Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
İnternetten Cam Ürünleri, Cam Temizlik Malzemeleri Satmak İnternetten Cam Ürünleri, Cam Temizlik Malzemeleri Satmak
viral içerik

İnternetten cam ve cam ürünleri satmak isteyen işletmeler, Neticaret e-ticaret paketlerini kullanarak bu isteklerini yerine getirebilirler. Cam ürünleri denildiği zaman çok geniş bir kavramdan bahsedilir. Yani ana maddesi cam olan bütün malzemeler ve bu malzemelerim temizliğinin yapıldığı ürünlerin satışı sanal mağaza kurularak internetten yapılabilir. İnternette ürün satışı yapılabilmesi için ise, ürünlerin faturalandırılması için şirket sahibi olunması gerekmektedir.

Şirket sahibi olanlar ve fiziksel mağazaları üzerinden cam ürünleri satan kullanıcılar, bu ürünleri aynı zamanda sanal mağazaları üzerinden de satışa sunabilmektedirler. Şimdi dilerseniz internetten cam ve cam ürünleri satışı yapabilmek için adım adım neler yapılması gerektiğinden bahsedelim.

İnternetten Cam ve Cam Ürünleri Satmak İçin Gerekenler

✔ Şirket sahibi olunmalıdır. Şirket statüsü fark etmez; şahıs, limited, anonim vb. olabilir.

✔ Anahtar teslim bir şekilde sunulan Neticaret e-ticaret paketlerini kullanarak e-ticaret sitesi kurmak.

✔ Havale/EFT ve kargoya kapıda ödemenin yanı sıra kredi katı ile ödeme alabilmek için, e-ticaret sitesi kurduktan sonra bankalara sanal pos başvurusu yapmak.

✔ E-ticaret sitesi açıldıktan sonra internette satacağınız ürünleri görselleri, açıklamaları, detayları ve fiyatları ile birlikte, yönetim paneli aracılığı ile sitenize girmek.

✔ Ürünleri daha fazla kullanıcıya (tüm Türkiye'ye) satışa sunabilmek için reklam ve tanıtım çalışmalarını yapmak.

Anahtar Teslim Cam Ürünleri Satış Sitesi Nasıl Yapılır

Neticaret, Türkiye'de 2001 yılından beri geliştirilmekte olan bir sanal mağaza (e-Ticaret) yazılımıdır. İnternette satış yapmak isteyenler binlerce firmaya online satış sistemi altyapısı sağlamaktadır. İnternette online cam ve cam ürünleri satışı yapmaya karar verdiğinizde sizlere özel bir sanal mağaza kurulumu yapılır. Alan adı, sunucu hizmetleri, güvenlik, teknik destek, eğitim, e-ticaret yazılımı ve diğer bütün hizmetler Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Sitenize anahtar teslim bir şekilde verilmekte ve istenildiği zaman idealinizdeki tasarım, Negrafik ekibi ile birlikte sitenize uygulanmaktadır.

Cam Ürünleri Satış Siteniz İçin Süreç Nasıl İşler

Sizler e-ticaret sitenizi açmaya karar verdikten sonra Neticaret e-ticaret uzmanları 1 iş günü içerisinde sitenizi yayına almaktadır. Ardından yönetim paneli üzerinden sitenizi profesyonel bir şekilde nasıl yönetebileceğiniz hakkında eğitim verilmektedir. Kredi kartı ile ödeme almak istediğinizde bankalara sanal pos başvurusu yapılmakta ve alınan sanal pos hesaplarının entegrasyonu sitenize sağlanmaktadır.  Muhasebe/ERP programı kullanıyorsanız eğer, e-ticaret sitenizin entegrasyonu bu programa sağlanmakta ve bu sayede muhasebe işleriniz için ekstra bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Artık yapmanız gereken tek şey ürünlerinizi sitenize eklemeye başlamak ve ardından tanıtım çalışmalarına başlayarak siparişlerinizi, ürünlerinizi satın alan müşterilerinize göndermektedir.

Neticaret E-ticaret Paketlerinin Sunduğu Ayrıcalıklar Nelerdir

 ➔ İleri derece güvenlik önlemleri alınmaktadır. Neticaret e-ticaret paketleri ile açılan siteler 256bit SSL şifreleme sistemleri ile koruma altına alınmakta, sitelerin barındırıldığı sunucularda uluslararası Firewall, IPS, IDS ve Raid5 güvenlik önlemleri ile tedbirler alınmaktadır.

➔ Müşterilere, ürünler hakkında toplu bir şekilde bilgilendirme mailleri gönderilebilir.

➔ Ücretsiz bir şekilde teknik destek hizmeti hem telefon hem de sistem üzerinde açılmış olan destek alanı sayesinde alınabilmektedir.

➔ E-ticaret altyapısı arama motorları istekleri doğrultusunda dizayn edilmiş, sosyal paylaşım siteleri ile entegre bir şekilde çalışmaktadır. Facebook Store entegrasyonu sayesinde ürünlerinizi Facebook üzerinden satışa sunma imkanınız bulunmaktadır.

Cam ve cam ürünleri online satışı yapmak ve Neticaret e-ticaret paketlerinin diğer bütün özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilmek için Ücretsiz Demo Talebi 'nde bulunabilir ve e-ticaret uzmanlarımızın sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle