Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
İnşaat Malzemelerini İnternette Online Satış Sitesi Açarak Satmak İnşaat Malzemelerini İnternette Online Satış Sitesi Açarak Satmak

inşaat malzemeleriİnşaat sektöründe bulunan ve yapı, yalıtım, izolasyon, kalıp, iskele, çimento ve benzeri inşaat ürünlerini internette tanıtarak satış sunmak isteyen firmalar için Neticaret tarafından kurumsal e-ticaret sistemleri geliştirilmektedir. Kurumsal e-ticaret sistemleri hem profesyonel bir internet sitesine sahip olmanızı hem de bu site üzerinden online satış yapabilmenizi sağlamaktadır. Bayi ve alt bayileriniz var ise onlarında da e-ticaret (online satış yapılabilen site) siteniz üzerinden ürünlerinizi satışa sunabilmelerini sağlayabilmektesinizdir.

İnşaat Firmaları Neden İnternet Sitesi Açmalı

Türkiye’de en çok aranan sektörlerden bir tanesi inşaattır. Teknoloji hız ve hız gelişmiş ve internet neredeyse her eve girmeye başlamıştır. Artık insanlar yapacakları yapılar için internet üzerinden aramalar yapmaya başlamışlardır. Göze en çok çarpan konu ise kalıp – iskele sistemleri, hazır beton – çimento, yalıtım izolasyon, bina otomasyonu – elektromanyetik, al – üst – ince yapı elemanları, çelik konstruksiyon, güneş enerjisi ve inşaat ile ilgili diğer bütün malzemelerin arama motorları yani Google, Yandex, Bing sitelerinde çok aratıldıklarıdır. Bu sitelerde yer alabilmek ve aynı zamanda internette reklam vererek satışa sunmak için ise kurumsal bir e-ticaret sitesine ihtiyaç bulunmaktadır. Şimdi inşaat firmaları için özel olarak geliştirilen kurum e-ticaret siteleri kurulumu hakkında detaylı bilgiler verelim.

İnşaat Malzemeleri İçin Kurumsal Online Satış Sitesi

Neticaret e-ticaret paketleri kullanılarak inşaat malzemelerinizi internette tanıtabileceğiniz ve aynı zamanda satışa sunabileceğiniz kurumsal firma siteniz sadece 1 iş günü içerisinde açılmaktadır. Yoğunluğa göre bu süre 2 güne çıkabilmektedir. Açılan internet sitesi üzerinden istenilen malzemenin ya da ürünün satışı online bir şekilde yapılabilir. Hiçbir internet bilginiz dahi olmasa alacağınız kısa bir eğitimin ardından kendi kurumsal sitenizi yönetmeye ve değişiklikler yapmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz Negrafik ekibi ile geliştirilebilir tasarım özelliği sayesinde inşaat firmanıza en uygun tasarımı sitenize uygulattırabilirsiniz.

Neticaret E-ticaret Paketlerinin Farkları Nelerdir

Müşterilerinize toplu bir şekilde e-posta gönderebilir ve malzemeleriniz hakkında tanıtımlar yapabilirsiniz. Arama motorları için tasarlanmış olan özel eklenti sayesinde Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi arama motorlarında üstün performanslar sergileyerek insanların sizleri bulmasını sağlayabilirsiniz. İnşaat firmanızı sadece bulunduğunuz bölgeye değil aynı zamanda tüm Türkiye’nin tanımasını sağlayabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme almak istediğiniz zaman bankalara sanal pos başvurusu yaparak sorunsuz ve güvenli bir şekilde kendi siteniz üzerinden online kredi kartı tahsilatı yapmaya başlayabilirsiniz. Bayi ve alt bayilerinizin de bu sistemi kullanarak satış yapmalarını sağlayabilir ve onların cirolarını online olarak takip edebilirsiniz. Online yönetim paneli sayesinde ana sitenizde istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Yönetim Paneli Hakkında

Firmanız için açılacak olan kurumsal e-ticaret sitenizin yanında bir de yönetim paneline sahip olursunuz. Bu yönetim paneli sayesinde satacağınız ürünleri sitenize ekleyebilir, sitenize üye olan ve ödeme yapan kullanıcıları takip edebilir, online olarak siparişleri görebilir ve siteniz üzerinde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Yönetim paneli sayesinde sanal poslarınız için taksitlendirmeleri belirleyebilir, havale ve kargo ile kapıda ödeme araçlarını kullanarak müşterilerinize birden fazla ödeme seçeneği sunabilirsiniz. Neticaret e-tiacret paketleri ve sektörünüze en uygun internet sitesi hakkında detaylı bilgi alabilmek için 0 212 256 6000’ı arayabilir ya da sağ üstte bulunan alandan online demo talebinde bulunabilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle