan her e-ticaret sitesi garanti altına alınmakta ve en ufak sorunda dahi sorumluluk alınmaktadır. Müşteri odaklı çalışma prensibini misyonu olarak belirleyen Neticaret ile firmanıza özgü teknolojik, güvenlikli ve kaliteli tasarımlarla birlikte özel elektronik ticaret siteleri dizayn edilmektedir.

Denemeden karar vermeyin

Kesinlikle elektronik ticaret sistemlerini denemeden almaya karar vermemeniz gerekmektedir. Bu sebeple Neticaret özel geliştirilmiş olan demo siteleri sayesinde e-ticaret paketlerini aldığınız taktird nasıl bir sisteme sahip olacağınızı size test ettirmektedir. Hemen alt kısımda bulunan demo talebi butonu sayesinde bu sistemleri online ücretsiz bir şekilde test edebilir ve kararınızı bu şekilde yönlendirebilirsiniz.

demo

BENZER KONULAR

E-ticaret Yazılımlarına Dair Herşey Burada

E-ticaret Sitesi Kurmak İçin Gerekenler

E-ticaret Paketleri | Online Sanal Mağaza Çözümleri

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle