Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
İstanbul Eta Muhasebe Programı Yetkili Bayisi İstanbul Eta Muhasebe Programı Yetkili Bayisi

İstanbul’da bulunan işletmeler, firmalar, kurum ve kuruluşlar için özel olarak hizmet vermekte olan Papinet Bilgisayar, eta muhasebe programı kurulumunu yerinde eğitim ve kurulum hizmetleri vererek gerçekleştirmektedir. ETA muhasebe programını kullanmak isteyen herkes 0212 238 67 67’ı arayarak Papinet Bilgisayar yetkilileri ile iletişime geçebilir ve muhasebe programı kurulumu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir.

eta muhasebe programı

ETA Muhasebe Programı

ETA şu anda kullanılmakta olan, rahat ve kolay kullanım ara yüze sahip teknolojik, Türkçe bir muhasebe programıdır. DOS ve Windows tabanlı direk entegrasyon özelliğine sahiptir. Sağlamış olduğu üstün altyapı, kullanıcılar tarafından geliştirilebilme özelliği ve SQL teknoloji ile Türkiye’de en çok tercih edilen muhasebe programıdır.

ETA muhasebe programının en önemli özelliği sınırsız sayıda rapor, işlem, fatura ve tanım imkanının olmasıdır. Tasarım ve kullanım kolaylığı sayesinde muhasebe departmanlarında sorunsuz bir şekilde çalıştırılmaktadır. Veri tabanı özelliği sayesinde kesintisiz hizmet almanızı sağlamakta ve herhangi bir hukuksal kanunda kendisini otomatik olarak güncellemektedir.

Papinet Bilgisayar

Papinet Bilgisayar, ETA muhasebe programının İstanbul’daki yetkili bayisidir. ETA muhasebe programı hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler ve aynı zamanda bu programı satın alarak kurulum yaptırmak ve eğitimini almak isteyenler Papinet Bilgisayar aracılığı ile bu isteklerini gerçekleştirebilirler. İstanbul Gayrette’pe bulunan Papinet Bilgisayar ofisinden, İstanbul içerisinde bütün semtlere ETA muhasebe programı kurulumu yapılabilmektedir.

Stok, cari, fatura, muhasebe, çek / senet, irsaliye, sipariş, kasa, banka, kur takibi, kartoteks, dövizli muhasebe, enflasyon muhasebesi opsiyonu, dövizli muhasebe, miktarlı muhasebe, bordro, demirbaş, işletme defteri, üretim, etiket yazdırma, raporlar, transfer, satın alma ve teklif yönetmi, veri işleme ve muhasebe de gerekli olan bütün işlemler bu program aracılığı ile gerçekleştirile bilinir.

Papinet Bilgisayar,  ETA muhasebe programı kurulum ve eğitim hizmetleri yetkili bayii.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle