Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Bir günde hazır kurumsal e-ticaret siteleri Bir günde hazır kurumsal e-ticaret siteleri

Kurumsal firmalar ürünleri daha çok kitleye ulaştırabilmek için teknolojinin gereksinimleri arasında olan elektronik ticareti tercih etmektedirler. Neticaret bu gereksinimleri 12 yıllık uzman kadrosu ile birlikte bir araya getirerek kurumsal e-ticaret siteleri için özel yazılımlar geliştirmektedir. Bu yazılımlar sayesinde sadece 1 iş günü içerisinde e-ticaret siteniz hazır hale getirilmektedir.

Kurumsal e-ticaret siteleri

İşletmeler için geliştirilmiş olan kurumsal e-ticaret siteleri hukuksal bütün prosedürler yerine getirilmiş, uluslararası güvenlik önlemleri alınmış, alışveriş yapılmaya ve yönetime hazır bir şekilde teslim edilmektedir. Uzman yazılım ve tasarım kadrosu tarafından geliştirilen yönetim paneli sayesinde rahat bir şekilde site yönetim parametreleri yönetilebilmektedir.

kurumsal e-ticaret

KURUMSAL E-TİCARET SİTELERİNDE EN ÇOK ÖNEM VERİLEN KONULAR

Ödeme sistemleri

Bir e-ticaret sitesinden alışveriş yapılmasını sağlayan yazılımlara ödeme sistemleri denir. Alışveriş sitelerinde tahsilat yapılabilmesi yani müşterilerin ürün almadan önce ödeme yapabilmeleri için online ödeme sistemlerinin kurulu olması gerekmektedir. Neticaret e-ticaret paketleri ile birlikte açılan elektronik ticaret sitelerinde havale, eft, kargo ile kapıda ödeme alabilmek için gerekli olan yazılımlar hazır halde bulunmaktadır. Bununla birlikte diğer ödeme sistemleri kredi kartı ile ödeme, mobil ödeme, paypal, payu, ipara, paynet gibi sistemlerin de kurulumu sorunsuzca gerçekleştirilmektedir.

Güvenli altyapı

Neticaret kurumsal e-ticaret sitelerinde uluslar arası güvenlik önlemleri alınmakta, ileri seviye güvenlik teknolojileri ile kredi kartlarının ve yazılım altyapısının güvenliği yaşanmaktadır. Hem ödeme sayfalarında hem de sunucularda çift bazlı güvenlik önlemi alınarak, yaşanabilecek herhangi bir tehdit, saldırı ya da veri kayıplarının önüne geçilmektedir.

Arama motorlarına özel geliştirilmiş eklentiler

Arama motorlarında daha sağlıklı yer alabilmek ve satacağınız ürünleri en üst seviyelere çıkarabilmeniz için akıllı linkleme, google aramalarında başlık açıklama ve etiket alanlarınızı belirleme aynı zamanda SEO konusunda daha başarılı olabilmeniz için özel eğitim özelliklerinden faydalanmanız sağlanmaktadır.

Tasarımların geliştirilebilmesi

E-ticaret sitelerinde en önemli noktalardan bir tanesi tasarımlardır. Neticaret paketlerinde 500’ün üzerinde özgün tasarım bulunmaktadır. Ancak sizlerin idealinizde bulunan tasarımlar geliştirilememiş olabilir ya da istekleriniz farklı olabilmektedir. Bu tasarımlara bağımlı kalmadan sizlerde kendi tasarımlarınızı geliştirebilir sisteme entegrasyonunu sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş yönetim paneli

E-ticaret referanslarından alınan gereksinimler ve ihtiyaçlar bir araya getirilerek yönetim panellerinde kullanabilmeniz için özellikler atanmıştır. Online sipariş kontrolü, iptali ve onaylanması, ürün ekleme ve kategori id oluşturabilme, kullanıcılara toplu mail gönderimi yapabilme, ek yöneticileri belirleyebilme, 360° fotoğraf ekleyebilme, facebook store yönetimi, online ödeme sistemleri ve ürün satış takipler, muhasebe entegrasyonu, trafik ve üyelik kontrolü ve bir çok özellik yönetim paneli aracılığı ile takip edilebilmektedir. Akıllı e-ticaret paketlerinin ücretsiz demosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kurumsal e-ticaret sitesi sahibi olmak ve sorunsuz bir şekilde sitelerinizin Neticaret güvencesi altına girerek satış yapmasını istiyorsanız 0 212 256 60 00’ı arayabilir ve kurumsal e-ticaret siteleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu sistemleri kullanmadan önce denemek isterseniz bir önceki paragrafta bulunan “buradan ulaşabilirsiniz” linkine tıklayabilirsiniz.

Benzer Konular:

Kaliteli E-ticaret Siteleri Listesi

Online Satış Sitesi Açmak İstiyorum Diyorsanız

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle