Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Eticaret Tasarım Ekibi: Negrafik Eticaret Tasarım Ekibi: Negrafik
eticaret tasarim

E-ticaret sitelerinde yapılan ürün satışlarında en önemli faktör sitenin giydirilmiş olduğu tasarımdır. Bir sitenin tasarımı o siteye güven vermenin yanı sıra aynı zamanda siteye tekrar dönüşlerin de kapısını açmaktadır. Kaliteli, şık tasarımlar orijinal görsellerle birleştiğinde sitede kalma sürelerinin yanı sıra e-ticaret sitesinden yapılan alışverişlerin de sayısında artışlar gözlenmesine sebebiyet vermektedir.

Neticaret E-ticaret Yazılımları

Neticaret e-ticaret yazılımları geliştirmektedir. Bir e-ticaret sitesinde, alışverişin yapılmasından tutun da müşteriye ürünün gönderilmesine kadar gerekli olan bütün özellikleri kapsamaktadır. Online sipariş modülü, müşteri desteği, kargo takip yönetimi, toplu mail gönderme gibi yüzlerce özellik Neticaret e-ticaret paketlerinde mevcuttur. Bu özellikleri detaylı bir şekilde öğrenebilmek için: e-ticaret paketleri.

Negrafik Eticaret Tasarım Ekibi

Neticaret e-ticaret yazılımlarını geliştirmenin yanında Negrafik eticaret tasarım ekibi ile birlikte müşterilerin istekleri doğrultusunda kişiye ve işletmelere özel tasarımlar da yapmaktadır. Alınan e-ticaret paketlerinde 500ün üzerinde tema mevcuttur. Ancak daha önce hiç kimse tarafından kullanılmamış olan ve kendi görsel zevklerine göre e-ticaret sitesini dizayn etmek isteyenler için Negrafik istenilen tasarımı gerçekleştirmektedir.

Referans Tasarımlar

Negrafik uzun yılların vermiş olduğu tasarım tecrübesi ile her geçen gün tema portfoyünü arttırmaktadır. Şu ana kadar yüzlerce tasarım geliştirmiş olan ve hala müşteri istekleri doğrultusunda en kaliteli tasarımları geliştirmeye devam eden Negrafik ekibi tarafından geliştirilen referans sitelerinden bazı örneklere ulaşabilmek için: negrafik tasarım.

Özel Eticaret Site Tasarımı Yaptırmak İstiyorsanız

0 212 256 60 00 ‘ı arayarak istekleriniz doğrultusunda tasarlayabileceğiniz eticaret site tasarımlarınız hakkında aklınıza takılan her türlü sorunun cevabını alabilirsiniz. Eticaret tasarımları ne kadar ?, Eticaret tasarımlarını yaptırmak kaç gün alıyor ? En kaliteli eticaret tasarımı hangisi gibi soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz.

Eticaret Tasarımları Neden Bu Kadar Önemli

Dünya’da yaşanan gelişmeler direk olarak etrafımızdaki her şeyin tasarımını değiştiriyor. En basit örnek olarak bundan 5 sene önce giyilmekte olan kıyafetler bugünlerde oldukça demode olabiliyor. İnsanların göz zevki yaşanan teknolojik gelişmeler sonucu büyük değişimler yaşıyor. Bu sebeple e-ticaret sitelerinin tasarımlarının geliştirilebilir olması gerekiyor. Geliştirilecek olan tasarımlar ise bu işin uzmanları tarafından yapıldığı taktirde, yapılan ürün satışlarında daha verimli sonuçlar alınıyor.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle