Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Kimya ve Boya Sanayi Firmalarına Özel Kurumsal E-ticaret Siteleri Kimya ve Boya Sanayi Firmalarına Özel Kurumsal E-ticaret Siteleri

kurumsal e-ticaret siteleriTürkiye’de Kimya ve Boya Sanayi oldukça üst seviyede bir gelişmişlik göstermektedir. Ancak bu sektörde yer alan firmaların internet siteleri kendilerinin kurumsallığını ve aynı zamanda prestijini yansıtamamaktadır. Bu makalemizde Kimya ve Boya Sanayi sektöründe bulunan firmalar için özel olarak tasarlanmakta olan kurumsal e-ticaret siteleri hakkında bilgiler vereceğiz. Bu siteler sayesinde hem online satış ürün satışı gerçekleştirilebilmekte hem de işletmelerde bulunan ürünlerin tanıtımı tüm Türkiye’ye rahatlıkla yapılabilmektedir. Şimdi dilerseniz kurumsal e-ticaret siteleri hakkında daha detaylı bilgiler vermeye çalışalım. Ama bilgi vermeden önce kurumsal e-ticaret sitelerinin yapılabileceği sektörlerden bahsedelim.

Yüzey işlem ve galvano kimyasalları, tutkal ve yapıştırıcılar, tekstil kimyasalları, polimer ve pigmentler, parafin, boya-baskı kimyasalları, temizlik maddeleri, inşaat boyaları, deri kimyasalları, genel kimya sanayi, mobilya boyaları ve vernik ve benzeri bütün sektörlerden işletmeler kendi profesyonel ve kurumsal e-ticaret sitelerini açarak internette işletmelerini tanıtabilir ve aynı zamanda online ürün satışları gerçekleştirebilirler.

Kurumsal e-ticaret siteleri

Kurumsal e-ticaret siteleri ile ileri teknoloji güvenlik önlemlerinin alındığı ve aynı zamanda prestijinizi ortaya koyacak profesyonel bir internet sitesine sahip olabilirsiniz. Bu site sayesinde vermiş olduğunuz hizmetleri internette gereksinim duyan tüketicilere tanıtabilir ve dilerseniz onlara kredi kartı ya da diğer ödeme sistemleri ile online satış gerçekleştirebilirsiniz. Bu sistemlere aynı zamanda e-tahsilat yani kredi kartı online tahsilat sistemlerinin entegre edilmesini de sağlayarak varsa bayilerinizden online ödeme alabilir ve onlarında müşterilerine kredi kartı ile ödeme seçeneği sunabilirsiniz.

Eski ve şık görünmeyen tasarımlardan kurtulma zamanı

Kurumsal e-ticaret sistemleri online satış yapabilmenizi sağlamanızın yanında tamamen teknolojik ve şık bir tasarımda site sahibi olmanızı da sağlamaktadır. Negrafik tasarım ve grafik ekipleri ile birlikte hayalinizde bulunan site tasarımınızı gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Sizlerin idealinizde oluşturduğunuz görsel, renk tonlamaları, menüler ve sayfaları Negrafik ekibi ile yapılacak özel toplantılar sayesinde anlatmanız yeterli olmaktadır.

Yönetim panelli özel yazılımlar

Kurumsal e-ticaret paketleri sayesinde bir de yönetim paneline sahip olursunuz. Bu yönetim paneli sayesinde sitenize online satış yapacağınız ürünleri ekleyebilir, siparişleri takip edebilir, müşterilerinize toplu mailler ve bilgilendirmeler gönderebilir, sitenizin tasarımında değişiklikler yapabilir kısacası her şeyi yetkili bir şekilde yönetebilirsiniz. Yönetim paneli kullanımı oldukça kolaydır ve e-ticaret uzmanları tarafından sizlere özel olarak bir günlük eğitim verilmekte ve panelinizi profesyonel bir şekilde kullanabilmeniz sağlanmaktadır.

Neticaret kurumsal e-ticaret paketleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için 0 212 256 60 00 numaralı telefonu arayabilir ya da hemen sağ üst kısımda bulunan alandan online ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Konular

Kurumsal E-ticaret Siteleri Fark Yaratan E-mağaza Sistemi

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle