Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
İstanbul'da E-ticaret Web Sitesi Yapan Firmalar İstanbul'da E-ticaret Web Sitesi Yapan Firmalar
İstanbul e-ticaret tasarım

İstanbul’da yaşıyor ve fiziksel mağazanız için bir e-ticaret web sitesi açabileceğiniz bir firma ile çalışmak istiyorsanız Neticaret e-ticaret paketlerini deneyebilir ve yakından inceleme şansı bulabilirsiniz. İşletmeler için profesyonel e-ticaret paketleri geliştiren ve İstanbul’daki ofisinde özel e-ticaret eğitimleri veren Neticaret ile birlikte hemen internette online satış yapabileceğiniz bir internet sitesine sahip olabilirsiniz.

Neden Neticaret ?

Neticaret sadece İstanbul için değil aynı zamanda tüm Türkiye ve tüm dünyada e-ticaret siteleri açmakta olan ve bu sektörde 12 yıl tecrübesi olan bir firmadır. E-ticaret siteniz, internette ticaret yapabilmeniz için gerekli görülen bütün özellikler sağlanarak sizlere teslime edilir. Web siteleri ve internet hakkında hiçbir bilgi birikiminiz dahi olmasa, ücretsiz bir şekilde alacağınız eğitimler sayesinde online internetten satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Bunlarla birlikte İstanbul’da bulunan işletmeler için saha görevlileri sistemi tanıtabilmekte, kendi fiziksel mağazanızda e-ticaret sistemlerinin hangi özelliklere sahip olduğunu gösterebilmektedir. Ayrıca Neticaret ofisinde verilmekte olan eğitimlere de katıla bilinmektedir.

Neticaret e-ticaret paketlerinin özellikleri

Neticaret e-ticaret paketlerinde son derece ileri güvenlik önlemleri alınmaktadır. Hem sitenizin barınacağı sunucularda hem de ödemelerin yapıldığı ödeme sayfalarınızda özel güvenlik sistemleri kurulmaktadır. Bu sistemler sayesinde siteniz saldırılara karşı korunmaktadırlar. Ödeme sayfalarında şifreleme sistemleri, sunucularda ise Firewall yani güvenlik duvarı, IPS-IDS sistemleri yani tehdit tespit edici ve yok ediciler, RAID5 sistemleri yani veri yedekleme üniteleri kullanılmaktadır.

Online ticarette gerekli olan yönetici panelleri özel yazılımlar kullanılarak geliştirilmektedirler. Sipariş panelleri, müşteri takip alanları, online saatlik kargo takibi, müşterilere toplu mail gönderebilme özelliği, site üzerinde değişiklik yapabileceğiniz ayarlar alanı, ürün ekleme ve özel kategori düzenleme alanları bütünleşik çözümlere sunularak sizlere verilmektedir. Yönetici panelinin kullanımı oldukça basittir. Kısa süreli alacağınız bir eğitimin ardından bu sistemi rahatlıkla kullanabilmektesinizdir.

Sadece İstanbul’a mı E-ticaret ?

Neticaret sadece İstanbul’da değil aynı zamanda tüm dünyaya hizmet verebilmektedir. İngilizce ve Türkçe olarak dizayn edilen alt yapısı sayesinde e-ticaret ya da e-commerce sitesi açmak isteyen herkes bu sistemi kullanabilmektedir. İstanbul dışında bulunan işletmeler için online destek ve telefonda destek verilerek sistemin özellikleri aktarılmaktadır.

İdealinizdeki e-ticaret web sitesi

Neticaret e-ticaret paketleri içerisinde 500’ün üzerinde eticaret teması ücretsiz bir şekilde kullanıma açıktır. Bütün sektörler için özel tasarımlar geliştirilmiştir. Ancak sizler hayalinizdeki tasarımı sitenize uygulamak istiyorsanız Negrafik ekibi ile birlikte çalışabilmekte ve idealinizdeki tasarımı onlara aktararak dilediğiniz çizimi temayı yaptırabilmektesinizdir. Geliştirilebilir tasarım özellikleri sayesinde kendinizde tasarımlarınızda değişiklikler yapabilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle