Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Kampanyalı Ürün Satışları İçin E-ticaret Fırsat Siteleri Kampanyalı Ürün Satışları İçin E-ticaret Fırsat Siteleri
private shopping

Estetik tasarımları ve gelişmiş kampanya yapısı ile idealinizde olan fırsat sistemine sahip indirimli ve kampanyalı ürünler belirleyebileceğiniz e-ticaret sitenize sahip olmak ister misiniz ? Özel tasarımları, kampanya ve fırsat sistemleri, geri sayım sayacı, indirim kuponları ve daha bir çok özelliği ile private shopping sistemlerinin özellikleri;

Özel tasarımlar

Konsepte uygun, çekici, kaliteli, modern ve estetik tasarımlı Private Shopping sistemleri sizlerin olmayı bekliyor. Neticaret tasarından geliştirilen Private Shopping’in sahip olduğu dinamik alt yapısı ile teknolojik sayfa tasarımları yapılabildiği gibi istenildiği zaman bu sayfalar dilendiği gibi değiştirilebilmektedir.

Geri sayım sayacı

Geri sayım sayacı ile birlikte, sitede süreye bağlı kategori ya da marka bazlı fırsat kampanyaları düzenlenebilmektedir. Geri sayım sayaç özelliği sayesinde satmak istediğiniz ürünleri gün, saat ve dakika bazlı indirimler atayarak müşterilerinize ürünü satın alabilmeleri için özel zaman aralıkları belirleyebilirsiniz.

Davet etme ve TL kazanma

Son zamanlarda en çok kullanılmakta olan ve oldukça cazip olan bu özellik sayesinde sitenize üye oln kullanıcılar arkadaşlarını davet ettiklerinde sizlerin belirlemiş olduğu miktarda TL ya da indirimler sunulabilmektedir. Bu sayede potansiyel müşteri sayısı hızlı bir şekilde arttırılabilmektedir.

Dijital pazarlama teknikleri

Private shopping paketlerini satın alan herkese dijital pazarlama da ütün performans sağlayabilmeleri için Sosyal Medya, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Arama Motoru Reklamcılığı (SEM) ve dijital pazarlama eğitimleri verilmektedir.

Kampanya ve Fırsat Sistemleri Oluşturabilme

İstediğiniz şekilde farklı kampanyalar oluşturabilir marka, kategori ya da ürüne göre özel kampanya yönetimleri gerçekleştiebilirsiniz.

İndirim Kuponları

Neticaret Private Shopping sisteminde gelişmiş bir kullanım yapısı bulunmaktadır. Tek kullanımlı ya da çok kullanımlık kupon kampanyaları müşterilere sağlanabilmektedir. Kupon kampanyaları fırsat sistemlerinde olduğu gibi markaya, kategoriye ve ürüne özel uygulanabilmektedir.

Facebook Sosyal Paylaşım Sitesi Entegrasyonları

Neticaret Private Shopping sisteminde müşterileriniz üyelik formlarını doldurmaya gerek kalmadan Facebook hesapları ile birlikte sitenize üye olabilmektedirler. Ayrıca sitenizde sergilediğiniz ürünlerin Facebook üzerinde açılmakta olan Facebook Store’da da sergilenmesi ve siteniz üzerinden satışa sunulması sağlanabilmektedir.

Demo talebi

Neticaret Private Shopping sistemini deneyebilmek için ücretsiz demo talebi göndermeniz yeterlidir. Hemen alt kısımda bulunan alana tıklayarak online demo talebinde bulunabilir ve sistemlerimizi online bir şekilde canlı olarak inceleyebilirsiniz.

demo

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle