Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
İnternette Kampanya Sitesi Açmak İçin Geliştirilen Sistemler İnternette Kampanya Sitesi Açmak İçin Geliştirilen Sistemler
firsat sistemleri

İnternette sürekli kampanya siteleri karşımıza çıkmaktadır. Geri sayım sayaçları olan, kampanya ve fırsat sistemlerinin oluşturulduğu, insanları davet ederek indirim kuponu kazanılan bu sistemler oldukça fazla ilgi görmektedirler. Kampanya siteleri için ise özel bir e-ticaret yazılımı kullanılmaktadır. Private Shopping olarak bilinen bu yazılım sistemi ile sizlerde internette bir kampanya sitesi kurabilirsiniz.

Kampanya Fırsat Sitesi Nasıl Açılır

Neticaret private shopping sektöründe geliştirmiş olduğu e-ticaret paketleri ile sadece bir günde kampanya sitenizi açmaktadır. Bütün özellikleri ile anahtar teslim bir şekilde sizlere açılmakta olan kampanya sitesi ile internette private shopping sitenize üzerinden kampanyalı satışlarınıza başlayabilirsiniz.

KAMPANYA FIRSAT SİTESİNİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR ?

Fırsat sistemlerinde olması gereken özellikler başlıca, geri sayım sayacı, fırsat sistemi, indirim kuponları, facebook entegrasyonu, davet et puan kazan eklentisi, kampanya sistemi, ve davet et tl kazan eklentisinin olması gerekmektedir. Şimdi sırası ile bu eklentilerin ne işe yaradıklarına bakalım.

Geri sayım sayaçları

Bu özellik sayesinde sitenizde satışa sunacağınız ürünleri zamana bağlı bir şekilde geri sayım yaptırarak satışa sunabilirsiniz. Örnek olarak iphone5 akıllı telefonunu satışa sunduğunuzu düşünelim. 24 saat boyunca bu telefon için bir ücret belirleyerek satışa sunacaksınız. Bunun için sistemde zaman aralığını belirliyorsunu ve siteniz üzerinde iphone5 almak isteyenler 24 saatlik ve geri saymaya başlayan bir kampanyanın oluşturulduğunu görüyorlar. Bu sayede kampanyalarınız daha çok kişi tarafından görülebiliyor ve ilgi odağı olabiliyor.

İndirim kuponları

Müşterilerinize özel ya da istediğiniz kullanıcıya gelişmiş kupon sistemi sayesinde indirim kuponları sağlayabiliyorsunuz. Müşterileriniz ürün satın almadan önce sizin vermiş olduğunu indirim kupon kodlarını girerek alacakları ürünlerde sizden indirim sağlayabiliyorlar. İndirim kuponları geri sayım modülünden sonra en çok ilgi gören sistemlerden bir tanesi olarak göze çarpıyor.

Davet ederek puan ya da TL kazandırma

Sitenizdeki kullanıcı ve müşteri sayınızı hızlı bir şekilde arttırabilmek için onlara davet ettikleri kullanıcılardan puan ya da TL kazanmasını sağlayabiliyorsunuz. Bu sistem ile birlikte zincirleme bir şekilde potansiyel müşteri sayınızı arttırabilirsiniz.

Facebook modülleri ve sayfa entegrasyonları

Son zamanlarda milyonlarca kullanıcının online olduğu Facebook sosyal paylaşım sitesi için iki önemli özellik bulunmakta. Müşterilerinizi dakikalarca üye olmaları için zorlamak istemiyorsanız direk Facebook ile Bağlan butonu sayesinde sitenize üye olmalarını sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca facebook ile yapılan entagrasyon sayesinde Facebook’ta bir store (dükkan) açabiliyor ve buradan da ürünlerinizin duyurusunu ve satışını gerçekleştirebiliyorsunuz.

Kampanya ya da fırsat sistemleri

E ticaret sitelerinde müşterilerinizi en çok cezbeden şey kampanya ve fırsat sistemleridir.Kampanya ve fırsat sistemi olan e-ticaret paketlerinde kategorilere ya da ürünlere özel olarak kampanyalar oluşturabilirsiniz. Oluşturulan bu kampanyalar sayesinde ürünlerinizi daha çekici bir hale getirebilir ve buna paralel olarak satışlarınız da artışlar gözlemleyebilisiniz.

Sektöre özel tasarımları

Private shopping’te belki de en çok öne verilmesi gerekilen konu tasarımın şıklığı ve insanlara güven verebilmesidir. Bu şekilde oluşturulabilecek bir tasarım sayesinde siteye olan ilgi daha çok artmakta ve insanların alışverişe yönlenmesi sağlanabilmektedir. Neticaret, fırsat sitesi açmak isteyenler ve kendilerine özel tasarım oluşturulması gerektiğini düşünenler için Negrafik ekibi ile birlikte hızlı ve kaliteli tasarımlar sizler için gerçekleştirmekte ve fırsat sitenize entegre etmektedir. Geliştirilebilir tasarım özellikleri sayesinde Negrafik ekibi yerine kendi ekibiniz ile de bu çalışmayı gerçekleştirebilirsiniz.

Fırsat sitesi demo olarak denemek istiyorum

Neticaret’in 10 yılın üzerinde tecrübe ve uzman kadrosu ile oluşturduğu fırsat sistemini online denemek isterseniz sadece demo talebinde bulunmanız yeterlidir. Demo talebinde bulunarak hem sistemi inceleyebilir hem de nasıl bir şekilde fırsat sitenizin kontrolünü sağlayacağınızı görebilirsiniz.

demo

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle