Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Eticaret Paketleri Eticaret Paketleri

Neticaret E-Ticaret Paketlerinin Özellikleri


E-ticaret sitesi açmadan önce e-ticaret paketlerinin hangi özelliklere sahip olduğuna dair detaylı bilgilere sahip olunması gerekir. E-ticaret paketleri kolay bir şekilde sitenize entegre edilebilir ancak aşağıdaki özelliklere sahip değil ise sadece e-ticaret sitesi sahibi olmak için sitenizi açmışsınız demektir. Elektronik ticaret yaparken başta reklam ve arama motoru optimizasyonu olmak üzere tasarım, içerik yönetimi, sipariş paneli, 3D secure sanal pos kurulumu, 128bit SSL şifreleme sistemi gibi dikkat edilmesi gereken bir çok konu vardır. E-ticaret yapmadan önce ilk düşüneceğiniz şey güvenlik, ardından gelecek olan müşteri sayısı olmalıdır. E-ticaret paketlerinin nasıl olması gerektiğine dair detaylı bilgiler aşağıda verilmiştir.

 

eticaret paketleri

 

Güvenlik: E-ticaret paketlerini almadan sitenizin kurulacağı sunucuların güvenlik açısından oldukça önemlidir. Kredi kartları güvenliği için mutlaka şifreleme sistemleri kullanılmalıdır. Neticaret e-ticaret paketlerinde 128BİT SSL şifreleme kullanılmaktadır. Sunucularımız Turkcell iştirakı olan Tellcom’da barınmaktadır.

 

İçerik Yönetimi: Alacağınız e-ticaret paketinin içerik yönetimi oldukça önemlidir. Tasarım ve içerikleri (ürünler,kategoriler, sayfalar gibi) sizin yönetebilmeniz gerekmektedir. İçerik yönetiminin önemini arama motoru optmizasyonu konusunda daha detaylı anlatacağız.

 

Seo Uyumluluğu:E-ticaret paketleri seo yani arama motoru optimizasyonuna uygun olarak tasarlanmalıdır. Ekleyeceğiniz sayfalar, ürünler, kategoriler arama motorlarına anlaşılır bir şekilde görünmelidir.

 

Güncelleme:Sitenizi dilediğiniz zaman güncelleme imkanınız olmalıdır. Her geçen gün teknoloji ilerlemektedir. Teknolojinin ilerlemesi ile sitenizde de değişikliklere gitmeniz gerekmektedir. Bunu yapabilmek için ise kodları değiştirebileceğiniz bir yönetim sayfasına sahip olmanız gerekir.

 

Sipariş Yönetimi: Sipariş yönetimi oldukça önemli konulardan bir tanesidir. Müşterilerin verdiği siparişleri ayrı ayrı kategorize edebilmeniz gerekir. Kredi kartı, banka havalesi, kargo ile kapıda ödeme gibi kategorileri oluşturabilmeniz ve zamana göre siparişlerinizi sıralayabilmeniz gerekir.

 

Mobil Ödeme:Son zamanlarda e-ticaret sitelerine gelenlerin büyük bir kısmı tablet ve mobil telefonlardan gelmekte ve alışverişlerini bu sayede tamamlamaktadırlar. Alacağınız e-ticaret paketleri mobil ve tablet uyumlu olması gerekir.

 

Kargo Teslim:Ürünü gönderdiğiniz taktirde kargonuzun teslim edilip edilmediğini öğrenmeniz can alıcı bir noktadır. Yönetim panelinizden bunu takip edebilmeniz gerekir.

 

Facebook Store: Son zamanlarda facebook oldukça fazla kullanılmaya başlayan bir sosyal paylaşım sitesi olmuştur. Bu sitenin ülkemizdeki üye sayısı ise 35 milyonun üzerindedir. Bu yüzden facebook store da sahip olabileceğiniz bir e-ticaret paketini tercih etmeniz satışlarınızı olumu yönde etkileyecektir.

 

Sanal Pos Kurulumu: Sanal poslarınız sitenize sorunsuz bir şekilde kurulabilir olmalıdır. Banka ile sizlerin görüşmesine gerek kalmadan e-ticaret paketini alacağınız firma bütün poslarınızı 3D güvencesiyle kurabilmelidir.

 

Eğitim: E-ticaret paketlerinde bir diğer önemli konuda siteyi alacağınız yerin size vereceği eğitimlerdir. Eğitim konusu oldukça önemlidir çünkü siteyi açtıktan sonra kontrolü tamamen sizde olacaktır. Bu kontrolü sağlayabilecek seviyeye gelmeniz gerekir. Ayrıca SEO arama motoru optimizasyonu hakkında bilgilenmeniz ve ona göre ürün ekleme ve sitenizin içeriğini değiştirmeniz de oldukça önemli konular arasındadır.

 

Neticaret e-ticaret paketleri yukarıda yazılan bütün özellikleri ve daha fazlasını kapsamaktadır.

 

NEDİR ETİCARET PAKETLERİ ?

 

Eticaret paketleri B2B ve B2C yani bayi ve tüketici satışları için gerekli olan bütün yazılımları, donanımları ve aynı zamanda güvenlik önlemlerini son teknolojileri kullanarak işletmelere, girişimcilere sunan elektronik ticaret sistemleridir. Alınacak olan kısa eğitimler sonucunda yazılım bilgisine gerek kalmadan yalnızca ürün eklemesi yapılarak bu sistemler kullanılabilmekte ve internetten online satış yapılabilmektedir.

 

NETİCARET ETİCARET PAKETLERİ

 

Neticaret tarafından geliştirilen eticaret paketleri, müşterilerine bütünleşik çözümler sunmanın yanında sürekli destek vererek e-ticaret sitelerinin hızlı bir şekilde gelişmesine katkıda bulunmaktadır. E-ticaret sitelerinin bütün yönetimi tamamen siteyi kullanacak olan yöneticiye aittir. Geliştirilebilir tasarım, sipariş ve içerik yönetimi, arama motoru optimizasyon alanı kısacası bir eticaret sitesinin gereksinimi olan her şey tek bir elden yönetilebilmektedir.

 

FARKI NEDİR ?

 

Neticaret eticaret paketleri ile bir e-ticaret sitesinde gerekli olan her türlü özelliğe sahip olursunuz. Yani siteniz sizlere anahtar teslim bir şekilde verilir. Sizin yapmanız gereken şeyle ise sitenizin tanıtımını yapmak, siteye ürün eklemek ve siparişlerle ilgilenmektir.

 

KURULUM SÜRECİ

 

Siteniz sadece bir gün içerisinde kurulmakta ve anında sizlere testlim edilmektedir. Özel tasarım yaptırılacağı taktirde bu süre iş yüküne göre değişmektedir. Ücretsiz demo talebi için;

demo talebi