Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Aynı Gün İçerisinde Hazır Eticaret Sitesi Aynı Gün İçerisinde Hazır Eticaret Sitesi

Neticaret profesyonel e-ticaret paketlerini kullanarak aynı gün içerisinde hazır eticaret sitesi sahibi olabilirsiniz. Ürünlerinizi online alışveriş siteniz üzerinden satışa sunarak sipariş almaya başlayabilirsiniz. E-ticaret paketleri içerisinde online ticaret yapabilmeniz için gerekli olan her şey dahildir.

Sıfırdan e-ticaret sitesi yapmak

Sıfırdan e-ticaret sitesi yapmak hem zahmetli hem de oldukça yüksek maliyetlidir. Farklı kategorilerde uzmanlaşmış olan yazılımcılar ve grafik tasarım ekipleri ile çalışmak gerekmektedir. Bununla birlikte sunucu güvenlikleri için uzmanlarla da görüşmek gerekir. İlk olarak tasarım yaptırılır, bu tasarım CSS olarak kodlamaya dönüştürülür daha sonra e-ticaret sitesi içerisinde bulunan işlevlerin çalışabilmesi için yazılım ekibinin yaklaşık 6 aylık bir süre kodlama yapması gerekmektedir.

Yukarıdaki işlemler tamamlandıktan sonra sıra siteyi sunucularda barındırma ve güvenlik önlemlerini tam olarak almaktan gelir. Bunlarla birlikte ödeme sistemlerinin kurulumu, ödeme sayfalarında şifreleme sistemlerinin entegrasyonu ve diğer kurulumlar için de farklı ekipler ile çalışılması gerekmektedir. Sonuç olarak çok yüksek bir maliyet ile e-ticaret siteniz sıfırdan hazır hale getirilebilir. Ancak yapılacak olan her güncelleme içinde ayrı ödemeler yapılması gerekmektedir.

Neticaret hazır eticaret sitesi yazılımları

Neticaret bütün bu ekipleri tek bir çatı altında toplamış ve internette ticaret yapmak isteyenler için hazır eticaret sitesi paketlerini geliştirmiştir. 12 yıllık tecrübe ve uzman kadrosu ile, sürekli güncellenen ve teknolojiyi takip eden elektronik ticaret sistemlerini hizmete sunmuştur. Sizlerin sadece internette ticaret yapmak istiyorum demeniz yeterlidir. İdealinizde bulunan tasarım, yazılım ve yönetici paneli bütünleşik çözümler ile sizlere sunulmaktadır. Üstelik aynı gün içerisinde e-ticaret siteniz hazır hale getirilir.

Anahtar teslim e-ticaret sitesi

E-ticaret siteniz anahtar teslim bir şekilde açılarak sizlere verilir. Hiçbir yazılım ya da donanım bilginiz olmasa dahi internette ürün satışı yapmaya başlayabilirsiniz. Yönetici paneli ve sistemin kullanımı oldukça basit ve kolaydır. Ücretsiz olarak verilmekte olan 3 saatlik bir eğitimin ardından online ticaret reel hayatta yaptığınız ticaretten daha kolay hale gelecektir.

Neden internette ticaret yapmalı

Son birkaç yılda internetten alışveriş yapan kullanıcıların sayısı hız ve hız artmıştır. Özellikle kış mevsiminde ve özel günlerde e-ticaret sitelerinde yaşanan satışlarda patlamalar yaşanmaktadır. İnsanlara mağazaya gitmek yerine internetten alışveriş yaparak eve hizmet getirilmesi daha cazip gelmektedir. Bunlarla birlikte fiziksel mağazalara yapılan masrafın çok az bir kısmı sanal mağazalara yapılmaktadır. Fiziksel mağazanıza ödediğiniz bir aylık kira ile e-ticaret site sahibi olunabilmekte ve internette yüz binlerce kişiye ulaşarak satışlar yapılabilmektedir.

İnternette ticaret yapma hayaliniz var ise bunu çok uygun ücretler ile gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Aşağıda bulunan demo talebi formuna tıklayarak ya da bizleri 0 212 256 60 00 numaralı telefon üzerinden arayarak online ürün satışı yapabileceğiniz e-ticaret sitenize sahip olabilir ya da ücretsiz olarak bu sistemleri test edebilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle