Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
İnternet Üzerinden Online Alışveriş Sitesi Açmak İnternet Üzerinden Online Alışveriş Sitesi Açmak
online ticaret sitesi

Bir çok işletmenin yeni trend çalışması internetten online alışveriş sitesi açmak. Sadece mağazaya gelip ürünleri inceleyen müşterilere değil, internette bulunan ve potansiyel müşterilere de ürün satabilmek. Bu işlemin gerçekleştirilebilmesi için ise gerekli olan sistemlere e-ticaret siteleri adı verilmektedir. E-ticaret siteleri sayesinde sanal ortamda bulunan tüketicilere ürün pazarlaması yapılabilmektedir.

Bu Sistemin Kullanılabilmesi Gereklilikler

İlk gerekli olan şey bir işletme sahibi olmanız yani şirket açmanızdır. Bunun sebebi internette satılacak ürünleri gerekli vergilerinin şirket aracılığı ile devlete beyanının yapılması gerekliliğindendir. Şirket sahibi iseniz (şirketin statüsü önemli değildir) internette elektronik ticaret yapabilmeniz için herhangi bir engel bulunmamaktadır. Online alışveriş sitesi açabilmeniz için ise Eçözüm Bilgi Teknolojileri’nin geliştirmiş olduğu profesyonel e-ticaret paketlerini kullanmanız yeterli olacaktır. Bu paketler ihtiyacınız olan bütün e-ticaret materyallerini bir araya getirerek tam kapsamlı bir e-ticaret sitesi açabilmenizi sağlamaktadır.

E-ticaret Hakkında Ne Kadar Bilgi Sahibi Olunması Gerekir

Hayalinizde bir e-ticaret sitesi kurmak ve kurulan bu site ile birlikte ürün satışı gerçekleştirmek var ise kullanacağınız e-ticaret paketleri sayesinde hiçbir yazılım ya da internet bilgisine sahip olmanıza gerek bulunmamaktadır. Günlük hayatında Google Chrome, İnternet Explorer, Mozilla Firefox gibi herhangi bir internet tarayıcısını kullanarak internette gezinebiliyorsanız e-ticarette yapabilirsiniz. Zaten satın alınan e-ticaret paketlerinin size sunmuş olduğu ücretsiz eğitimler sayesinde sistemin nasıl işlendiğini adım adım öğrenebilmektesinizdir.

İnternette Nasıl Pazarlama Yapılır

E-ticaret siteniz açılır ve bütün gereksinimleri ile birlikte kurularak sizlere bu sitenin nasıl kullanılacağı aktarılır. Sizler bir yönetim paneline ve ürünlerinizi paylaşacağınız bir e-ticaret sitesine sahip olursunuz. Yönetim paneliniz sayesinde profesyonel e-ticaret siteniz ile ilgili bütün yapılabilecek olan değişiklikleri yönetebilirsiniz. Sitenizde şirketinizde satışa sunduğunuz ürünler ile ilgili kategoriler açarsınız. Açılan bu kategorilere ürünlerinizi eklemeye başlarsınız. Tüketiciler sanal mağazalardan ürün alırken, alacakları ürünün açıklama, fotoğraf, yorum, fiyat ve özellik kısmına çok dikkat etmektedirler. Yönetim panelinize sayesinde sizler ürünlerinizi en doğru şekilde sitenizde sergilemeye başlarsınız.

Satış Gelirleri Nasıl Toplanır

Ürünlerinizi satışa sunabilmeniz ve satışlardan gelecek olan gelirleri toplamayabilmeniz için sitenize online ödeme sistemleri kurulmaktadır. Müşterileriniz genel olarak kredi kartı ile, havale-eft yaparak, kargoya kapıda ödeme yaparak ya da mobil ödeme ile ürün satın almaktadırlar. Kullandığınız e-ticaret paketlerinde bu ödeme seçenekleri için gerekli olan sistemler sizlere kurulu olarak verilmektedir. Kredi kartı ve mobil ile ödeme alabilmek için bazı başvurularda bulunmanız gerekmektedir. Yapacağınız başvurularda Neticaret sizleri yönlendirmektedir. Kısa bir süreç içerisinde bütün ödeme sistemlerinin entegrasyonu sitenize sağlanır.

Başvuru Yapabilmek İçin

E-ticaret sitesi açabilmeniz için bizlerle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Şirket türünüze ve gereksinimlerinize göre farklı e-ticaret paketleri geliştirilmiştir. Sizlerle yapılacak olan kısa bir toplantı sonrasında hangi e-ticaret paketini kullanacağınızın kararı verilir. Bu kara verildiği günden sonra iki gün içerisinde e-ticaret sitenize satışa hazır bir şekilde kullanıma açılmış olur. Kullanılan sistemler ileri derecede güvenlidir ve Neticaret tarafından e-ticaret siteleriniz garanti altına alınmaktadır.

Demo Talebinde Bulunmak

E-ticaret sistemlerini kullanmadan önce ücretsiz olarak demo talebinde bulunarak nasıl bir yazılımı ve yönetim panelini kullanacağınızı görebilirsiniz. Bunun için bizlerle direk olarak 0 212 256 60 00numaralı telefon üzerinden irtibata geçmeniz ya da demo talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Sayfanın hemen sağ üst kısmına çıktığınızda demo talebinde bulunabileceğiniz butonu görebilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle