Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
E-ticaret sitelerinin mobil uyumlu olmasının getirileri E-ticaret sitelerinin mobil uyumlu olmasının getirileri

mobil ticaretTeknolojinin hızla gelişmesi insanları mobil kullanıma yöneltiyor. İnternete bağlanabilen ve aynı zamanda dokunmatik olan akıllı telefonların kullanım sayısı her geçen gün hızla artıyor. Akıllı telefon kullananların büyük bir kısmı saatlerce internete giriyor.

İnternette girişler genel olarak haber okumak, oyun oynamak, sosyal medya paylaşımları yapmak, video izlemek ve gündemi takip etmek için gerçekleştiriliyor. Bunların yanında cep telefonlarından girilen sitelerin birçoğunu da e-ticaret siteleri oluşturuyor. Yani artık insanlar satın alacakları ürünleri sahip oldukları cep telefonları ile arıyorlar.

Online satış siteniz mobil uyumlu mu

Cep telefonları ile internete giriş yapan kullanıcılara hitap edebilmeniz için e-ticaret sitenizin mobil uyumlu olması ve aynı zamanda mobil ödeme alabilmesi gerekiyor. Aksi taktirde mobil cep telefonların alışveriş sitelerinize giriş yapan kullanıcılar alışveriş yapamıyor. Sitenize cep telefonlarından gelen kullanıcı trafiğiniz size yarar sağlamak yerine zarar veiyor. Çünkü mobil uyumlu olmayan sitelerden yapılan çıkışlar sitenin hemen çıkma oranını düşürüyor ve arama motorlarındaki sıralamalarını da dolaylı bir şekilde etkileyebiliyor.

Mobil uyumlu e-ticaret sitelerinin artıları

E-ticaret sitenizin mobil uyumlu olması hem prestij açısından hem de sitenizin değerini artıracak parametreleri kapsıyor. Bununla birlikte siteye gelen kullanıcılara yapılan ürün satışları direk olarak cirolarınızı etkiliyor. Yapılan etkili bir çalışma sonucunda siteleriniz mobil aramalarında da çıkabiliyor. Almak istedikleri ürünü mobil arama motorlarından aratan kullanıcılar sitenize giriş yaparak alışverişlerini online olarak tamamlayabiliyor.

Mobil uyumlu e-ticaret sitesi yapmak

Neticaret e-ticaret paketleri ile açılan e-ticaret sitelerinde mobil ödeme tanımlamaları yapılıyor ve sitenize cep telefonu ile giriş yapan kullanıcılara ürün satışı gerçekleştirilebiliyor. Dilerseniz mobil uyumlu Neticaret e-ticaret yazılımlarının özellikleri biraz değinelim.

Neticaret e-ticaret sitelerinin özellikleri

B2C ve B2B e-ticaret yapabilir çoklu fiyat belirleyerek mobil ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Sınırsız sayıda ürün eklemesi yaparak hızlı alışveriş tanımlamaları yapabilir ve gelişmiş ürün arama özelliğini aktif edebilirsiniz. Neticaret e-ticaret paketleri ile hem alan adı, hem barındırma hizmetleri hem de e-ticaret yazılımı ile birlikte yüzlerce tasarımı kullanabilirsiniz.

Ödeme sayfaları 128bit SSL şifreleme sistemleri ile güvenlik altına alındığı gibi yönetici panelini üzerinden müşterilerinize toplu mail gönderimi yapabilirsiniz. Facebook store özelliği ile sosyal medya sitelerinde de sanal mağazanızı açabilir, ücretsiz SEO ve SEM eğitimlerine katılabilirsiniz. Online sipariş takibi, online ürün yönetimi, xml ürün yükleme ve limitte bağlı fatura indirimi yapabilmenin yanı sıra bütün online ödeme sistemleri ile entegre çalışabilen bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz.

Neticaret e-ticaret paketleri hakkında daha kapsamlı bilgi sahibi olabilmek için üst bölümde bulunan “Ürünlerimiz” sayfasına giriş yaparak “Detaylı Karşılaştırma Tablosu” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu bölümde elektronik ticaret paketlerinin bütün özelliklerini takip etme şansınız bulunmaktadır.

Ücretsiz demo talebi

Neticaret e-ticaret paketleri online olarak test etme şansınız bulunmaktadır. Ücretsiz olarak demo talebinde bulunmak ve kullanacağınız yönetim paneli ile birlikte elektronik ticaret sitelerini test etmek isterseniz ücretsiz demo talebi göndermeniz yeterli olacaktır. Sayfanın hemen sağ üst kısmında bulunan butondan bu talebi gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Konular:

Mobil Uyumlu Elektronik Ticaretin Önemi Artıyor

Mobil Ticaret Farkı | Tablet, Cep Telefonlarından Online Satış

Mobil E-ticaret Sistemlerini Kullanarak İnternetten Ürün Pazarlama

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle