Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Kredi Kartı İle Online Ödeme Almak İçin Paynet Sistemi Kredi Kartı İle Online Ödeme Almak İçin Paynet Sistemi
paynet eticaret

Paynet, internetten kredi kartları ile ödeme alabilmenizi sağlayan bir sistemdir. Sisteminde 7 adet bankanın sanal posu bulunmaktadır. Banka başvuru yapmadan Arena Bilgisayar’ın kurmuş olduğu Paynet sistemi sayesinde müşterilerinizin kredi kartı ile ödeme özelliğinden faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Paynet sistemini kullanabilmeniz için Paynet üyesi ya da Arena bayisi olmanız gerekmektedir. Bu sistem Garanti, Akbank, Yapı Kredi, Finansbank, HSBC, Halkbank ve İş Bankası’nın sanal poslarına sahiptir. Kullanılacak olan sanal poslar sayesinde 12 aya kadar taksit ile ödeme alabilirsiniz.

Neticaret Paynet Bayi E-ticaret Paketi

Sanal posları kullanabilmeniz için bir e-ticaret sitenizin olması gerekir. Neticaret e-ticaret paketleri paynet sanal poslarının kurulumu için özel alanlara sahiptir. Bu paketler ile birlikte öncelikle istediğiniz alan adı (domain ismi) alınır ve son derece güvenli sunucularda barındırılması sağlanır. Ürünlerinizin tanıtımını ve satışını yapabileceğiniz bu site üzerinden online kredi kartları ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Paynet Sanal Pos Özellikleri

Paynet sanal polsarını kullanabilmek için bankalara başvuru yapmanıza gerek yoktur. Bununla birlikte sanal poslarla ilgili bir ücret ödemenize de gerek yoktur. İki gün içerisinde online satış gerçekleştirebileceğiniz eticaret siteniz açılır. Ürün satın alan müşterilerin kart ekstrelerinde paynet görünmektedir. Sanal pos oranları oldukça düşüktür. Güncel sanal pos oranlarını öğrenebilmek için 0 212 256 60 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Ödemeler Nasıl Alınmaktadır

Paynet sanal pos sistemini kullandığınız taktirde ödemeler direk olarak Arena’da bulunan cari hesabınıza geçmektedir. Her dönem sonunda yapılan işlemler sonucu oluşan banka komisyon oranları tutarı şirketinize fatura edilir. Cari hesabınıza geçen ücreti dilerseniz nakit olarak çekebilir dilerseniz de pencere.com yani Arena’da bulunan ürünlerden hesabınızda bulunan ücret kadar ürün satın alabilirsiniz. Paranızı haftalık olarak küçük bir komisyon ödeyerek alabilirsiniz.

Komisyon Oranları

E-ticaret yazılımında bulunan özellikler sayesinde müşterilerinize sanal pos komisyon oranları yansıtabilirsiniz. Bu sayede komisyon tutarını sizin fonlamanıza gerek kalmamaktadır. Paynet sisteminin kurulu olduğu e-ticaret sitenize sadece 1800 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz. Hem bir e-ticaret sitesinde bulunması gereken bütün özelliklere hem de sanal pos kurulu yani online kredi kartı ile ödeme alabileceğiniz sanal mağazanıza sahip olabilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle