Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Fırsat Sitesi Açmak İstiyorum Fiyatları Ne Kadar ? Fırsat Sitesi Açmak İstiyorum Fiyatları Ne Kadar ?

Fırsat sitesi açmak istiyorsanız öncelikle bu sitelerde bulunması gereken yazılım özelliklerinin neler olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Başlıca fırsat sitesinde olması gereken özellikler ise geri sayım sayacı, davet et puan kazan modülü, fırsat ve indirim sistemi ile birlikte indirim kuponları oluşturulabilen eklentilerdir.

fırsat sistemi

Fırsat sitesi açabilmek için yukarıdaki özelliklerin yanı sıra domain, hosting, grafik ve özel bir yazılımı da ihtiyaçta vardır. Baştan bütün bu konuları araştırarak fırsat sitesi oluşturmak hem uzun zaman almakta hem de fazla maliyet gerektirmektedir. Ancak Neticaret tarafından geliştirilen e-ticaret paketleri sayesinde özel fırsat sistemi yazılımı oluşturulmuş ve bu paket içerisine fırsat sitelerinde ihtiyaçtan daha fazla özellik eklenmiştir. Şimdi sırası ile bu özellikleri inceleyelim.

Domain, hosting

Fırsat sitesi açabilmeniz için gerekli olan domain, siteyi barındırmak için hosting hizmeti, ve siteye kurulan yazılım e-ticaret paketiniz içerisinde bulunan bir özelliktir. Neticaret sizler için domain ve hosting hizmetini satın almaktadır. Bunun için ekstra bir ücret paketinize yansıtılmamaktadır.

Fırsat sistemi yazılımı

Fırsat sitenizin bütün özellikleri ile oluşturulabilmesi için gerekli olan yazılım e-ticaret sitenize entegre edilmektedir. Aldığınız paket yazılım ürün satışı yapabileceğiniz bir siteye ve aynı zamanda bu siteyi yönetebileceğiniz özel bir yönetici paneline sahip olursunuz. Bu panel sayesinde ürünlerinizi siteye ekleyebilir, online sipariş alabilir, gönderilen ürünlerin kargo takibi gerçekleştirebilir, siteye üye olan kullanıcıları görebilir ve onlara mail atabilir, indirim çeki oluşturabilir, müşterilere özel fırsatlar sunabilir, 500’ün üzerinde grafik tasarımından istediğinizi kullanabilir, site tasarımınızı değiştirebilir kısacası her türlü değişikliği yapabilirsiniz.

Geri sayım sayaç özelliği

Fırsat sitenizde satışa sunduğunuz ürünleri geri sayım sayacınızı kullanarak ilgi çekmesini sağlayabilirsiniz. Haftalık, günlük ya da saatlik olarak belirli ürünlerinizde zamanlı kampanyalar üretebilirsiniz.

Davet et puan kazan ve kazandır

Müşterilerinize tanıdığınız davet et puan kazan özelliği sayesinde daha çok kullanıcı kitlesine ulaşabilirsiniz. Arkadaşlarını davet eden kullanıcılara vereceğiniz puan ya da TL ayrıcalığı ile sitenize sağlanan trafik akışını arttırabilir, bu sayede hem üstün arama motoru performansına hem de ürün satışlarınızın artışına sebebiyet verebilirsiniz.

İndirim kuponları – çekleri

Müşterilerinize ürün satın almadan önce kullanabilecekleri indirim kuponları verebilirsiniz. Onlara vereceğiniz özel indirim çeki numaraları ile alışveriş yapılmadan önce belirlediğiniz ürünlerde kullanabilmeleri için tanımlamalar yapabilirsiniz.

Facebook store ve üyelik özeliği

Fırsat siteniz ile birlikte Facebook ile hızlı bağlan ve Facebook store özelliğine sahip olabilmektesiniz. Facebook store milyonlarca kullanıcının üyeliği bulunduğu ve aynı zamanda saatlerini harcadığı Facebook sosyal paylaşım sitesinde de ürünlerinizin tanıtımını yapabileceğiniz bir alana sahip olmanızı sağlamaktadır. Facebook ile bağlan özelliği sayesinde ise kullanıcılar tek bir tuşa basarak sitenize üye olabilmektedirler.

Fırsat sitelerinizde bulunan bu modüllerin yanı sıra sitenizin güvenliği garanti altına alınmakta, her türlü tehdit ve saldırılara karşı uluslar arası geçerliliği olan sistemler kullanılarak önlemler alınmaktadır. Ödeme sistemlerini daha rahat ve kolay bir şekilde kullanabilmeniz için ise özel yazılımlar kullanılmaktadır. Ayrıca Neticaret tarafından banka ve kargolarla yapılan anlaşmalar sayesinde ayrıcalıklardan faydalanmanız sağlanmaktadır.

Fırsat siteleri hakkında aklınıza takılan her türlü konuyu 0 212 256 60 00’ı arayarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu sistemi online test etmek istiyorsanız ücretsiz bir şekilde demo talebinde bulunabilirsiniz. Demo talebi ile birlikte hem sahip olacağınız yönetici panelini hem de değişiklik yaptığınızda nasıl bir site görüntüsü ile karşılaşacağınızı test edebilirsiniz.

demo

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle