Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
İnternette Online Alışveriş Sitesi Açmak ve Satış Yapmak İnternette Online Alışveriş Sitesi Açmak ve Satış Yapmak

Online alışveriş sitesi açmak istiyorsanız, hiçbir bilgi birikiminiz dahi olmasa Neticaret e-ticaret paketlerini kullanarak bu isteğinizi yerine getirebilirsiniz. Sadece iki gün içerisinde satış yapmaya başlayacağınız e-ticaret siteniz hazır hale getirilir. Profesyonel e-ticaret yazılımlarının kullanıldığı e-ticaret sitelerinde dilerseniz 500’ün üzerinde temadan herhangi bir tanesini kullanabilir, dilerseniz de Negrafik ekibimize dilediğiniz tasarımı yaptırabilirsiniz.

online alışveriş sitesiŞimdi biraz Neticaret tarafından geliştirilmiş olan referans sitelere bakalım.

http://www.mykagitcim.com/

http://www.otoavm.com/

Yukarıda linkleri verilmiş olan siteleri inceleme şansınız olduysa eğer Neticaret tarafından geliştirilmiş olan e-ticaret yazılımları hakkında bilgi birikimine sahip olmuşsunuz demektir. Şimdi bu online alışveriş sitelerinin hangi özelliklere sahip olduklarını ve sizlerin de böyle bir siteye sahip olarak nasıl online satış gerçekleştirebileceğinizden bahsedelim.

İlk şart şirket sahibi olmak

Aklınızda alışveriş sitesi açmak var ise ilk şartınız şirket sahibi olmanızdır. Şahıs, anonim ya da limited şirketler yani statü fark etmeden bütün şirket sahipleri internetten online satış gerçekleştirebilmektedirler. Bu şart hem ödenecek olan vergilerin beyan edilebilmesi hem de online ödeme sistemlerinde başvuruların yapılabilmesi için gereklidir.

Online ödeme sistemleri kurulumu

E-ticaret sitenizde hali hazırda havale, eft ve kargo ile ödeme alma sistemleri mevcuttur. Kredi kartı kullanabilmeniz için ise bankalara sanal pos için başvuru yapmanız gerekecektir. Neticaret sistemlerinde bütün bankaların sanal poslarının kullanılabilmesi için özel bir alt yapı inşa edilmiştir. Kargo ile ödeme alabilmek için yine Neticaret’in özel anlaşmalarının olduğu UPS kargo ile tüm Türkiye’ye indirimli bir şekilde tek bir fiyata ürün gönderimi yapılabilmektedir. Havale ya da eft ile ödeme alabilmeniz için ise herhangi bir bankanın şubesinde giderek hesap açtırmanız yeterli olacaktır.

Alternatif ödeme sistemleri

Alternatif olarak mobil yani cep telefonlarından ödeme alabilirsiniz. Mobil ödeme sistemlerini kullanarak kullanılan hatlı cep telefonlarından ödeme alabilmektesinizdir. Bununla birlikte payu, paynet, ipara, paypal gibi kredi kartı ile ödeme alınabilen sistemleri de kullanabilmektesinizdir. Bütün bu firmaların alt yapıları e-ticaret sistemlerinizde hali hazır bir şekilde mevcuttur.

Neticaret e-ticaret paket tercihi

Eğer şirketseniz, kullanacağınız ödeme seçeneklerini belirlemiş iseniz size en uygun olan e-ticaret paketlerinden herhangi bir tanesini seçerek online alışveriş sitenizin sadece iki iş günü içerisinde açılmasını sağlayabilirsiniz. Siteleriniz açıldıktan sonra yönetim panelinizi nasıl kullanacağınıza dair özel eğitimler verilmektedir. Bu eğitimler ile birlikte profesyonel bir şekilde hazırlanmış olan sitenizi yönetebilir ve internette satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Siteniz nasıl kullanıcı sağlayacaksınız

E-ticaret siteleri açıldıktan sonra en önemli konu siteye potansiyel müşteri olan kullanıcıları çekebilmektir. Bunun için de Neticaret sosyal medya ve reklamcılık başlığı altında hangi çalışmaların yapılması gerektiğine dair özel kurslar vermektedir. Bu kurslar sayesinde yapacağınız stratejik çalışmalar sonucu ürünlerinizin tüm Türkiye’de tanıtımının yapılmasını sağlayabilmektesinizdir. İstanbul’da bulunan ofisimizde yapılmakta olan bu eğitimler sayesinde hiçbir bilgi birikiminiz olmasa dahi online ticaretinizi kolaylıkla yapmaya başlayabilirsiniz.

Online satış sitelerimizi incelemek istermisiniz ?

Her ne kadar yazı ile bu sistemlerin kurulumunu veya hangi özelliklere sahip olduklarını sizlere anlatamaya çalışsak da online ve ücretsiz olarak denemeniz de fayda bulunmaktadır. E-ticaret yazılımlarının sizlerin isteklerini karşılayıp karşılamadıklarını test ederek bu paketleri satın almanızda fayda bulunmaktadır. E-ticaret sistemlerimizi inceleyebilmeniz için alttaki butondan demo talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle