Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Mobil E-ticaret Sistemlerini Kullanarak İnternetten Ürün Pazarlama Mobil E-ticaret Sistemlerini Kullanarak İnternetten Ürün Pazarlama

Mobil ticaret son zamanlarda kullanımı artmaya başlayan bir trend halini almaya başladı. İnsanlar özellikle özel günlerinde bu yöntemi kullanarak e-ticaret sitelerinden ürün almaya başladılar. Aynı zamanda akıllı cep telefonlarının gelişmesi de insanların mobil ticareti kullanmalarını teşvik eden bir özellik konumuna gelmesini sağladı.

mobil ticaret

Mobil ticaret kullananların sayısı gözle görülür bir şekilde artmakta

İnternetten yapılan alışverişler kadar olmasa da cepten online alışveriş yapanların sayısı her geçen gün artmakta. Özellikle e-ticaret sitelerinin mobil uyumlu hale getirilebilmesi ve bu şekilde dijital pazarlama gerçekleştirebilmesi ile birlikte mobil ticarete de verilen önemin artması gerekiyor. Yani eğer bir eticaret sitesi kuruyorsanız bu sistemin mutlaka mobil uyumlu hale getirilebilmesi önemli. Aksi taktirde cep telefonlarından alışveriş yapacak olan kullanıcıların önünü kesmiş oluyorsunuz.

Mobil ticaret yapılabilen e-ticaret yazılımları

Mobil ticaret yapılabilen e-ticaret yazılımları ile internette bulunan müşterilerinizin online alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin e-ticaret sağlayıcısı Neticaret tarafından 12 yıllık tecrübe sonucu geliştirilmiş olan e-ticaret paketlerini kullandığınız taktirde mobil uyumlu bir eticaret sitesine de anında sahip olabilirsiniz. Kullanılan bu özellik sayesinde hem sitenize gelen trafiği arttırabilir hem de mobil ödeme yaparak ürün satın almak isteyen kullanıcılara da satış gerçekleştirebilirsiniz.

E-ticaret sitesi nasıl açabilirim

Henüz elektronik ticaret konusunda detaylı bir bilgi birikiminiz yok ise Neticaret e-ticaret paketlerini kullanarak bir sanal mağaza da olması gereken bütün özelliklere saatler içerisinde sahip olabilir hem de özel eğitimler sayesinde internetten nasıl ticaret yapılır öğrenebilirsiniz. Neticaret’i tercih eden herkese özel olarak sistemin nasıl kullanıldığı, yönetim panelinin kullanımı ve e-ticaret sitenizde nasıl değişiklikler yapabileceğiniz anlatılmaktadır. Bu eğitimlerin yanı sıra sizlere özel verilecek olan arama motoru optimizasyonu ve SEM eğitimleri sayesinde sitenize gelecek olan trafiği nasıl kontrol edebileceğiniz öğretilmektedir.

Neticaret sistemini denemek istiyorum

Neticaret sistemini önce denemek istiyorsanız ve nasıl bir yönetim paneline sahip görmek istiyorsanız hemen alt kısımda bulunan butona tıklayarak online demo talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu demo talebi sayesinde ileri kullanacağınız sistemde hangi değişiklikleri yapabileceğinizi görebilir ve e-ticaret yazılımları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

demo

BENZER KONULAR

E-ticaret Sistemi Kullanmak İstiyorum Diyenlere

Elektronik Ticaret Sitelerinin Genel Özellikleri

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle