Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Dekorasyon aksesuar ürünlerinizi internette online satmak ister misiniz ? Dekorasyon aksesuar ürünlerinizi internette online satmak ister misiniz ?

ev dekorasyon sitesiHer evin vazgeçilmezleri arasındadır dekorasyon. Dekorasyonu süsleyenler ise kullanılan aksesuarlardır. Bu sebeple en çok tercih edilen ve alım-satım işlemlerinin yani ticaretin var olduğu sektörlerden bir tanesidir. Bu makalede dekorasyon ve aksesuar ürünleri satışı yapan firmaların e-ticaret sitesi (sanal mağaza) açarak ürünlerinizi internette nasıl satışa sunabileceklerinden bahsedeceğiz.

Aksesuar ve Dekorasyon Ürünleri Satan İşletmeler İçin Kurumsal E-ticaret Siteleri

İnternette ev dekorasyon ürünleri, duvar kağıtları, dekoratif eşyalar, dış cephe malzemeleri, cam filmleri, mum, taş kaplama kısacası dekorasyon ve aksesuar ile ilgili istediğiniz her şeyi kendi sanal mağazanız üzerinden satışa sunabilirsiniz. Şu anda fiziksel mağazanız üzerinden sadece bulunduğunuz bölgedeki insanlara hitap edebilirsiniz. Ancak internette satış yapmaya başladığınız zaman tüm Türkiye’ye hatta tüm dünyaya satış yapmaya başlayabilirsiniz. Açacağınız kurumsal online satış sitenize ürünlerinizi eklemeye başlayarak internette profesyonel bir şekilde pazarlama yapabilirsiniz.

E-ticaret Yapabilmek Ne Kadar İnternet Bilginiz Olması Gerekir ?

Şu an bu makaleyi okumak için araştırma yapmanız ve aynı zamanda internette online satış sitesi kurma isteğinizin olması yeterlidir. Neticaret e-ticaret paketleri internette online satış yapabilmeniz için gerekli olan her türlü ayrıntıyı bir araya getirmiştir. Sizlerin kurumsal bir e-ticaret sitesi kurmak istiyorum ve kaliteli ve şık tasarımlı olacak olan sitem üzerinden ürünlerimi rahat bir şekilde satışa sunarak tanıtımımı yapmak istiyorum demeniz yeterlidir. Sizlere en uygun olan e-ticaret paketi seçilir. Ardından 2 iş günü içerisinde internet siteniz açılır. Kullanmak istediğiniz ödeme sistemleri belirlenerek sitenize entegrasyonu sağlanır.

Sitenizi Nasıl Yönetebileceksiniz ?

Anahtar teslim bir şekilde sizlere teslim edilen sanal mağazalarınızın bir yönetim paneli bulunmaktadır. Bu panel sayesinde sitenize istediğiniz değişiklikleri yapabilmektesinizdir. Ürün ekleme, siparişlerinizin takibi, ödeme sistemleri üzerinde değişiklikler, müşterilerinize toplu mail gönderimleri, sayfaların oluşturulması ve daha birçok ayrıcalığa sahip olursunuz. Yönetim panellerinin tasarımı oldukça şık ve öğrenilmesi kolaydır. E-ticaret uzmanlarımız tarafından sizlere özel eğitimler verilmekte ve yönetim panelini rahat ve kolay bir şekilde profesyonelce yönetebilir hale gelmeniz sağlanmaktadır. En ufak sorununuz olduğunda telefon üzerinden ya da yönetim paneli destek alanından anında sorunlarınız çözülmektedir.

Güvenlik Nasıl Alınmaktadır ?

Neticaret e-ticaret paketleri ile açılan sitelerde uluslar arası geçerliliği olan ve tamamen teknoloji takip edilerek ileri seviyede güvenlik önlemleri alınmaktadır. Özellikle ödeme sayfalarında müşterilerinizin ve sizlerin kişisel – kart bilgilerinin korunması ve sitelerinizin herhangi bir tehdit ya da saldırı sonucu kapanmaması için her türlü güvenlik önlemi düşünülmektedir. Bu sayede siteniz üzerinden gönül rahatlığı ile satış yapma imkanınız olmaktadır.

Sistemi İncelemeden Karar Vermeyin

E-ticaret sistemlerini daha yakından tanımanın en kolay yolu sistemi online bir şekilde incelemekten geçer. Eğer ev dekorasyonu ve aksesuar ürünlerinizi internette satışa sunmak ve sanal alemde de satış yaparak cirolarınızı arttırmak istiyorsanız bu işlemi yapabilmeniz için kullanmanız gereken sistemler e-ticaret paketleridir. 12 yılın vermiş olduğu tecrübe ile Eçözüm tarafından geliştirilen Neticaret e-ticaret paketlerini kullanarak sizlerde işinizi internete taşıyabilirsiniz. E-ticaret sistemlerini inceleyebilmek için hemen alt kısımda bulunan ücretsiz demo talebi butonuna tıklayabilir ya da 0 212 256 60 00 numaralı telefondan e-ticaret uzmanlarına istediğiniz soruları sorabilmek için ulaşabilirsiniz.

demo

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle