Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Eticaret Sistemi Eticaret Sistemi
Ağustos
2013
30

Stratejinizi Neticaret E-ticaret Paketleriyle Belirleyin


Günümüz yıllarında bir trend olan e-ticaret, uzun adı ile elektronik ticaret, doğru stratejiler uygulandığı zaman internet üzerinden gelirleri artıracak bir sistemdir. Mağazada satılmakta olan ürünler internet ortamında pazarlanmaya başladığında, o anda internette olan yüz binlerce kişiye ulaştırılabilinmektedir. Online satış teknikleri kullanılarak da bu ürünlerin müşterileri satışı gerçekleştirilebilir.

Ağustos
2013
29

Kampanyalı E-ticaret Paketleri - İndirimli Ürünler


Neticaret 2013 yılının son çeyreğinde de e-ticaret paketlerine yeni özellikler katmaya devam ediyor. Bütünleşik çözümler sunan ve bir eticaret altyapısında olması gereken her özelliği bünyesinde barındıran e-ticaret ürünleri ile birlikte sizlere özel hizmetler vermeye devam ediyor.

Ağustos
2013
29

İşletmenizi E-ticaret Sitenizle Kışa Hazırlayın


Kış mevsimi yaklaşıyor. Eylül ayından beri yavaş yavaş havalar soğumaya başlayacak. Meteorolojiden alınan son haberlere göre ise bu sene kış oldukça keskin geçecek. İnsanların da her zaman olduğu gibi mağazalardan alışveriş yapma sayısı azalacak. Çünkü soğuk havalarda dışarı çıkıpta alışveriş yapmak oldukça zor geliyor. Onun yerine internetten e alışveriş yaparak ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Alışveriş yapmalarını sağlayan sistemler ise e-ticaret siteleri.

Ağustos
2013
28

E-ticaret Sitelerinde En Çok Yapılan Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) Hataları


İnternette açılan her web sitesi gibi e-ticaret sitelerinde de arama motorlarından gelen kullanıcılar çok fazla önem taşımaktadırlar. Bunun sebebi ise arama motorlarından gelen hitlerin organik olmasıdır. Yani google, yandex, bing, yahoo gibi arama motorlarından gelecek olan hitlerin reklam ücreti ödemeden doğal yollarla getirilmesidir.

Ağustos
2013
28

İSG Uzmanı Taner Keser İş Güvenliği Konusunda Neticaret'i Bilgilendirdi


İş Sağlığı ve Güvenliği kısa adı ile İSG Türkiye'de çalışanların korunması amacı ile çıkarılan yasa ve kanunlar sonucu yapılan inceleme ve bilgilendirme çalışmalardır. Bu sebepten dolayı İSG uzmanı Taner Keser inceleme yaptıktan sonra vermiş olduğu sunum ile Neticaret çalışanlarını bilgilendirdi. İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda bizleri bilgilendiren Taner Keser vermiş olduğu örneklerin yanında anlatımları ile çalışanların ne yapması gerektiğini, iş verenlerin hangi kurallara uyması gerektiğini, iş sağlığı ve güvenliğinin nasıl sağlanması gerektiğini Neticaret sunum odasında resimli görsellerle birlikte eğitim verdi.

Ağustos
2013
27

E-ticaret Sitenizi Açın Mağazanızı Dünyaya Tanıtın


Neden sadece yerel mağazanızın civarında bulunan kitleye hitap ediyorsunuz ? Milyarlarca insan şu anda internet başında. Ve yüzbinlerce kişi internetten online alışveriş yapıyor. Hatta bu hafta içerisinde sizde bri e-ticaret sitesinden alışveriş yapmış olabilirsiniz. O halde neden mağazanızı internet alemi ile tanıştırarak cirolarınızda artışlara sebep olmuyorsunuz ?

Ağustos
2013
27

İnternetten Online Çiçek Satış Sitesi


Çiçekçilik sektörüne adım atmış ancak bu işi sadece mağazasından yapılan çiçekçilere özel olarak design edilmiş olan e-ticaret online çiçek satış siteleri ile, artık müşterilerinize kendi siteniz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Mağazanızda bulunan çiçeklerin fotoğraflarını çekerek bu çiçekleri online çiçek mağazanıza koyabilir ve kullanmak istediğiniz ödeme sistemleri ile bu çiçeklerin satışını e-ticaret siteniz üzerinden yapabilirsiniz.

Ağustos
2013
26

E-ticaret Sistemlerini Yakından Tanımak İster Misiniz ?


E-ticaret sistemlerini yakından tanımadan önce e-ticaret uzun adı ile elektronik ticaret kavramının ne anlama geldiğini öğrenmek gerekir. Elektronik ticaret, internet tabanlı bir site sayesinde, satılmak istenen ürünlerin pazarlama işlemlerinin yapılmasını sağlayan bir sistemdir. E-ticarette online ödeme sistemleri kullanılarak para akışı gerçekleştirilmektedir.

Ağustos
2013
26

Drop Shipping İş Modeli Nedir E-Lojistik


DropShipping son zamanlarda oldukça fazla duyulmaya başlanan, teknolojik gelişmeler ile uyum sağlamaya çalışan bir e-lojistik modülüdür. Bir nevi anlaşma yapılan ürünün tedarikçi firmadan müşteriye taşınma işlemidir. Yada size ait olmayan herhangi bir ürünün pazarlamasını internet üzerinden kar ile satarak yapılmasıdır.

Ağustos
2013
24

E ticaret Site Denince Akla Gelmesi Gerekenler


E ticaret denince akla gelmesi gereken bir çok konu vardır. Elektronik ticaret sitesi açmak isteyenler için bu konular arasından en çok dikkat edilmesi ve stratejik olarak en çok çalışmanın yapılması gerekenleri alt başlıklar halinde sıralayalım. Ancak önce "E-ticaret nedir ?" sorusunu cevaplayalım.

Ağustos
2013
23

Girişimcilere Özel Elektronik Ticaret Fırsatı


Gişirişimci isen ve e-ticarete girerek farklı bir sektörde de farkını yaratmak istiyorsan Neticaret'ten sana büyük bir elektronik ticaret fırsatı. Son güncellemeleri ile neticaret eticaret sistemleri güncellendi. Paketlere yeni özellikler eklenerek aynı zamanda uygun fiyatlar belirlenerek bu sektörde başarıya ulaşabilmeniz için herşey sağlandı.

Ağustos
2013
23

Güvenilir Kaliteli Tasarımlı E-ticaret Yazılımı Almak İsteyenler


E-ticaret yazılımı satın almak istiyor ancak tüm özelliklerin ileri derecede teknolojik olmasını istiyorsanız önem vermeniz gereken 2 önemli konu bulunmaktadır. Alacağınız yazılımın güvenliği ve tasarımın kalitesi. E-ticaret sitenizden alışveriş yapacak olan müşterilerin en çok dikkat ettiği konulardır. Müşteri siteye giriş yapar önce bir tasarıma bakar, güven verdiyse site alışveriş yaparken hangi güvenlik önlemlerinin alındığını inceler. Eğer tereddütü kalmadıysa bu konularda siparişini verir ve e alışverişini tamamlar.

Ağustos
2013
23

E-ticaret Sistemleri Arama Motoru Optimizasyonu (Seo) Uyumlu


Bir eticaret paketi satın alındığında kendisi ile beraber bazı özellikleri de bir arada getirmektedir. Ödeme sistemlerinin kurulumu, online siparişleri yönetme, özel ürün ekleme alanları, facebook store eklentisi, arama motorları için seo uyumu gibi. Neticaret uzun yıllar sonucu yapılmış olan e-ticaret yazılımları ile birlikte arama motorlarında üstün performanslar sağlayacak olan eticaret paketini geliştirdi. Son yapılan güncelleme ile e-ticaret sistemi nde akıllı link uygulaması ve seo eklentisi entegrasyonu yapıldı.

Ağustos
2013
22

Yeni Nesil Eticaret Sistemi: Orjinal Tasarımlı


Bir eticaret sisteminin olmazsa olmazları arasında tasarımın orjinalliği, güvenlik önlemleri, online ödeme sistemleri, arama motoru optimizasyonu, facebook store eklentisi, online ürün ve sipariş yönetimi gelmektedir. Yeni nesil eticaret yazılımlarında bu konular üzerine detaylı bir şekilde çalışılmalıdır. Neticaret e-ticaret paketleri ile birlikte yukarıda öneminden bahsettiğimiz 6 konuda detaylı çalışmalar yapılmaktadır.

Ağustos
2013
21

Yeni Trend: Tek Ürün Eticaret


E-ticaret sitesi açmak için yüzlerce ürüne sahip olup bunu satışa sunmanıza gerek bulunmamaktadır. Tek bir ürün ile binlerce ürünlü eticaret sitenizin satışını da yapabilirsiniz. Önemli olan seçtiğiniz ürünün satışının nadir olması, hatta hiç olmamasıdır. Bununla beraber çok iyi derece de reklamının yapılması ve arama motorlarında yapılacak olan optimizasyonlar sayesinde

Ağustos
2013
21

E ticarette Adwords Reklamlarını Düzenlerken Yapılan Hatalar


Oldukça kapsamlı olan e-ticaret piyasasında satışları arttırabilmek için yapılan çalışmalardan bir taneside Adwords reklamlarıdır. Yanlış ya da bilmeden alınan reklamlar büteçenizi yormanın yanında alakasız ve gereksiz olan konularda da sitenize girişlerin sağlanmasını sağlayarak Adwords puanınızın düşmesine de sebep olabilir.

Ağustos
2013
21

E-ticaret Sitelerinde Ücretsiz Kargo Sağlamanın Faydaları


Online alışveriş yani e ticaret sitelerinde teslimatların büyük bir bölümü kargo ile yapılmaktadır. Kargo ile ürün gönderirken belirli bir ücret müşterilerden alınmaktadır. Müşteri siteye giriş yapar. Bir ürünü beğenir. Ürünün ücreti örnek olarak 80 TL olsun. Müşteri siparişe devam ettiği zaman 5 ila 10 Tl arasında bir kargo ücreti ürüne eklenir. Bunu gören müşterilerden bir çoğu ürünü almadan siteden çıkış yapar.

Ağustos
2013
21

Bedava E ticaret Sitesi Açma Kavramı


Günlük hayatında eticaret ile uğraşan bir çok aklında bedava e ticaret sitesi açma kavramı vardır. Hiç ücret ödemeden internette bulunan yazılımlar ile site açmak ve bu site üzeirnden online alışveriş yapılmasını sağlamak isterler. Bu mimkün müdür ? Evet mümkündür. Ancak bazı eksiklikleri vardır ve ileride ciddi sıkıntıları da beraberinde getirmektedir.

Ağustos
2013
21

Kaliteli E ticaret Sitesi Yapma


Bir çok işletme, firma ve girişimcinin her sabah aklından geçen şey ise şudur. "Kaliteli Eticaret Sitesi Yapma". Bu konu üzerine sürekli olarak düşünürler. Ancak yerel mağazada sağlanmakta olan ya da sıcak para alışverişinin yapıldığı işletmelerindeki başarıyı sanal mağazalarında da sağlayıp sağlayamayacaklarını sürekli düşünürler.

Ağustos
2013
21

Online Alışveriş Sitelerine Nasıl Trafik Sağlanır


Online alışveriş siteleri açıldıktan sonra en çok önem verilen konulan başında siteye sağlanan trafikler gelmektedir. Alışveriş sitesi açanlar ve bu site sayesinde satışlarını arttırmak isteyen firma ya da girişimciler dijital pazarlama ve reklamlarla beraber kendilerine özel bir plan belirlemektedirler. Eğer bir e-ticaret sitesi açtıysanız bu siteyi insanlara yani potansiyel müşterilerinize tanıtmanız gerekmektedir

Ağustos
2013
21

Facebook Store özelliği Olan Eticaret Paketi


Neticaret facebook store özelliği olan bir eticaret paketi olarak son sürümü ile birlikte yayınlanmıştır. Facebook store sayesinde ürün paylaşımı yapılabilir, bu site üzerinde ürünlerin resimleri ve fiyatları ile birlikte tanıtımı yapılabilmektedir. İlgili ürüne tıklayan kişi ise neticaret eticaret paketinin sağlamış olduğu özellik sayesinde direk olarak e-ticaret sitesine yönlendirilir

Ağustos
2013
20

Kaliteli Orjinal E ticaret Tasarım Site Temaları


E ticaret sitelerinde de tasarım ve şıklık dikkat edilmesi gereken konular arasında başı tutmaktadır. Genel olarak müşteriler siteye giriş yaptıktan sonra sitenin tasarımına göre alışveriş yapmaktadırlar. Dizayn ve şıklığın yanında sitenin kullanıcıya vereceği güvende ön planda olmalıdır çünkü

Ağustos
2013
20

Ücretsiz, Ucuz E ticaret Sitesi Açmanın Eksileri


Çok ucuza hatta ücretsiz bir şekilde e ticaret sitesi bulma imkanınız var. Hatta bedava bir şekilde eticaret sitenizi yapanlar da bulunmakta. Peki firmanız ya da işletmeniz için açacağınız eticaret siteniz için hiç güvenlik önlemleri alınmış ya da sağlam sunuculu yani kapanmayan e-ticaret sitesi aratması hiç yaptınız mı ?

Ağustos
2013
20

E ticaret Sistemi Hangi Ödeme Sistemlerini Kullanmakta


E ticaret sistemi ile birlikte online olarak kendi ürünlerinizi satabileceğiniz bir e-ticaret sitesi açabilirsiniz. Açtığınız site üzerinden farklı ödeme yöntemleri ile ürün satışı yapabilirsiniz. Ödeme sistemlerini kurabilmek için ise özel yazılımlara sahip olmanız gerekir. Çünkü farklı yöntemlerle kullanılmakta olan her ödeme sisteminin farklı entegrasyonları bulunmaktadır.

Ağustos
2013
20

Facebook ile E-ticaret Sitesine Kullanıcı Çekmek


Facebook milyonlar tarafından kullanılıyor ve bu milyonlara istenildiği zaman site üzerinden ulaşılabiliyor. Bu yüzden e-ticaret siteleri facebook sayfası açarak daha çok müşteriye ve kullanıcıya ulaşmayı hedefliyorlar. Peki ne yapmalı facebook üzerinde bulunan potansiyel e-ticaret müşterilerine ulaşabilmek için ?

Ağustos
2013
20

E-ticaret Yazılım Sistemleriyle Başarıyı Yakalayan Firmalar


Genel olarak ürün satışı yapmakta olan firmalar bu sektörü tercih ediyor. Çevrelerinde bulunan yüzlerce insan yerine internette dolaşan milyonlarca insana hedeflemeyi ulaşıyorlar. Düzenli ve amaçlı bir şekilde çalışma yaptıkları taktirde de istedikleri hedefe sadece bir kaç ay içerisinde ulaşıyorlar.

Ağustos
2013
20

E ticaret Paketleri - Site Açılımı Eğitimler ve Kurslar


E-ticaret paketi internet tabanlı sahip olduğunu bir site yardımı ile online ödeme sistemlerini kullanarak satış yapabildiğiniz bir yazılım paketidir. Bu paket içerisinde sipariş paneli, ödeme sistemlerinin kurulması, ürün-içerik-resim ekleme alanları, yönetim paneli, seo uygulaması, facebook store gibi bir çok özellik bulunmaktadır.

Ağustos
2013
19

Sanal Pos Entegrasyonu Nasıl Yaparım Sorusu


Sanal pos entegrasyonu nasıl yaparım sorusu e-ticaret sitesi sahibi olanların kredi kartı ile satış yapmak istedikten sonra sordukları en önemli cümlelerden bir tanesidir. Bu soruyu cevaplamadan önce sanal pos hakkında kısa bir açıklama yapalım, ardından sanal pos başvurusu nasıl yapılır anlatalım ve son olarak sanal pos entegrasyonu hakkında detaylı bilgi vermeye çalışalım.

Ağustos
2013
19

İleri Derecede Güvenlikli E ticaret Paketi


Türkiye'nin yeni nesil online e-ticaret sitelerini yapan ve 1000'in üzerinde referansı ile bu sektörde uzman yazılımları ortaya çıkaran Neticaret e-ticaret paketlerini güncelledi. Eticaret nedir, eticaret site sahibi nasıl olunur, eticaret sitesi yapmak gibi soruları lugattan kaldırmak için uğraşan ve son derece etkili güvenlik önlemlerinin kullanıldığı Neticaret yazılım paketleri..

Ağustos
2013
19

Ucuz E ticaret Sitelerinin Sıkıntıları Neler


Ucuz etin suyu kara olur tabiri en çok kullandığımız ata sözlerinden biri. Ancak buna rağmen sürekli ucuz hatta ücretsiz olan şeylere yönelerek bazen oldukça büyük hatalar yapabiliyoruz. Özellikle e-ticaret piyasasında bu hataların verdiği zararlar ise dönüşü olmayan bir yola girilmesinin sebepleri arasında.

Ağustos
2013
19

E ticaret Ankara - Elektronik Ticaret Siteleri


Ankara'da bulunan ve kendi sektörünü aynı zamanda e alışveriş sitesine taşımak isteyenler için paynet e-ticaret paketi. Paynet e-ticaret paketi ile sanal pos başvuru yapma zorunluluğunuz olmadan ya da sanal pos ücreti ödemeden bir e-ticaret sitesine sahip olma avantajı sunuyor. Eticaret siteniz açılıyor ardından...

Ağustos
2013
19

E ticaret Yazılımları - Online Kredi Kartı Alışveriş Sistemleri


Mağazasında satış yapan her insanın aklında internet üzerinde de online satış yapma hayali bulunmaktadır. Kimileri bu hayalini gerçekleştirmekte ve doğru yolları izleyerek başarıya ulaşmaktadır, kimileri ise bu konu hakkında hiç bir bilgisi olmadığı için sürekli tereddüt etmektedir. Doğru strateji uygulayarak e-ticaret sitesini açanlar kısa sürede başarıya ulaşmışlardır.

Ağustos
2013
16

Yolunu Kaybededenlere E-ticaret Rehberi


Neticaret her konuda garanti vererek e-ticaret rehberiniz olmaya hazır. Sizlere vereceği eğitimler, özel olarak anlatılan e-ticaret kursları, sosyal medya planlaması, sitenize özgü belirlenen stratejiler, ürün ve site yönetimi, arama motoru optimizasyonu yani seo, arama motoru reklamcılığı yani sem, sektörel alınan reklamlar ve daha bir çok konuda başarılı e-ticaret rehberiniz

Ağustos
2013
16

Garanti E-ticaret Sitesi Sahibi Olmanın Yolları


Bir web sitesi açarken onun alınan ömrü kadar açık olacağına, bütün tehditlere karşı korunacağına ve yazılımın sürekli kendini güncelleyerek geliştirebileceğine garanti vermek oldukça zordur. Çünkü böyle bir site yapılabilmesi için oldukça tecrübeli ekipler ile yıllarca beraber çalışarak bir yazılım çıkarmak gerekmektedir. Aksi taktirde yapılan sitelerin sadece bir kaç ayda sonu gelebilir.

Ağustos
2013
16

E-ticaret Fikirleri:Mobilya Bilişim Giyim Siteleri


Türkiye girişimciler ve girişimci adayları konusunda oldukça başarılı bir ülke. Her sene yeni girişimciler öne sürdükleri fikirler sayesinde bir adım öne geçmeyi başarmaktalar. Kazançlarına kazanç katıp hayatlarını daha rahat bir şekilde yaşamayı başarabiliyorlar.

Ağustos
2013
15

E-ticaret Sitemap Nasıl Kurulur - Site Haritası Nedir


Sitemap arama motorlarının sitenizi daha sağlıklı bir şekilde tarayarak indexlenmesini sağlayan bir sayfadır. Bu sayfa sayesinde sitenizde bulunan her konuya kolay bir şekilde ulaşılabilinmektedir. Ayrıca arama motorlarının site hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayan sayfalardır. Genel olarak .xml ya da .html şeklinde yapılırlar.

Ağustos
2013
14

E ticaret Scripti Nasıl Olmalı


Elektronik ticaret sitelerinin temelini scriptler oluşturmaktadır. Script bir betik ile yazılmış olan açık ya da kapalı kaynak kodların oluşturduğu bir bütündür. Her sitenin yapılabilmesi için bu kodlara ihtiyaç bulunmaktadır. Dinamik sayfalar geliştirebilmek için gereklidirler.

Ağustos
2013
14

E-ticaret Hakkında Bilgi Almak İsteyen İşletmeler


E-ticaret mal ya da hizmetlerin internet üzerinden satımını ve alımını gerçekleştiren elektronik aletler (bilgisayar, kredi kartı, sanal pos, intenet) ile yapılan bir alışveriş aracısıdır. E-ticaret sayesinde işletmeler sahip oldukları ürünlerin satışlarını internette satabilmekte, müşteriler ise bu ürünlerin siparişlerini internete girerek verebilmektedir.

Ağustos
2013
13

Uluslararası Güvenlik Önlemleriyle Donatılmış Yeni Nesil E-ticaret Yazılımları


E-ticaret sitesi açılmadan önce kullanılacak olan eticaret yazılımının dikkatli bir şekilde incelenmesi gerekmektedir. Kesinlikle uluslar arası güvenlik önlemlerinin alınması gerekmektedir. Bu güvenlik önlemlerinin başında 128 ya da 256 bit SSL şifreleme sistemleri, Firewall yani güvenlik duvarı ve IDS/IPS koruma sistemleri gelmektedir

Ağustos
2013
13

E-ticaret Paketleri - Profesyonel SEO Danışmanlığı


E-ticaret sitesi açmadan önce o sitenin kurulumu sırasında ya da kurulumundan sonra alınacak olan dersler, eğitimler ya da özel kurslara oldukça fazla dikkat edilmesi gerekmektedir. E-ticaret reel hayattan farklı bir sektördür. Bu sektörde insanlar sanal olarak bir yarış içerisindedir...

Ağustos
2013
13

Online Ödeme Sistemleriyle E-ticaret Sitesinden Satış Yapmak


Online ödeme sistemleri internet üzerinden online olarak ödeme yapmanızı sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde kredi kartları ve banka kartları ile online olarak ödeme yapılabilinmektedir. Bu sistemler genel olarak e-ticaret sitelerinde kullanılmaktadır.

Ağustos
2013
7

E mail Marketing Nedir ? - Eticaret Sitelerinden Toplu Mail Gönderimi


E-mail marketing şirket, firma, işletme ya da bireysel girişimcilerin satacakları ürünü ya da sahip oldukları mağazanın tanıtımını yapabilmek için ilgili şirketler aracılıı ile yüzbinlere aynı anda mail atmasıdır. Ürün ve hizmetlerin daha hızlı bir şekilde pazarlanabilmesi için ortaya çıkan bir yöntemdir

Ağustos
2013
6

Sanal Pos Kurulumu - Banka Pos Entegrasyonları


Sanal pos kurulumu hemen hemen her e-ticaret sitesinin ilgilendiği bir konudur. Bankalara sanal pos başvurusu yapılır, ardından onay beklenir. Banka sanal posu onayladığı anda e-ticaret sitenize entegrasyona hazır hale gelmiş demektir. Ancak tam bu noktada firma...

Ağustos
2013
5

Online Alışveriş Sitelerinden Alışveriş Yapmak Güvenli Mi ?


E-ticaret siteleri yani online alışveriş yapılabilen sitelerin sayısı son bir kaç yılda oldukça hızlı bir şekilde artmış durumda. 2013 yılında bu sitelerden yapılan alışverişlerin sayısı ise mağazalardan yapılan alışverişlerin sayısını geçmiş durumda.

Ağustos
2013
5

Eticaret Sitelerinde Google Analytics Kullanmanın Önemi


Google'un bütün siteler için olduğu gibi e-ticaret siteleri içinde yeri bir başka. Dünya'nın en çok kullanılan arama motoru. Gerek sağladığı organik hitler ile gerekse yapmış olduğu reklam kampanyaları ile sitesi olan herkesin vazgeçilmezi.

Ağustos
2013
3

Facebook'tan E-ticaret Sitelerine Reklam Dopingi


E-ticaret bir çok sektöre göre daha çok bilinen ve internette rekabetin en çok olduğu sektörlerden bir tanesi. Bu yüzden arama motorlarından alınmak istenen reklamların da paralel olarak maliyeti oldukça fazla. Bu durum e-ticaret sektörüne yeni giriş yapanları ya da zaten bu sektör içinde var olanları başka reklam alanlarına yöneltiyor.

Ağustos
2013
2

Google'un Gözünde E-ticaret - Online Alışveriş Siteleri


Bir tek Türkiye'de değil aynı zamanda Dünya'da da en çok kullanılan arama motoru google.Google'dan sonra en çok kullanılan arama motorları ise yahoo, bing, yandex gibi arama motorları takip ediyor. Uzun yıllardır liderliğini koruyan ve korumaya devam edeceği tahmin edilen google için e-ticaret sitelerinin ayrı bir önemi bulunmakta...

Ağustos
2013
2

Hazır Eticaret Sitesi Yazılımları - Dijital Pazarlama


Uzmanlar tarafından yıllarca emek harcanarak oluşturulan e-ticaret siteleri internette ikili bir alışveriş yapılmasını sağlamaktadır. Ürün satmak isteyen üretici ile, ürün satın almak isteyen tüketici bu sistemler sayesinde bir araya gelmektedir. Çeşitli ödeme sistemleri ile...