Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
İndirimli E-ticaret Kampanya Siteleri İndirimli E-ticaret Kampanya Siteleri

İndirimli ve aynı zamanda kampanyalar oluşturabileceğiniz e-ticaret sitesi açmak isterseniz, Neticaret’in uzman kadrosu ile birlikte, bütün isteklerinizi karşılayacak olan fırsat sistemli elektronik ticaret paketlerini tercih edebilirsiniz.  Fırsat sistemleri, internette kampanyalı ürün satışı gerçekleştirebileceğiniz, estetik tasarımı ve gelişmiş teknolojisi ile bütün e-ticaret gereksinimlerini karşılayan sistemlerdir.

İdealinizde  fiziksel mağazanızda bulunan ürünleri internette kendi siteniz üzerinden satışa sunmak varsa bir diğer adı Private Shopping olan fırsat sistemlerini tercih edebilirsiniz. Private Shopping ile kurulan e-ticaret sitelerinde daha etkili satışlar gerçekleştirebilmeniz için birçok ayrıcalık yer almaktadır.

Fırsat sitelerinin özellikleri

Fırsat sitesi açarak geri sayım sayacı, davet et puan-tl kazan, kampanya sistemi, indirim kuponları ve Facebook entegrasyonuna sahip olabilirsiniz. Bu özellikler e-ticaret yapabilmeniz için gerekli olan sipariş alma, ödeme sistemlerinin kurulumu, üyelik işlemleri, site kontrolü, ürün-sayfa-kategori ekleme gibi birçok özelliğin yanında profesyonel olarak faydalanabilmeniz için geliştirilmişlerdir. Şimdi biraz bu özelliklerin neler olduğundan bahsedelim.

kampanyalı satış sitesi

Süreye bağlı geri sayım

Kategori ya da marka bazlı olarak satışa sunduğunuz ürünlerde geri sayım sayacı oluşturabilir ve o ürünlere özel fırsatları müşterilerinize sunabilirsiniz. Saat, gün, dakika ve diğer zaman dilimleri fark etmeden istediğiniz üründe geri sayım sayaçlı fiyat belirleyebilirsiniz. Örnek olarak 1000 Tl değerinde olan A marka bir cep telefonunu 24 saatlik bir süre boyunca %20 indirimli olarak 800 TL’ye satabilirsiniz.

Davet et puan ve TL kazan

Kampanya sitelerinin en etkili özelliklerinden birisi de davet et TL ve puan kazan özelliğinin olmasıdır. Bu fırsat modülü sayesinde müşterilerinize sunacağınız ayrıcalıklar sonucu üye sayınız ve sitenize ziyaret eden kullanıcı sayısı büyük bir ivme ile artmaktadır. Bu özellik sayesinde site üyeleri çevrelerindekileri siteye üye olmaları için davet etmektedirler. Davet edilen üye ilk alışverişini gerçekleştirdiğinde, davet eden üyenin hesabına sizlerin belirlemiş olduğu TL ücreti ya da puan geçer.

İndirim kuponları oluşturabilme

Fırsat sistemlerinde gelişmiş bir kupon alt yapısı bulunmaktadır. Kullanılan bu alt yapı sayesinde tek ya da çok kullanımlık indirim kuponları müşterilere sunulabilmektedir. Sitenizden alışveriş yapacak olan ya da sitenize davet edeceğiniz kullanıcılara bu kuponlar sayesinde indirim ayrıcalıkları sağlayabilirsiniz. Bu sayede siteye gelecek olan trafik akışını belirlemiş olmaktasınızdır. İndirim kuponları internet kullanıcılarının sizin sitenizi tercih etmesini sağlayacaktır.

Kampanyalı, indirimli, fırsatlı ürün oluşturabilme

Sitenize eklediğiniz ürünlerde özel indirimler sunabilir, fırsatlar belirleyebilir ve kampanyalı satışlar gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz markalara göre, dilerseniz kategorilere göre bu özellikleri tanımlayabilirsiniz. Neticaret Private Shopping’in en dikkat çekici olan kampanyalı ve indirimli ürün oluşturabilme özelliği sayesinde, kullanıcıları sitenize rahat bir şekilde çekebilir ve alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Sosyal medya eklentileri

Facebook ile bağlan özelliği sayesinde, kullanıcıların hiçbir efor sarf etmeden sitenize üye olmalarını sağlayabilir ve ürün satın alma hızlarını kolaylaştırabilirsiniz. Facebook Store eklentisi sayesinde ise sitenizde satışa sunmuş olduğunuz bütün ürünlerinizi aynı zamanda Facebook sayfanız üzerinden de satabilirsiniz. Ürün özellikleri, görselleri ile aktarım yapılabilmekte olan Facebook Store sayesinde, sosyal medyaya yer alan kitleye de kolayca ulaşabilmektesinizdir.

Ücretsiz demo talebi

İndirimli ve kampanyalı e-ticaret sitelerini ve yönetici panellerini online olarak denemek isterseniz demo talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Göndereceğiniz ücretsiz demo talebi sayesinde sistemin diğer bütün özelliklerini yakından inceleme imkanını yakalayabilirsiniz. Hemen sayfanın sağ üst kısmında bulunmakta olan “Ücretsiz Demo Talebi” butonuna tıklayabilirsiniz.