Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
İş Ortaklarımız İş Ortaklarımız

    Kargo Şirketleri

    Eticaret sektörünün vazgeçilmez ve ayrılmaz parçası lojistik sektörüdür. E-ticaret, doğası gereği sınırlı bir coğrafyaya değil global alana hitap ettiği ve çok farklı coğrafyalara ürün satışı yaparak ticaret yapma olanağı sağladığı için sevkiyat-teslimat süreçlerinde kargo şirketleri rol oynamaktadır. Kargo sektörü en başından bu yana e ticaret sektörü ile iç içe çalışmaktadır.

    Bugün geldiğimiz noktada Türkiye ‘de faaliyette olan tüm kargo şirketleri sanal mağazalara yoğun olarak hizmet vermektedir. İşbirliği sanal mağazalar ile kargo şirketlerinin ERP sistemlerinin entegre edilmesine, gönderilerin e-ticaret sitelerinde online takip edilebilmesinin sağlanmasına kadar ilerlemiştir.

    Neticaret olarak bunlara ilave müşterilerimize ekonomik kargo hizmetleri sağlamak için kargo şirketleriyle özel hizmet ve fiyat anlaşmaları yapmaktayız ve böylelikle müşterilerimiz rakiplerine oranla çok daha cazip koşullarda ürün sevkiyatı yapabilmekteler.

    Bugün itibariyle UPS Kargo şirketiyle işbirliğimiz devam etmekte müşterilerimiz çok özel ücretlerle tüm Türkiye ‘ye kargo gönderebilmekteler. UPS Kargo ile yapmış olduğumuz anlaşmanın detaylarını görmek için tıklayınız…