Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Hazır e ticaret paketleri Hazır e ticaret paketleri

Hazır e-ticaret paketleri; mağazanızda bulunan ya da tedarikçi firmalardan temin ettiğinizi ürünleri, internetten satışa sunabilmeniz için geliştirilmiş olan yazılım, tasarım, domain, hosting, destek ve diğer bütün hizmetleri bir araya getiren paketlerdir. Bu paketler sayesinde elektronik ticaret hakkında herhangi bir bilgi birikiminiz dahi olmasa internette pazarlama yapabilirsiniz.

Neticaret hazır bir e-ticaret paketidir. Eçözüm tarafından geliştirilmiş profesyonel e-ticaret alt yapısına sahiptir. Sanal ortamda satmak istediğiniz ürünlerin ya da hizmetlerin tüketicilere ve aynı zamanda bayi kanallarına sunulmasını sağlamaktadır. Bu paketler ile online sipariş alınabilir, online satış gerçekleştirilebilir. Kurumsal kimliğiniz ile birlikte sahip olabileceğiniz Neticaret e ticaret paketleri teknolojinin bütün yeniliklerini takip etmekte ve en son güvenlik önlemleri ile donatılmaktadır.

akıllı e-ticaret

Hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan online ticaretin keyfini çıkartın

Neticaret paketlerini kullanan işletmeler kendi kurumsal kimlikleri ve logoları ile birlikte profesyonel bir sanal mağaza sahibi olurlar. Sanal mağazanız açılırken herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Bütün işlemler Neticaret yazılım uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedir. E-ticaret siteniz sadece iki iş günü içerisinde açılır. Bu iki günün sonunda sizler ürünlerinizi ekleyerek satış yapmaya başlayabilirsiniz. Bununla birlikte çalışmakta olduğunuz herhangi bir tedarikçi firma var ise, bu firmanın bütün ürünleri xml ürün entegrasyonu modülü sayesinde sitenize eklenebilmektedir. Yani stok, fiyat, fotoğraf ve ürün özellikleri ile uğraşmadan, dakikalar içerisinde on binlerce ürünü sitenize entegre edebilirsiniz.

Elektronik Ticaret (E-ticaret) paketlerinin detaylı özellikleri

E-ticaret paketleri ile birlikte yüzlerce özelliğin de sahibi olursunuz. Sitenizin tüm içeriği ve görsel ögeleri tamamen sizlerin yönetimi altındadır. Sitenize istediğiniz kadar ürün eklemesi yapabilir, sayfa oluşturabilir, haber, ürün kategorisi, anket kısacası aklınıza gelen her türlü eklentiye sahip olabilirsiniz. Yönetim paneliniz sayesinde yüzlerce temadan herhangi bir tanesini seçerek işletmenize uygun olan tasarım ile birlikte sitenizdeki ürünleri satışa sunabilirsiniz.

Bütünleşik çözümler sunan e-ticaret paketleri ticaret hacminizi arttıracak

Neticaret paketleri sadece e-ticaret yapabilmeniz için gerekli olan yazılımı sizlere sağlamaz. Aynı zamanda e ticarete giriş yaptığınız andan itibaren ihtiyacınız olan her şeyi size sunmaktadır. Neticaret sistemi ile birlikte B2B ve B2C uygulamalar, web hosting hizmeti, database hosting hizmeti, email hosting hizmeti, SSL şifreleme sistemi, sanal pos altyapıları, telefon ve ticket oluşturarak kesintisiz destek, yüzlerce tasarım ve daha bir çok özelliğe sahip olabilirsiniz.

TÜRKİYE’NİN E-TİCARET SAĞLAYICISI NETİCARET

E-ticaret yazılımlarının kuru7lumu hızlı bir şekilde yapılır, kolay bir şekilde yönetilebilmekte olan admin paneline sahiptir. Geliştirilebilir tasarım özellikleri sayesinde istenilen tema siteye entegre edilebilmektedir. Neticaret tarafından geliştirilen tasarımlara bağımlı kalma şartınız bulunmamaktadır. E-ticaret uzmanları tarafından eğitim, destek ve danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Arama motorlarında üstün performans sağlayabilmeniz için özel eklentiler geliştirilmekte ve SEO – SEM eğitimleri verilmektedir.

Bütün online sistemlerinin kurulumu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. Güvenli alt yapısı sayesinde müşterileriniz içleri rahat bir şekilde alışverişlerini gerçekleştirirler. Neticaret paketlerinin diğer bütün özelliklerini incelemek isterseniz; http://neticaret.com.tr/e-ticaret-paketleri sayfasını detaylı bir şekilde inceleyebilir ya da ücretsiz demo talebi göndererek e-ticaret sistemini online ücretsiz olarak test edebilirsiniz >> Demo Talebi

İlginizi Çekebilecek Konular

E-ticaret Sitesi Kurmak İçin Gerekenler

Türkiye'de En Çok Tercih Edilen E-ticaret Yazılımları

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle